• sskrblik
  ***

  Je sice zajímavé, že má divák možnost sedět doma na zadku a poslat vzkaz přes internet nebo telefon. Ale příjde mi to také jako propagace sociálních sítí viz. díl se Zemanem - http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10252839638-hyde-park-ct24/210411058080118/ . Jsem zvědavý na další díly(5.9.2011)

 • majky19
  ****

  Nemám ve zvyku hodnotit pořad/film po zhlédnutí jedné či dvou epizod, ale v tomto případě mi to opravdu nedá. Nejsem sice pravidelným divákem této relace, ale musím konstatovat, že se jedná vskutku o výborný televizní projekt. Moderátor Daniel Takáč na mě udělal velmi pozitivní dojem, protože jeho příprava na každý rozhovor je vskutku velmi precizní a je na něm vidět, že jej jeho práce baví a to je rovněž velmi pozitivní skutečnost. Moc se mi líbil zejména díl s cestovatelem Miroslavem Zikmundem, který byl nejen v mnohém nesmírně poučný, ale i velmi inspirativní, protože Miroslav Zikmund a Jiří Hanzelka jsou vskutku velmi obdivuhodní lidé, kteří vynikli ve svém oboru a svými publikacemi a obrovskými životními zkušenostmi prospěli k rozvoji civilizace napříč celým světem.(16.7.2018)

 • baribal
  ****

  Výborný projekt Čétéčka. Jediné výhrady bych měl k častému vybírání politických hostů, kteří občas postrádají zajímavost, když politika vidíte v Otázkách Václava Moravce a hned v Hyde Parku, tak HP radši vypnete. Problém, který neovlivním jsou dotazy přes skype, telefon a přes přímé vstupy. Stačilo by větší množství zajímavých a exkluzivnějších hostů a Hyde Park by měl daleko větší sledovanost. Taky musím podotknout, že nejsem televizní divák, ale více internetový. Mám na mysli, že si HP radši pustim na internetu ze záznamu.(10.9.2011)

 • Beda
  ***

  Kvalita kolísá, ale celkově to rozhodně patří k tomu lepšímu, co lze mezi současnými českými publicistickými pořady najít. Většina zde vypichuje díly s nějakou opravdovou osobností, kterých bylo v pořadu plno, nicméně mně se do paměti navždy vryl ten s exotem Popelkou, který sice nic nedokázal, ale předvedl, jak se během necelé hodiny totálně znemožnit před celým národem. Jeho výkon byl tak děsivý, že se prostě nedá jen tak zapomenout.(7.4.2013)

 • MikO_NR_1909
  ***

  Obrovský nedostatok a skreslenosť Českej televízie po rokoch skĺzlo do kategórie súkromných informácií, vybraných agentúrnych správ a účelových interpretácií udalostí zo sveta. Hyde park sľuboval určité nabúranie, ľudia chceli vedieť viac zákulisných vecí a nenasávať tohto politicky korektného ducha. Spočiatku to tak aj vyzeralo, avšak prišiel určitý bod a po jednom opozičnom názore príde 10 mainstreamových a všetko je vlastne tak, ako predtým. Navyše aj moderátori sú tak nastavení, že by z vás spravili blbca, pokiaľ mu oponujete. HP Civilizace je čistejšia a s fantasticky pripraveným Stachom.(19.7.2015)

 • - Diváci mohou posílat do pořadu otázky přes Facebook, Twitter, Google +, SMS, nebo mohou zavolat po telefonu či Skypu. (Kmotr76)

 • - Česká televize dne 20. listopadu 2012 pozastavila divácké hlasování o sympatiích a antipatiích k hostům pořadu, jelikož se jí nepodařilo zajistit jeho nezmanipulovatelnost. Na možnost zmanipulování upozornil programátor Michal Škop, kterému se to několikrát povedlo zpětně v archivu pořadu. Česká televize s ním začala spolupracovat. (JoranProvenzano)

 • - Pořad se vysílá od 4. ledna 2010 každý všední den. Prvním hostem byl tehdejší ministr financí Eduard Janota. (Kmotr76)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace