To je podle mně suverénně nejlepší publicistický pořad posledních let. Nejen že se dostává na otázky běžných lidí (i když někdy jsou pěkně stupidní), ale jsou sem zváni i nevšední hosté z nepolitického prostředí, takže se člověk dost často i mnoho zajímavého dozví. Dolanský není špatný, ale Daniel Takáč, to je pan MISTR. Jen mě mrzí, že jsem dosud neviděl Hyde Park moderovaný Mírou Bosákem, asi si nějaký najdu na netu. 90%(27.11.2012)

• pakobylka

Pořad, který snad v (ne)dávné minulosti míval nějakou úroveň. Cituji z "Obsahu" - patrně převzatého z ČT: "Každý den budete mít možnost říct živě do vysílání, co si myslíte o dění v Česku i v zahraničí." Co dodat ? Ano, kupodivu tomu tak bývalo ... tedy alespoň částečně - pokud mohu soudit z toho, co jsem příležitostně čas od času vídala. Ale kdeže ty loňské sněhy jsou ! Je příznačné, že "živé" telefonické vstupy byly rázně uťaty záhy po propuknutí ukrajinského "Majdanu" … ne zcela kontrolovatelné výlevy nedisciplinovaného diváctva pochopitelně nebyly zcela v souladu s mediálním obrazem dění, který bylo záhodno vytvořit - a to bez zbytečných odkladů. Všechny ostatní dotazy procházejí dle mého soudu někde v zákulisí velice pečlivým výběrem (s různým stupněm obezřetnosti v závislosti na tématu) - v podstatě je až s podivem, že z horního okraje obrazovky ještě nezmizelo průběžné zobrazování i těch řekněme méně vhodných - zpravidla jsou okázale ignorovány, neboť není radno se jimi nějak zvlášť zaobírat. Servilní pořady této úrovně si může takzvaná veřejnoprávní televize (placená bohužel i z mých koncesionářských poplatků) vetknout leda tak za klobouk, nebo ještě lépe se i s nimi může odebrat do háje zeleného - případně do jiných, zdaleka ne tak vábně vyhlížejících míst ... a vracet už se nemusí. Ta trapná televizní hra na investigativní publicistiku je nanejvýš ubohá a pramálo důvěryhodná. Přesto je její sledování v mnoha ohledech poučné - prakticky ze všech výše uvedených důvodů.(30.10.2014)

Zajímavý pořad s občas zajímavými hosty a jejich tématy. Problém nastává u moderátorů a tázajících se občanů. U moderátorů mně přijde, že je vůbec nezajímá, co host říká a jen mají potřebu na něj rychle vyvalit otázky, zeptat se ho na nějakou podpásovku, popřípadě podsouvat mu něco, co neřekl. Vše je to, alespoň dle mého názoru, silně ovlivněno názorem moderátora, který vás buďto přitlačí ke zdi a v podstatě z vás udělá směšného šarlatána, a nebo vám dá prostor vše patřičně vysvětlit. Otázky diváků jsou také mnohdy mimo mísu. Inu jsou anonymní (jak je v moderní komunikaci zvykem), takže za hloupou otázku nesklidí řádného posměchu, nebo je pokládají sebecentričtí všeználci, kteří jen potřebují vykřičet svůj názor do světa. Mohl by to být lepší pořad, kdyby měl větší prostor, kvalitnější a hlavně nestranné a nebulvarizující moderátory a hlavně přiměřené tempo.(6.11.2011)

Pořad který se České televizi povedl a málokterý díl je vyloženě špatný (samozřejmě to záleží na výběru hosta). Trochu problémem jsou moderátoři, kteří jsou většinou bez charismatu, ale na druhou stranu Takáč se s hosty moc nepáře a tlačí je do odpovědí což je fajn. Mimo to potěší i skutečnost, že dotazy je možné pokládat asi všemi myslitelnými způsoby. Opravdu jeden z nejlepších pořadů co v naší televizi můžete najít.(23.10.2011)

jediný rušivý element je v tomhle pořadu Barbora Kroužková. Ačkoliv je člověk na její straně názorově....její "veřejnoprávní" vystupování a gestapácké praktiky (pardon) neskutečně zhazují výpovědní hodnotu naprosté většiny dílů ve kterých vystupuje. Dolanský měl v začátcích taky svoje chybky, ale naučil se to korigovat. V míře jaké se ta vyslovená agresivní neutrálnost, ať už na jednu nebo na druhou stranu, vyskytuje u Kroužkové to je proti tomu Dolanský ve svých začátcích slabý čaj...(20.4.2015)