Zkrat

• USA Haywire (více)

Mallory Kane je tajnou vládní agentkou, která pracuje v těch nejnebezpečnějších a nejšpinavějších koutech světa a její mise nejsou vždy tak úplně legální. Po úspěšném osvobození jednoho čínského novináře jí někdo z kolegů podrazí a chce její smrt. Stane se terčem zabijáků, kteří znají každý její krok, a aby přežila, musí dopadnou ty, jenž ji zradili. Díky svému vojenskému výcviku vymyslí dokonalou – a nebezpečnou – léčku. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

kondomxxl

Po Contagion by ste čakali že sa opäť dostane nad oblaky. Bohužiaľ jeho štýl je mŕtvy, resp. ho on sám zlikvidoval....Mať taký casting a vytvoriť neskutočnú sračku...to sa podarí len máloktorým... ()

NeverEver

Prijemny a svizny detektivni (spionazni) film. Je na nem velmi znat evropska produkce, protoze nastestni od jinych (napr Salt) je mnohem vic uveritelny a realny. Chybeji "nadprirozene" hi-tech vychytavky (ala MI-4) a proto muze byt pro mnoho milovniku tohoto zanru "az moc obycejny". Spis takovy mily televizni film, nez blockbuster. A treba obsazeni je naprosto genialni. Uz dlouho jsem v jednom filmu nepotkala tolik dobrych hercu. Navic si Evan po Andelich a Demonech konecne uvedomil, ze "ti spatni" mu jdou mnohem lepe:-) a diky tomu (aspon pro me) ve filmu vycniva. Antonio a M.D. tam maji jen okrajove role, ale kdykoliv byli na scene tak jsem se bavila. Davam 3*, min by nebylo fer, protoze je to kvalitni spionazni film a tech horsich nez tenhle jsem videla spoustu, ale 4* dat taky nemuzu. To davam jen filmum, ktere si chci jeste nekdy v budoucnu pustit. A to bohuzel tenhle film neni. ()

complex

vrelo neodporučujem pozerať tento film... čakal som naozaj niečo iné... a nie nesmrteľnú ženskú, ktorá prežije všetko bez kvapky krvi a modriny... termiwoman by sa mohol tento film volať... príbehovo je to celkom zaujímavé, ale takto pokaziť dojem z filmu je na zaplakanie... človek iba pri ňom kýva hlavou a rozmýšla, či tvorcovia neboli sfetovaný... ()

MonsterMan

Tento film by byl pecka v 90tých letech kdy nebylo důležité jak umí kdo hrát, ale kolik kdo nakope zadků. To Heywire splnil na jedničku. Bohužel je rok 2012 a divácké nároky jsou už trošku jinde. Mě osobně film nezklamal (radši jsem od něj ani nic nečekal) spíš naopak. Gina Carano není oscarová herečka, ale profi MMA fighterka, což je pro tento film mnohem důležitější (Radši budu koukat na pěknou babu co umí rozdat ránu, než na panenku, kterou v každé druhé scéně musí zastupovat kaskadérka). Obsazení opravdu hvězdné, ale viděl bych to jako zápor. Antonio Banderas, Michael Douglas, Ewan McGregor??? Na co?! Dobře prosit o život umí i béčkový herci (ti by si tím aspoň neudělali ostudu, a ušetřené peníze za honoráře by se třeba dali na reklamu, kterou měl film takového obsazení téměř nulovou).............69% ()

AnimalMother

To je poslední dobou nějaký trend, podceňovat Soderberghovy filmy?? Neprávem podceněná atmosférická epizodka ze života špionů. P.S.: Gina Carano je úžasná! Takhle uvěřitelnou (a krásnou) ženskou akční hrdinku sem snad ještě neviděl. Doufám že jí v budoucnu budu vídat stále víc ve filmu než v ringu :-) ()

fabregas1

Steven Soderbergh s náma dobře vyjebal.Tenhle film dal všechny peníze na honoráře a na film prostě nezbilo.Dávám hvězdu za obsazení a za Ginu Caranu, že rozbila hubu Tatumovy, Fassbenderovy a McGregorovy.Soderbergh už mě začíná srát, Nákaza stála za hovno a teď tohle.Fuck ()

Pavlo

Haywire je veľmi trefný názov pre tento film, pretože asi po polke filmu zistíte, že je celý film nefungujúci. Príbeh sa odvíja dosť detinsky, predvídateľne a hlúpe zvraty sú skôr na smiech. Nezachránia ho ani ačkoví herci, ktorí sú v konečnom dôsledku dosť slabo využití. No napriek negatívam má i zopár pozitív, dej odsýpa rýchlo, akčné scény sú dobre zvládnuté a hlavná postava je sympaťáčka. Na spestrenie večera je to vcelku dobrá voľba, mozog si kvalitne odpočinie. ()

Whoossain

Gina má natrénováno a je vidět, že "něco" umí. Bohužel je to asi to jediné, co je na filmu zajímavé. Podivně zpracovaný (částečně) retrospektivně vyprávěný příběh, rušivý soundtrack, chaotický střih... Je to art, není to art? Každopádně po Hannah další omyl, na který jsem se nechal nachytat. ()

dudel3333

kopa skvelych hercov ktora nemala čo hrat........jedna velka nuda,sem tam nejaka akcia aby sme nezaspali a tupe chovanie postav.Odkaz : Pán Soderbergh točte radšej filmy o stripteroch ide Vam to 100 krat lepšie ()

Fritoll

Dívat se na to dá, když vypnete mozek, ale zhruba po deseti minutách po shlédnutí už vlastně nevíte o čem to bylo. ()

Alvin

Soderbergh si asi řekl, že by to chtělo natočit zase něco akčnějšího, něco jako agent Bourne, akorát v hlavní roli bude nějaká buchta, co umí nohama kopat děsně vysoko. Scénář zřejmě sepsal spolu s řidičem své limuzíny na cestě do studia a ještě při tom stihnul obvolat pár známých filmových držek, které přislíbily účast na tak slibném projektu. Výsledek? Hůř už to snad natočit nešlo. Jedna nudná scéna střídá druhou. Gina Carano je taková nevýrazná majda co sem tam někoho zabije, ale spíš tak náhodou, bez emocí, žádná radost z odplaty. No zkrátka nuda k uzoufání a závěrečná bitka na pláži v západu slunce je tou pomyslnou třešničkou na dortu, který Soderbergh tentokrát uplácal. ()

KiJi

A teď si natočím akční film; asi si jednou řekl Soderbergh. Protože když se podíváte na jeho poslední filmy, to jiný žánr. U mě boduje. Filmu však stačí ***. Trochu v něm cítím 96 hodin. Ale hlavním hrdinou je žena, tajná agentka, drsná fighterka (ona je skutečně profesionální zápasnice), přesto velmi atraktivní žena. Takže akční scény výborné, choreografie velmi dobrá (byť na můj vkus dostává někdy dost nařezáno, např. při bitce s Michaelem Fassbenderem). Příběh je pochopitelně o zradě, tajných organizací a operací, kdy šéfíkové kvůli průseru raději pěšáky hází přes palubu; ano, je tam trochu z Bourna. A jak to dopadne? Hrdinka všechny zlé přece pobije. Když už jsem narazil na Bourna…je mu to trvalo tři filmy, než to rozkryl a pomstil se. Mallory Kane vše zvládla během jednoho filmu…chtěl tím snad Soderbergh něco říci? Doufám, že ne. ()

Obelusex

Pribeh o osamnele drbne, ktera se sveri se svym osudem neznamemu muzi hned na zacatku pribehu :-)... Nicmene dobre zpracovane, dobre koukatelne, Gina Carano je rozhodne na pohled moc prijemna, herecke vykony na slusnem standardu. Myslim, ze hodnoceni zde by mohlo byt vyssi, moje je 70% ()

Georginek

Teda to byla takova blbost, ze me z too pali i predkozka na zaludu. Priserni, odporni a nehezci herci, nesympaticka hlavni hrdinka, zdlouhave sceny tak moc, ze sem malem chcipnul, hrozna hudba, priserny pribeh a ta nehorazna kamera. No zkratka tragedie..... Uz sem dlouho nevidel takovou blbost. 1* za dokoukani ( od 16min jsem kazdych 5minut kontroloval cas, aby uz byl konec ). Lepsi nez sledovat tenhle film byl bylo jit ven a prostrelit si hlavu. ()

