ČT24 rozjíždí první komplexně interaktivní pořad Hyde park. Každý den budete mít možnost říct živě do vysílání, co si myslíte o dění v Česku i v zahraničí. Hlavní aktér dne usedne ve studiu nejen proti moderátorovi, ale bude vystaven názorové palbě vás diváků – stanou se tak z vás spolutvůrci pořadu. K tomu chceme využít nejen živé telefonáty a zasílání SMS zpráv, ale moderní komunikaci přes sociální sítě, jako jsou Facebook a Twitter. A posílat můžete i videodotazy – přes portál YouTube. Další oponenty vyhledá náš tým – a zapojí se do vysílání z terénu – v přímých přenosech z měst i vesnic. Moderují Daniel Takáč a Pavlína Kvapilová, dva pátky v měsíci obstará Jaromír Bosák se sportovním speciálem. První opravdu interaktivní pořad v Česku: od 4. ledna každý všední den po osmé večer na ČT24. (Česká televize)

Fancipal

Profesionální moderátoři, široká plejáda zajímavých a erudovaných hostů v analýzách o aktuálních celospolečenských tématech. Moderní interaktivní pořad 21. století je odpovědí na lavinové se šířící proces globalizace a nových hi-tech technologií. Programová trefa do černého a zachycení moderních trendů zpravodajského oddělení České televize. Hvězdička navrch za kvalitní dramaturgii, která má stejně jako výběr hostů, vzestupnou tendenci. ()

baribal

Výborný projekt Čétéčka. Jediné výhrady bych měl k častému vybírání politických hostů, kteří občas postrádají zajímavost, když politika vidíte v Otázkách Václava Moravce a hned v Hyde Parku, tak HP radši vypnete. Problém, který neovlivním jsou dotazy přes skype, telefon a přes přímé vstupy. Stačilo by větší množství zajímavých a exkluzivnějších hostů a Hyde Park by měl daleko větší sledovanost. Taky musím podotknout, že nejsem televizní divák, ale více internetový. Mám na mysli, že si HP radši pustim na internetu ze záznamu. ()

Krt.Ek

Výborný publicistický pořad, když nad tím tak uvažuji tak je u nás možná nejlepší. Oceňuji, že tento pořad je asi nejlepší možností jak se na něco zeptat někoho s kým se asi nikdy nesetkáte. - O kvalitách jednotlivých epizod rozhoduje výběr hostů, který mi ale někdy přijde nezajímavý. Ale nemůže být každý den posvícení. A právě někdy neatraktivní hosté mi nedovoluji jít na pět hvězdiček. 75% ()

gotham

To je podle mně suverénně nejlepší publicistický pořad posledních let. Nejen že se dostává na otázky běžných lidí (i když někdy jsou pěkně stupidní), ale jsou sem zváni i nevšední hosté z nepolitického prostředí, takže se člověk dost často i mnoho zajímavého dozví. Dolanský není špatný, ale Daniel Takáč, to je pan MISTR. Jen mě mrzí, že jsem dosud neviděl Hyde Park moderovaný Mírou Bosákem, asi si nějaký najdu na netu. 90% ()

majky19

Nemám ve zvyku hodnotit pořad/film po zhlédnutí jedné či dvou epizod, ale v tomto případě mi to opravdu nedá. Nejsem sice pravidelným divákem této relace, ale musím konstatovat, že se jedná vskutku o výborný televizní projekt. Moderátor Daniel Takáč na mě udělal velmi pozitivní dojem, protože jeho příprava na každý rozhovor je vskutku velmi precizní a je na něm vidět, že jej jeho práce baví a to je rovněž velmi pozitivní skutečnost. Moc se mi líbil zejména díl s cestovatelem Miroslavem Zikmundem, který byl nejen v mnohém nesmírně poučný, ale i velmi inspirativní, protože Miroslav Zikmund a Jiří Hanzelka jsou vskutku velmi obdivuhodní lidé, kteří vynikli ve svém oboru a svými publikacemi a obrovskými životními zkušenostmi prospěli k rozvoji civilizace napříč celým světem. ()

• Diváci mohou posílat do pořadu otázky přes Facebook, Twitter, Google +, SMS, nebo mohou zavolat po telefonu či Skypu. (Kmotr76)
  • Česká televize dne 20. listopadu 2012 pozastavila divácké hlasování o sympatiích a antipatiích k hostům pořadu, jelikož se jí nepodařilo zajistit jeho nezmanipulovatelnost. Na možnost zmanipulování upozornil programátor Michal Škop, kterému se to několikrát povedlo zpětně v archivu pořadu. Česká televize s ním začala spolupracovat. (JoranProvenzano)
  • Pořad se vysílá od 4. ledna 2010 každý všední den. Prvním hostem byl tehdejší ministr financí Eduard Janota. (Kmotr76)