• P_Soar

Tohle nejsou žádné zprávy, ale jen změť přihlouplých reportáží(či snad instruktáží?), černé kroniky a "zajímavostí" ze showbusinessu se stopovým množstvím informací. Mě na tom vždy udiví a znechutí ten vemlouvavý hlas redaktorů - jakýchsi novodobých kněží -, kteří nám neustále radí, co a jak máme a nemáme dělat, na co si dávat pozor, co cítit a co si myslet. Ano, je to vlastně náhrada "bohoslužby", ovšem náhrada sloužená idioty pro ještě větší idioty dřepící u televizí, "bohoslužba", která ducha nepovznáší, ale otupuje. Je to zkrátka nevýslovný hnůj!!(15.1.2012)

• Zik2

Zprávy Primy se svojí naivní hloupostí, nebo spíš svým spoléhaním na nekonečnou hloupost svých diváků, staly hitem sociálních sítí a miláčkem všech provokatérů na internetu. Za opus magnum žurnalisticko-umělecké tvorby Primy lze označit reportáž o skupině Rádi jíme psy. Člověk by řekl, že v právním státě lze dělat to, co není nezákonné (viz čl. 2 odst. 4 Ústavy), ale Prima si to nemyslela a vytáhla pod praporem obecného vkusu proti psožroutům (ve skutečnosti trolům, kteří si snad větší vítězství přát nemohli). Válku Primy s neobyvklými stravovacími návyky jsem tehdy, ač z povzdálí, s radostí sledoval a vopravdu mi připravila nejednu hezkou chvilku. Rada jakési „právničky“ z Prahy, aby se napadení obrátili na CIA (nebo to byl jiný trolling?), neboť data Facebooku jsou uložena v USA (ony jsou v Irsku, no ale nekažme samozvané Ally McBealové radost!), se řadí k výrokům, které v prostředí české kyberkriminalistiky snad srovnat jenom s geniálním řešením Věry Pohlové, důchodkyně: „Tyhle aféry jen každého otravují. Já bych všechny ty počítače a internety zakázala!“ A Facebooky taky, povídám já!(27.10.2012)

• Mimesis

Na zprávy TV Primy jsou nikdy v životě nekoukal, ale na Youtube se ke mně dostala jedna reportáž o horrocore rapperovi Řezníkovi a tak jsem na to mrkl. Dobře, vůbec mi nevadí, že informují o tom, že rappery Řezníka, Hrobku a Pitvu stíhá policie... Ale proč je hned na začátku popisují slovy "Hudebně hluší chlapci bez talentu..." ? Jestli něco nemám rád, tak jsou to citově zabarvené slovní obraty ve zprávách. Já na zprávy nekoukám, abych slyšel názory reportérů a jiných lidí na Řezníkovu hudbu. Já mám vlastní názor a ten jejich je mi fakt totálně u prdele a i kdybych s nimi souhlasil, pořád se na zprávy koukám kvůli informacím a ne kvůli dramatickým popisům jako "Mladíci v sobě mají tolik krutosti bla bla" - fuck off. Dále mě pobavilo to, že o nich mluví jako o "chlapcích". Seriously? V jejich věku a chlapci? Co to je za nesmysl? Pro mě je chlapec člověk tak do 15 let. Dále se dozvídáme, že "Text písně může působit jako návod!" Orly? Takže když mi někdo zarepuje "Za odstranění somráka dostaneš č*bku na ptáka", tak mi dává návod jak někoho zabít? Oh come on! Posléze se objevuje záběr na chlápka, co zapálil bezdomovce (údajně "pro pobavení", což se mi zdá jako blbost, ale budiž...). Prý se inspiroval Řezníkovou hudbou. Ale že by se tuto nepodloženou domněnku pokusili reportéři nějak prokázat, to ne!... Totální nonsens. Zprávy Prima nemohu hodnotit jinak, než odpadem...(24.7.2013)

• ABCD Marta

Rozhodně to nebývalo špatné a dalo se na to dívat, ovšem pouze do doby, než se to, pro mě z nevysvětlitelných příčin, začalo podobat pořadu Televizní noviny na TV Nova, takže...o stupeň lepší jak novácké zprávy, a to je moc.(15.10.2010)

• MM_Ramone

Asi ani nepoznám českú alebo slovenskú súkromnú, televíznu stanicu, mimo vysoko profesionálnej TA3, ktorá by poskytovala svojim divákom objektívne, vyvážené spravodajstvo. Hlavné spravodajsko-publicistické relácie komerčných televízií sú zväčša len zhlukom hodne povrchných informácií zo svetovej a domácej politiky, mediálne nafúknutých káuz a afér, čo je pokaždé dolpnené hojnou mierou násilia, ľudského zúfalstva, prírodnými katastrofami, dopravnými nehodami a roztomilými sprostosťami na záver. Presne také sú aj "Zprávy TV Prima". *(15.4.2010)

• - Ve zpravodajské relaci se vystřídalo 9 moderátórů, a to Terezie Kašparovská, Tomáš Drahoňovský, Sandra Parmová, Roman Fojta, Mirka Čejková, Pavel Zuna, Jiří Chlum, Světlana Zárubová a Martina Gavriely. (chleba24)