Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny. (Netflix)

D.Snake

Nevím co dnes lidi čekají od zombie filmů, ale já buďto poctivou řežbu nebo evoluci žánru jako takového. U Army of the Dead jsem se dočkal obojího. Za svěží přepracování klasicky romerovských zombie pravidel (nechci příliš spoilovat) jsem více než ochoten odpustit lehce klišoidní archetypy postav a situací. Nebýt jich, neváhal bych hodnotit pěti hvězdami, protože si v dohledné minulosti nepamatuji zábavnější zombieovku. Skvělé masky, dobrá akce, a samozřejmě jako vždy - Snyderův dokonalý smysl pro scénografii. Nice. ()

Alien220

Další Snyderova hovadina, tentokrát však brutálně vymatlaná slátanina Vetřelců a Walking Dead, jejíž scénarista byl patrně zároveň i v roli tuctového zombie včetně kognitivních schopností. Progresivistické peklo plné hysterických krav a příšerných hereckých výkonů, které nemělo nikdy spatřit světlo světa. ()

Klajnik odpad!

V ideálním případě z toho mohl být našlapanej béčkovej zombie heist, ale to jsem opravdu neočekával. Už z traileru to na mě působilo levně a výsledek je tomuto dojmu zcela věrný. Snyder se už nesnaží. Ptám se, proč dál dělá filmy, když nemá co nabídnout. Army of Dead má dvě a půl hodiny stopáže, ale tvůrci si s tím nikterak nevyhráli. Nejsou tu žádné poutavé finesy. Postavy jsou nemastné neslané. Akce je tu málo a ani ta trocha za moc nestojí. U dobrých akčních filmů si užívám intenzitu, kterou ve mě dobrá akční pasáž vzbudí. Taková akční scéna se vyznačuje i jistou vizuální pestrostí. Tento film však diváka nenasytí během akce ani mimo ni. Označení "masakrální zombie řežba" je zcela nemístné a má původ v neuvědomělých myslím paniců, kterym ke spokojenosti stačí průměrnost. Rozmazanej obraz, špatné gumové cgi a neustále rozostřený obraz, za který se toho hodně skryje. Výsledek však nepůsobí o nic lépe. Tvůrce by měl uvážit své možnosti. To je jako bych malíř začal malovat něco, co se mu nevejde do formátu. Za ty prachy by šlo natočit menší, ale mnohem záživnější a lepší film. Tyhle rozplizlé nudné sračky jen berou lidem čas a jsou hanbou všech jeho tvůrců. Zack Snyder však do úvodních titulků 3x nacpe svoje jméno, aby všichni věděli, jakej kokot tuhle sračku vytvořil. ()

mosnak

Už trailer byl na velice nízké úrovni. Herecké obsazení stojí za prd. Vůbec nechápu proč tomu Zack Snider propůjčil své jméno. Připadá mi to, jako kdyby si na víkend odskočil natočit tuhle slataninu - 12% ()

Ant_Antony

Zack si chtěl po letech zahrát na zombie písečku, Netflix mu to dovolil a udělal dobře... Za mne rozhodně film z lepší Netflix produkce. Já se bavil... Kdo od zombie žánru očekává hloubku, smysluplný děj a psychologická dramata, ten nejspíš spadl z višně... ()

bobstock

Zack Snyder opět ukázal jaký má cit prosazovat i méně kvalitní projekty do hlav netflixových konzumentů. Réžií, kamerou a scénářem kontroluje plně vývoj své zombie apokalypsy, která přes svůj jednodušší příběh oplívá nezničitelnými klipovými zpomalovačkami za přispění známých hitů a nabízí v těchto chvílích nezapomenutelný zážitek krvavé akce. Ve všem ostatním bych raději zapomněl, protože ta vatová stopáž nekonečných konverzaček stojí za kudlu do hlavy..jenže to je prostě ´´brand´´ pana Zacka, akci si musíte zasloužit.  50% ()

Untentrauer

Perfektní jízda od začátku až do konce. Měl jsem pocit, jako bych se koukal na staré poctivé béčko s tím rozdílem, že tady si na efektech fakt smlsnete. Konečně po dlouhý době pořádná řežba, kde se s nikým nemazlili. Jo Bautista mohl mít to líčení z těch strážců galaxie...Prospělo by mu to!!!A filmu taky.... ()

Zombi

Ve výsledku docela nudnej film, kterej zachraňuje jen závěrečná vybíjená. Strašně dlouhé, první hodinu a půl se tam toho navíc moc neděje, kromě pěkných titulků. Rozostřený obraz po chvílí dost ruší, žádný cool moment. Vysvětlení různých druhů mrtvol, či jejich prvotní vznik, krom zmínky o UFO, zde v podstatě není, zato spousta logických lapsů ano. Napětí žádné, akce, když už nějaká je, nestrhne. 3 hvězdy. ()

Ricky_CZ

Jde tady vidět, že se chtěli jen bavit a nebrat nic moc vážně.. A bohužel je to vidět až moc, protože se tím pádem obnažuje, jak je to se Snyderovým talentem.. Mohlo to být mnohem lepší, rozpočet na to očividně byl. ()

KM Phoenix

Tento film je příliš debilní na to aby mohl být takhle dlouhý. Zásadně prostříhat a i těch pár nápadů potom vynikne a zároveň tak nebudou tolik patrné ty všelijaké vykrádačky. Kdyby to mělo stopáž 80 - 90 minut tak by to mohlo být i vtipné a zábavné béčko, takhle se to dost táhne a ještě více to odhaluje díry a nedodělky. Btw co se stalo s tou běhnou co ji šla zachránit ta dcera/dobrovolnice z útulku... ()

Milky.

Upřímně guilty pleasure, na které se dobře koukalo takovým tím stylem "heeej vole teď udělá tohle. A těď tohle a jo to jsem věděl a jo to jsem říkal". No prostě je to bumbum pic pic velké krvavé, ale co vlastně? V podstatě je to mix I am legend a jakékoliv zombiovky kolem. Klišé na klišé, logika nelogika (na začátku infekce během 10 sekund, na konci jakože emocionální scéna roztahaná na pět minut a až pak infekce....a spoiler nespoiler, to by věděla i moje babička kdyby se na to dívala). Všude samé lezby a buzici (a neříkejte mi, že ten teuton co jakože vtipně otevíral sejf byl hetero). No prostě Netflix. Nějaký origin....ne! Nějaké lepší vysvětlení, než že z nejlepšího bunkru vylezete jednoduchým podlahovým roštem, navíc po atomovém výbuchu? Ne!. Nějaké vysvětlení, že se infikujete až v letadle po půl dne cestování? Ne!. Snyder mě zklamal a asi by si měl najít jiného sponzora než NetFlix. Jo a nečekejte žádnou velkou akci jako v trailerech. Všechno se tu děje komorně v pár chodbách a trailerová vybíječka je jen flashforward a představy. Možná spoiler, možná jsem vám ušetřil 2 kila, co byste dali Cinestaru nebo podobným zmrdům. ()

zelvicka.

Dannyho parťáci a zombie. Dokoukal jsem to jen proto, abych náhodou o něco nepřišel - upoutávka vypadala slušně. Bohužel, nic se nekonalo, celej film je série promarněných příležitostí. ()

ac3r

Ze začátku to ještě vypadalo nadějně, kdyby zůstala dějová linka u loupeže možná by to i za něco stálo. Možná bych i překousl tu sracku s chytryma zombikama, ale co tam pak začala vyvádět filmová dcerunka Bautisty, dokoukal sem jenom silou vůle, ten Snyder je fakt mimo už. ()

bozka10

Na toto som sa brutálne tešil, nakoľko zombie filmy milujem a Zackov Dawn jeden zo svätých grálov zombie filmov.Jediného, čoho som sa obával bolo skĺznutie do komediálnej roviny čo sa chvalabohu nekonalo.Ale nakoniec sa našlo pár vecí, ktoré mi dosť kazili celkový dojem.To, že je vizuál dokonalý bolo jasné už popredu.Super.Gore vystrelené do maxima,super.Upgadovaní zombíci dobre.Osobne by som ich ale radšej vypustil do sveta a nenechal ich dusiť sa v casíne.Je to mix Mad Maxa, Dannyho parťákov a Ja legendy dokopy.Dost mi vadila krimi linka s trezorom ktorá dostala horor tak trochu do úzadia.Hlavný problém budú asi postavy, ktoré nemali žiadnu charizmu, takže palce som im nedržal a preto mi chýbalo napätie.A Batista bola katastrofálna voľba nakolko ho vnímam skôr ako zápasníka ako herca s dal tomu príšerný béčkový herecký rozmer.Zack nevytvoril novú zombie modlu ktorá vyrazí dych aj keď sa nato v konečnom dôsledku dobre pozerá.Do top 10 zombie filmov určite Army of dead koniec mohol byť velkolepejší a emočne vypätejší.Tohtoročná hororová bieda posúva film vyššie.7/10. ()

cskomando

Těžké zklamání snad ve všech ohledech. Natahování filmu, kde se vedou stupidní dialogy, které jsou úplně klišé. Bohužel to ani nedokáže zapůsobit, herce hledal Zack někde v béčkových filmech ? Kdo ví. Dave bohužel umí působit jako drsnej mohutnej chlap - ničitel všeho dobrého i zlého, ale po herecké stránce působí neohrabaně. Další věc je 140min filmu, které by šlo krásně nacpat do 90min, tak aby u toho člověk neusínal nudou. Scénář se trochu nepovedl. Nemluvně o upgrade zombie, už se i rozmnožujou... 1 hvězda za krev, druhá za tygra. ()

