Je sice zajímavé, že má divák možnost sedět doma na zadku a poslat vzkaz přes internet nebo telefon. Ale příjde mi to také jako propagace sociálních sítí viz. díl se Zemanem - http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10252839638-hyde-park-ct24/210411058080118/ . Jsem zvědavý na další díly(5.9.2011)

Nemám ve zvyku hodnotit pořad/film po zhlédnutí jedné či dvou epizod, ale v tomto případě mi to opravdu nedá. Nejsem sice pravidelným divákem této relace, ale musím konstatovat, že se jedná vskutku o výborný televizní projekt. Moderátor Daniel Takáč na mě udělal velmi pozitivní dojem, protože jeho příprava na každý rozhovor je vskutku velmi precizní a je na něm vidět, že jej jeho práce baví a to je rovněž velmi pozitivní skutečnost. Moc se mi líbil zejména díl s cestovatelem Miroslavem Zikmundem, který byl nejen v mnohém nesmírně poučný, ale i velmi inspirativní, protože Miroslav Zikmund a Jiří Hanzelka jsou vskutku velmi obdivuhodní lidé, kteří vynikli ve svém oboru a svými publikacemi a obrovskými životními zkušenostmi prospěli k rozvoji civilizace napříč celým světem.(16.7.2018)

Výborný projekt Čétéčka. Jediné výhrady bych měl k častému vybírání politických hostů, kteří občas postrádají zajímavost, když politika vidíte v Otázkách Václava Moravce a hned v Hyde Parku, tak HP radši vypnete. Problém, který neovlivním jsou dotazy přes skype, telefon a přes přímé vstupy. Stačilo by větší množství zajímavých a exkluzivnějších hostů a Hyde Park by měl daleko větší sledovanost. Taky musím podotknout, že nejsem televizní divák, ale více internetový. Mám na mysli, že si HP radši pustim na internetu ze záznamu.(10.9.2011)

Kvalita kolísá, ale celkově to rozhodně patří k tomu lepšímu, co lze mezi současnými českými publicistickými pořady najít. Většina zde vypichuje díly s nějakou opravdovou osobností, kterých bylo v pořadu plno, nicméně mně se do paměti navždy vryl ten s exotem Popelkou, který sice nic nedokázal, ale předvedl, jak se během necelé hodiny totálně znemožnit před celým národem. Jeho výkon byl tak děsivý, že se prostě nedá jen tak zapomenout.(7.4.2013)

Obrovský nedostatok a skreslenosť Českej televízie po rokoch skĺzlo do kategórie súkromných informácií, vybraných agentúrnych správ a účelových interpretácií udalostí zo sveta. Hyde park sľuboval určité nabúranie, ľudia chceli vedieť viac zákulisných vecí a nenasávať tohto politicky korektného ducha. Spočiatku to tak aj vyzeralo, avšak prišiel určitý bod a po jednom opozičnom názore príde 10 mainstreamových a všetko je vlastne tak, ako predtým. Navyše aj moderátori sú tak nastavení, že by z vás spravili blbca, pokiaľ mu oponujete. HP Civilizace je čistejšia a s fantasticky pripraveným Stachom.(19.7.2015)

• - Diváci mohou posílat do pořadu otázky přes Facebook, Twitter, Google +, SMS, nebo mohou zavolat po telefonu či Skypu. (Kmotr76)

• - Česká televize dne 20. listopadu 2012 pozastavila divácké hlasování o sympatiích a antipatiích k hostům pořadu, jelikož se jí nepodařilo zajistit jeho nezmanipulovatelnost. Na možnost zmanipulování upozornil programátor Michal Škop, kterému se to několikrát povedlo zpětně v archivu pořadu. Česká televize s ním začala spolupracovat. (JoranProvenzano)

• - Pořad se vysílá od 4. ledna 2010 každý všední den. Prvním hostem byl tehdejší ministr financí Eduard Janota. (Kmotr76)