• Redix

Tohle by byl dobrej pořad ale blbý je že je to divácký pořad a otázek je prostě žalostně málo. Přitom na FB, Twitru a jinejch stránkách je otázek velmi hodně. Moderátoři to ale ignorují a vybírají podle nich nejlepší kusy který jsou ve většině případů naprosto debilní dotazy a akorát zdržují celý pořad.(12.10.2010)

To co poslední dobou na ČT24 dělají se mi velice zamlouvá, včetně tohoto pořadu. Pravda, rezervy tu stále jsou, ale snaha a směr jsou dobré. Takže za 5 * PS: Zpravodajství ČT24 má v Česku konkurenci snad jen v Z1, ale to nomohu posoudit, neboť ji nesleduji. O ostatních stanicích, tedy Primě a Nově nemůžeme jako o konkurenci mluvit, protože to co každoděnně předvádí nemá se zpravodajstvím nic společného, alespoň formátově ne.(17.3.2011)

Dobrý pořad se zajímavou koncepcí. Má to ale jednu podstatnou vadu, když už je umožněno ptát se na různé věci samotným občanům, měla by s tím ruku v ruce jít i moderátorská práce. Přijde mi, že se moderátoři (zejména Pavlína Kvapilová) celou hodinu bojí, aby nepřišel nějaký příliš silný dotaz, aby náhodou nemuseli být na ty chudáky hosty příliš tvrdí, místo toho, aby řekli: "No, tak tenhle věc zajímá nejvíc lidí, tak nám to pěkně řekněte, jak to bylo..."(1.2.2012)

Aktuální publicistika ČT v režii "divize Nová média" aneb sem s dotazy diváků snad ze všech komunikačních kanálů, které jsou tu k dispozici... a sem s přirozenými problémy z té bezprostřednosti pramenícími, pročež budiž chvála moderátorům, kteří se tím nedají zaskočit (což nejsou všichni, ale být vždy pohotový a vtipný beztak nedovede nikdo). Samozřejmě pouze "nový" formát včetně osoby a úlohy moderátora nemůže být sám o sobě nositelem kvality, dost velkou porci (ne)vydařenosti a (ne)zajímavosti toho kterého vydání má na triku jeho host - a nutno říct, že už byla k vidění dost slušná překvapení. Zkrátka střídavě oblačno, ale rozhodně čerstvý vítr v porovnání s obvyklým "výzorem" pořadu ze žánru "interview s osobností dneška"... Na Plovárně zůstává klasikou, ale tam je to právě o Ebenové atmosféře komorního setkání dvou lidí. 70%, protože jak jinak chcete hodnotit zajímavý pořad s kolísavou kvalitou, která je dána téměř nulově ovlivnitelnými faktory?(23.11.2010)

Škoda toho, že tento pořad skončil a nahradila ho nemastná neslaná 90', která je mimochodem hodně špatná oproti tomuto. A tady je skoro jedno, jestli se bavíme o klasickým Hyde Parku nebo "odnoži" s podtitulem Civilizace. Objevujou se zajímavý témata, moderátoři jsou profíci, navíc je tam začlenění diváků přes sociální sítě, aby se mohli zeptat na to, co je zajímá. Je to prostě dobrej koncept. O to hůř, že to odstřihli.(7.3.2016)

• - Česká televize dne 20. listopadu 2012 pozastavila divácké hlasování o sympatiích a antipatiích k hostům pořadu, jelikož se jí nepodařilo zajistit jeho nezmanipulovatelnost. Na možnost zmanipulování upozornil programátor Michal Škop, kterému se to několikrát povedlo zpětně v archivu pořadu. Česká televize s ním začala spolupracovat. (JoranProvenzano)

• - Pořad se vysílá od 4. ledna 2010 každý všední den. Prvním hostem byl tehdejší ministr financí Eduard Janota. (Kmotr76)

• - Původně pořad moderovali s Danielem Takáčem Pavlína Kvapilová a Jaromír Bosák, později i Lukáš Dolanský. (Kmotr76)