Flopik

Zack Snyder to tento krát prepískol. Army of dead je rozhodne medzi zombie filmami originálny, na druhú stranu je však hrozne dlhý a prišlo mi, že sa nerozhodol či chce byť komédia alebo dráma. Postavy mi celkom sadli, po vizuálnej stránke je to super (až na občas veľmi divnú kameru) a zabíjania je dostatok. Spomínané zabíjanie zombíkov je natočené skvelo a hlavy sa strieľajú jedna radosť. Za mňa však na veľa miestach vyložene nudné, rozťahané. Mohlo to byť spravané skôr na zábavnú nôtu a bavil by som sa rozhodne viacej. U mňa medzi 3 a 4*, idem však na tri, nakoľko očakávania boli teda rozhodne väčšie. ()

JM87

Tady chybělo málo a mohlo to být úplně super. První půlka filmu byla zajímavá, dobře natočená, stylová. Druhá už působila spíš jako béčko, kde je nějaký to klišé, nelogičnosti a tak. V celku jsem rád, že jsem to viděl, ale na remake Dawn of the dead, kterej udělal Snyder před dvaceti lety to nemá. ()

toi-toi

Superzombie tragický milenec cvala na zombie koni, vedľa svojho zombie tigra, aby pomstil svoju ukričanú zombie frajerku. Takže typický wtf Snyder film. ()

TheSpearCZ

Tak po velkých očekáváních má za mě Armáda mrtvých dvě strany mince. Jedna mi říká, že se jedná o největší zombíkárnu od Snyderova debutu Úsvitu mrtvých, kterým se tak proslavil, ale ta druhá mi jasně a zřetelně ukazuje, že Snyder ten film odfláknul na té nejvyšší úrovni, a právě tahle strana mince převažuje. A přitom to začíná tak skvěle, samotný čtvrthodinový opening je naprosto skvělý, člověka připravý na obrovskou jízdu, která diváka ve výsledku nemine, ale styl, jakým Snyder tuhle výpravu vedl, je vyloženě tristní. Dobře, máme tady nějaký tým, ten tým je dobře složený, máme v něm lidi všeho druhu a divák má možnost dostat čas na to, aby se s nimi seznámil a utvrdil si, kdo je jeho oblíbenec a kdo ne, ale Snyder jakoby s těmi postavami vůbec nehnul a vyloženě je pohřbil. Vůbec tady nevyužil prostředí, ví vůbec, že to zakomponoval do Las Vegas? Vždyť to je přímo loženka na to, vymyslet tady něco unikátního, speciálního, a ne že to celé dvě a půl hodiny pojede v zajetých kolejích. Jinak ta linka s králem a královnou zombíku tam byla proč? Já si teda myslím, že kdyby byli zombíci více normálnější, byli by i nebezpečnější (pro diváka) a tím pádem by se ve filmu dalo budovat na atmosféře, která tady není absolutně žádná. Docela se divím, že člověk, který se proslavil jedním z těch nejoriginálnějších zombie hororů vůbec se vydá takovou cestou jakou se vydal. A když už se to teda vydalo tou více "happy funny" cestou, tak by to chtělo alespoň zařadit minimálně o dvě třídy vyšší kalibr humoru, humří rolky tohle fakt nezachrání. Navíc tady byl obrovský potenciál pokračování, což Snyder poslední scénou na konci tak trochu obelstil, ale s tím, jak to příběhově dopadlo s postavami velice pochybuju a sám už asi žádné pokračování ani vidět nechci. Docela se divím, že film tady dostal až tak malé hodnocení, čekal bych ho někde okolo těch 70%, protože ve výsledku se pořád jedná mimo Zombieland o "nejlepší" (nejdražší) zombie film poslední doby, na který se dá koukat, ale je mi velice líto, že zrovna Snyder, do kterého jsem vkládal všechny své naděje nám zrežíroval film stylem, který je stokrát ohraný a nesnažil se místo toho vytvořit film, který by konkuroval jeho prvnímu a zároveň nejlepšímu filmu, který měl vše, co Armáda mrtvých nemá. Lepší 3* ()

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (více)

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

06.07.2021

Tak se zdá, že si Zack Snyder (Muž z oceli, 300) přece jen splní další svůj sen. Tedy alespoň částečně. Známý režisér totiž předělal svůj starý koncept na Sedm statečných ve Star Wars univerzu, který… (více)

John Wick hlásí další posilu

John Wick hlásí další posilu

18.06.2021

Čtvrtý John Wick se začne točit už tohle léto na lokacích ve Francii, Německu a Japonsku. A právě z poslední zmíněné země teď dorazila čerstvá posila, obsazení totiž doplní také herec Hirojuki Sanada… (více)

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

13.06.2021

Režisér Zack Snyder má za sebou čerstvě zombie akční thriller Armáda mrtvých pro Netflix, se na streamovací službě alespoň coby v počtu zhlédnutí zaznamenal obří úspěch. Tím ovšem jeho spolupráce s… (více)