DavidS.

Chvílemi Farrellyovsky trapné a fekální, ale jinak se jedná o průměrnou komedii na téma manželských etud...Vše podstatné a s lepším timingem vtipů již v traileru...Potenciál takové propustky pohříchu nevyužitý... ()

Rozy

Další z velmi stupidních filmů. Děj je předvídatelný od začátku do konce, humor velmi suchý až nevkusný a na závěr se není na co těšit. Film je tak dobrý pouze pokud chcete vypnout mozek, ale i na to se dají najít lepší snímky. ()

Nassau

Absolutní chujovina, ale musím uznat, že jsem se poměrně slušně bavil. Posledních cca 30 minut sice zavánělo průserem, ale poslední hláška (před titulkama) vše napravila:) (60%) ()

Pollock

Nechápu tak nízké hodnocení. Tento druh humoru nešel do trapnosti jako u jiných podobných komedií, naopak některé scény byly jak vystřižené ze života u některých jsem se smál, že mě museli slyšet i sousedi. Jasně, že závěr se dal očekávat, ale Owen měl toho správňáka ve scénáři :-) Skvělá uvolněná komedie, které mě bavila rozhodně víc než např. Pařba v Bangkoku. ()

Michelle75

Celkem zajímavá oddechovka, kde některé situace a dialogy vyznívají upřímně směšně. A tohle od komedie očekávám.Nápad na týden bez závazků nezní vůbec špatně,ale celkově to jako dobrý nápad napovažuju,stejně jako obdobné cákloviny. Ono to stejně dopadlo úplně jinak nebo to tak mělo být? :) Jen bych příště s tím Owenem nedělala takové vizáš kousky, vypadal jak páprda a zdálo se mi to zbytečné. ()

korndaddy

Jedna z těch komedií, aneb jak je u američanů (a Farrellyů) zvykem, bude to sranda a konec trochu budeme moralizovat. Což je vždycky škoda. Obsazení bylo celkem fajn. Wilson mě taky moc nesral, ale proč to musí vždycky skončit tak debilně.? S tím asi nic nenadělám no. Prostě jednou kouknout a konec... ()

klukluka

Od třetiny na rychloposuv, konec neznám, ale absolutně mi to nevadí. Jestli mi něco vadí, tak to, že se točí takový filmy. Filmy o sráčích - pro sráče. V USA jistě hit. Žijou tak, žijou podle toho- začarovanej kruh. Ten blonďák býval sympaťák, dnes už ho ale vnímám jako synonymum toho americkýho malomešťáctví. Škoda ho. Ale kdo chce kam... ()

Wally

Bavilo mne to...fakt jsem se párkrát od plic zasmál a zbytek filmu si držel slušnou komediální kvalitu. Asi bych týden s povolenkou nevyužil lépe - pořádně se najíst a vyspat by bylo prioritou 😂😂 ()

Rssa

Další z průměrných komedií, které po slibném rozjezdu vyměknou a v závěru naprosto selžou. Herectví Owena Wilsona mi nikdy nesedlo, tady je ovšem na ránu. Zachraňuje to správně trapný Sudeikis a pár dobře napsaných vedlejších postav. Kadence vtipů na docela dlouhou stopáž je chabá, říznost (kór od bratrů Farrellyových) slabá. 60 % ()

MareT.

Já mám díla tvůrců celkem rád, hlavně teda starší kousky. Ale tímto celkem šlápli vedle. Ve filmu je tolik příležitostí to rozjet a podráždit naše bránice, byť nechuťárnama, ale jakoby se báli překročit určitou neviditelnou hranici danou bůhvíkým. A tak to dopadne, že stále čekáte a dočkáte se romantickému finále, které si tento film rozhodně nezaslouží. PS: buď Wilson už stárné a ztrácí energii nebo roli zahrál na Oscara, protože tak nudného, při zemi a přešlého ho neznám. ()

Hanys_

Po delší době opět zajímavá komedie, ikdyž chápu, že ne každému Farrellyové se svým svérázným humorem sednou. Owen sice zestárnul, ale jeho komediální talent naštěstí nikoliv a tahle role mu navíc dost sedla, stejně jako Jenkinsovi, kterého bych v takovéhle roli naopak vůbec nečekal..7/10 ()

rapstorm

Tohle má byt komedie? Ani jednou jsem se nezasmál, nepousmál, neušklíbl. Sexuální poznámky a pokusy o vtip, světe div se , ale ty už taky známe. Snaha byla, snad příště. ()

beyli

Opravdu slabá komedie, sotva jsem dala tři hvězdy. Očekávala jsem, že to bude komedie na úrovni, která mě pobaví, ještě když tam hrají Owen Wilson, Jason Sudeikis nebo Christina Applegate, kteří podle mě mají daleko navíc, než na takovou podřadný film, který jsem sotva dokoukala. Ze začátku se mi to líbilo, ale ten konec ? Málem jsem se unudila k smrti. ()

dopita

Bratři Farrelleyovi jsou absolutně dokonalí co se týče trapností, úchyláren a všemožných debilit, které ještě neúměrně natahujou, aby divákovo utrpení nemělo hranic. Už ten námět je pitomej a děj je jedna velká sračka. Humor se ve filmu téměř nevyskytuje (trochu jsem se ušklíb snad jen při scéně na golfovém hřišti) a závěrečný moralizování je jen další Farrellyovic bonus k tomu, aby se divák s úspěchem poblil. ()

Witta

Vím, že je to celkem stupidita, Jason Sudeikis mi tam vůbec nesedl, ale i tak mě to docela dobře pobavilo (párkrát jsem se naplno zasmál), což je víc než jsem očekával:-) ()