Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hellstruck
  odpad!

  Nechápu ten rozdíl mezi procentuálním hodnocením TV novin a těchto "zpráv" TV Prima (úmyslně s malým z), protože to co si tenhle príma KANÁL dovoluje vysílat je daleko horší, než s čím přichází Nova. Jenomže od trapasu se zmrzlou vodou je prostě strašně "in"házet špínu jen na Novu a ostatním televizím všechno promíjet. U těchto zpráv se narozdíl od těch konkurenčních nezasmějete, spíše unudíte k smrti. Všechno je podáno vesměs suše a mdle - což by vzhledem k vážnosti zpráv nevadilo, jenomže oni si je cucají z prstu zrovna tak jako u nenáviděných Televizních novin. Ale aspoň je to názorný příklad toho, jak jsou lidé ovlivnitelní názory ostatních. Takže mi prosím někdo vysvětlete, v čem jsou "o stupeň lepší" než zprávy na Nově, protože si začínám myslet, že je to spíš nějaký kód znamenající "všichni to říkají, tak to sem teda napíšu taky, abych neztratil tvář".(4.4.2013)

 • BluT
  odpad!

  V minulých letech bych Zprávy TV Prima přirovnal k takovejm horším Televizním novinám, ale co s tim prováděj poslední dobou je hrozný. Neobjektivní pořad populisticky cílený na průměrného diváka, kterému podsouvá pouze násilí, vraždy a znásilnění a sem tam i nějakou normální reportáž, kterou ale podbarvěj tak, aby útočila na city. Neutrální pohled na věc a onu objektivitu aby člověk hledal mikroskopem. 5%(2.11.2011)

 • Wyrdas
  ***

  Mnohem lepší zprávy, než na televizi Hyena (Hovna)... Nova... často poutavé, občas zajímavé někdy zbytečné. Ale tak už to bývá. Dřív byli dost seriózní, ale v poslední době se přibližují právě Nově. Intonace hlasu směšná až prudérní a snaží se o Novácké "cool" vložky, které to celé ještě víc znehodnocují. Dávám tři hvězdy a doufám, že se vydají zpět po své staré cestě, která na rozdíl od té Novácké byla snesitelná.(14.6.2014)

 • Vančura
  odpad!

  Nesrovnatelně horší než novácké zprávy, a to z mnoha dobrých důvodů. Zatímco Televizní noviny - ať už si o nich myslíme cokoli - tu byly první a dodnes představují nejsledovanější českou zpravodajskou relaci, která tu udává - ať se komu líbí, či nikoli - přes 20 let trendy, jak mají v Česku vypadat televizní zprávy, ty primácké jsou jen jejich špatnou a lacinější kopií. Jsou plné bývalých nováckých tváří (pokud je mi něco na nováckém přístupu k reportérům a moderátorům sympatické, pak je to jejich veskrze důsledná politika nepřijímat profláklé tváře z jiných televizí, a místo toho si vychovávat vlastní), mají naprosto otřesnou grafiku, vyčleněním speciálního času pro "krimi" a "VIP" už si ani nehrají na to, že jde o seriózní zpravodajství (o děsivé úrovni "diváckých" zpráv, které Prima nakupuje od externí firmy a které jsou určeny pro tragédy, kteří dosud neobjevili YouTube, se raději nevyjadřovat), jsou dělané za nesrovnatelně menší peníze než zprávy na Nově (markantní naprosto na všem, od vzhledu sídla televize na Palmovce, přes předpotopní grafiku studia, po výrazně kratší stopáž celých zpráv), a poslední tečkou je vysílací čas, jehož začátek je stanovený záměrně 5 minut před 19.00, aby vyfoukli diváky zprávám na České televizi i těm na Nově, které začínají v 19.00, resp. v 19.30. Na Primě totiž dobře vědí, že kdyby jejich zprávy pustily v 19.30 přímo proti Televizním novinám, neměli by nejmenší šanci. Už jen za tuto připosranost jít otevřeně proti hlavní konkurenci, od níž jinak ochotně kopírují cokoli se jim hodí, si lepší hodnocení nezaslouží.(19.6.2015)

 • MM_Ramone
  *

  Asi ani nepoznám českú alebo slovenskú súkromnú, televíznu stanicu, mimo vysoko profesionálnej TA3, ktorá by poskytovala svojim divákom objektívne, vyvážené spravodajstvo. Hlavné spravodajsko-publicistické relácie komerčných televízií sú zväčša len zhlukom hodne povrchných informácií zo svetovej a domácej politiky, mediálne nafúknutých káuz a afér, čo je pokaždé dolpnené hojnou mierou násilia, ľudského zúfalstva, prírodnými katastrofami, dopravnými nehodami a roztomilými sprostosťami na záver. Presne také sú aj "Zprávy TV Prima". *(15.4.2010)

 • - Ve zpravodajské relaci se vystřídalo 9 moderátórů, a to Terezie Kašparovská, Tomáš Drahoňovský, Sandra Parmová, Roman Fojta, Mirka Čejková, Pavel Zuna, Jiří Chlum, Světlana Zárubová a Martina Gavriely. (chleba24)