Stamba

O hodnocení tohoto snímku jsem dlouho přemýšlel, v podstatě není ani moc věcí co bych mu vytknul. Co osobně mě zaujalo, tak realističnost akčních scén. Není to jako Colombiana, kde pomálu 30ti kilová hlavní herečka dokáže srazit chlapa k zemi jednou fackou. Zkrat, ve kterém hlavní hrdinka Gina Carano (ve skutečnosti MMA zápasnice) se opravdu zapotí aby "nakopala" pár chlápků je, co se týče akčních a bojových scén, podle mě vyjímkou mezi akčními filmy tohoto druhu. V tomto směru mě opravdu potěšil, přeci jenom už nejsem zvědaví na pohádky typu "princezna bojovnice". Ovšem realističnost je možná i to co dělá film pouze průměrným. Nechybí dobrá zápletka, ale celý děj je poněkud vágní a tak nějak to celé proběhne a ve vás toho moc nezanechá. Škoda, opravdu velká škoda, být trochu lepší scénář jistě bych hodnotil nadprůměrně, takhle to jsou pouze tři hvězdičky. ()

TommyLee

Katastrofa, 93 minut nudy, dokonce jsem se nudil tak, že jsem se ani nedodíval, což se mně stává opravdu sem tam. Akčních scén moc nebylo a když jj, tak staly za starou belu (až na fight v hotelovém pokoji). MMA bojovnice Gina Carano je sice velice sympatická, ale měl jsem problémy se vypořádat s jejím hlasem, který asi záměrně byl až příliš drsný. Rozmýšlel jsem se, jestli dám odpad nebo jednu hvězdu, nakonec i když jsem se nedodíval do konce tak dám jednu hvězdu a to jen díky fightu v hotelu, který byl celkem dobrý, škoda že jich bylo tak málo. Jinak doufám, že takovou shitovku už zase hodně dlouho nestáhnu. ()

Epco

Gina nakopáva rite, hlavy gule všetkým naokolo. Byť to v klasickom akčnom poňatí bola vynášaná do nebies ako nová akčná bohyňa. Steven sa však rozhodol natočiť absolútne nežánroví špiónsky film. Bolo by to fajn ak by použil na tieto účeli adekvátny scenár, ale keďže scenár použitý je priemerne béčkoví fim nezachráni ani réžia a ani plejáda zúčastnených hviezd. ()

jarynzlesa

Akční film, kde příběh elegantně a svižně cválá za vynikající hudby k několika zvratům se kterými si sympatická a krásná herečka Gina Carano, která je navíc bývalou zápasnicí MMA, hravě poradí. Fakt, že Gina byla MMA star je na jejím hereckém výkonu velmi znát a filmu velmi prospívá. ()

redwing19

Atmosféra filmu ma moc neoslovila, veľa ťahavých a nudných scén. Dokonca som pri tom aj zaspal a musel som to dopozerať na druhý deň. Myslím že námet dobrý, ale nevyužitý potenciál hereckého obsadenia. Aj napriek tomu dávam 3*. Hlavne kvôli Gine a jej zápasovým drsným scénam. ()

Gina Carano jako anděl pomsty

Gina Carano jako anděl pomsty

21.07.2013

A to doslova. Drsná holka z MMA („mixed martial arts") se úspěšně přesunula na plátna kin díky Zkratu a letošnímu Rychle a zběsile 6. Další role? Anděl. Ale takový, který z vás svým mečem a sadou… (více)

Drsné holky pro Expendables v sukních

Drsné holky pro Expendables v sukních

09.10.2012

Zpočátku zněly plány studia Lionsgate natočit jakési „ženské Expendables“ jen jako součást kampaně před uvedením druhé mise legendárních vysloužilců. Všechno ale nasvědčuje tomu, že se filmu opravdu… (více)

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

05.05.2012

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

25.04.2012

Dnes tu pro máme pořádnou dávku akce, tak se nezdržujme: Robert Rodriguez je odvážný muž. Chce totiž do role hlavního záporáka v Machete Kills obsadil Mela Gibsona. Podle posledních zpráv je všechno… (více)