Nastala chyba při přehrávání videa.
 • El_Shafo
  odpad!

  Infotainment podobně nevkusného, ale snad ještě amatérštějšího ražení než na Nově. Zlo moderního věku, hrob demokracie. Nechci si raději zjišťovat, jakou sledovanost má chudák Šebrle (že se mu nechce raději žebrat u kostela), stačil mi jeden hysterický záchvat volání po odebírání volebního práva na základě sesbíraných dat z předem instalováných štěnic v televizních přijímačích, který jsem zažil, když jsem nedávno zjistil, kolik voličů se dívá na Borhyovou s Korantengem, a dosud jej zcela nerozdýchal. A to ani neposuzuji, co vysílají, ale jak. Ta forma je prostě neuvěřitelná a nepochopitelná. No a mám-li přece jenom zhodnotit i obsah, vybavuje se mi, že ve Springfieldu mají rádio KBBL: Kecy, Blbosti, Bláboly, Lži; netrpělivě očekávám přejmenování TV Prima po jeho vzoru. Ne, opravdu nevím, proč se na primácké zprávy někdo dívá, vždyť pro chvíle masochistických choutek tady máme do extrému dotažený, a přece krystalicky čistý trolling na TV Šlágr.(27.2.2016)

 • Fraktální
  odpad!

  Běžně nehejtuju...Dneska jsem ale viděl zprávy na Primě(ani ne celý), radši bych aby na zeměkouli spadl meteorit který by ji zničil a na ten by spadl další meteorit kterej by zničil ten co zničil Zemi. , než si je pustit znovu. Krimizprávy- koncentrované zlo . ViP- blbost pro PiPky. Zprávy z vili- To si dělaj PRDEL? Davaj tam vůbec ještě sport a klasický (ač aušusový) zpravodajství jako na Nově? ...ty hraný zcénky vyloženě nechutně upravený počítačem?.... zvracim, ani jsem nestihl doběhnout k zachodové míse... Nejsmutnější je že je to obraz naší společnosti a zároveń ji to formuje tak,že se dál topí do sraček....(19.9.2013)

 • hellstruck
  odpad!

  Nechápu ten rozdíl mezi procentuálním hodnocením TV novin a těchto "zpráv" TV Prima (úmyslně s malým z), protože to co si tenhle príma KANÁL dovoluje vysílat je daleko horší, než s čím přichází Nova. Jenomže od trapasu se zmrzlou vodou je prostě strašně "in"házet špínu jen na Novu a ostatním televizím všechno promíjet. U těchto zpráv se narozdíl od těch konkurenčních nezasmějete, spíše unudíte k smrti. Všechno je podáno vesměs suše a mdle - což by vzhledem k vážnosti zpráv nevadilo, jenomže oni si je cucají z prstu zrovna tak jako u nenáviděných Televizních novin. Ale aspoň je to názorný příklad toho, jak jsou lidé ovlivnitelní názory ostatních. Takže mi prosím někdo vysvětlete, v čem jsou "o stupeň lepší" než zprávy na Nově, protože si začínám myslet, že je to spíš nějaký kód znamenající "všichni to říkají, tak to sem teda napíšu taky, abych neztratil tvář".(4.4.2013)

 • Wyrdas
  ***

  Mnohem lepší zprávy, než na televizi Hyena (Hovna)... Nova... často poutavé, občas zajímavé někdy zbytečné. Ale tak už to bývá. Dřív byli dost seriózní, ale v poslední době se přibližují právě Nově. Intonace hlasu směšná až prudérní a snaží se o Novácké "cool" vložky, které to celé ještě víc znehodnocují. Dávám tři hvězdy a doufám, že se vydají zpět po své staré cestě, která na rozdíl od té Novácké byla snesitelná.(14.6.2014)

 • BluT
  odpad!

  V minulých letech bych Zprávy TV Prima přirovnal k takovejm horším Televizním novinám, ale co s tim prováděj poslední dobou je hrozný. Neobjektivní pořad populisticky cílený na průměrného diváka, kterému podsouvá pouze násilí, vraždy a znásilnění a sem tam i nějakou normální reportáž, kterou ale podbarvěj tak, aby útočila na city. Neutrální pohled na věc a onu objektivitu aby člověk hledal mikroskopem. 5%(2.11.2011)

 • - Ve zpravodajské relaci se vystřídalo 9 moderátórů, a to Terezie Kašparovská, Tomáš Drahoňovský, Sandra Parmová, Roman Fojta, Mirka Čejková, Pavel Zuna, Jiří Chlum, Světlana Zárubová a Martina Gavriely. (chleba24)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace