Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ABCD Marta
  *

  Rozhodně to nebývalo špatné a dalo se na to dívat, ovšem pouze do doby, než se to, pro mě z nevysvětlitelných příčin, začalo podobat pořadu Televizní noviny na TV Nova, takže...o stupeň lepší jak novácké zprávy, a to je moc.(15.10.2010)

 • Fraktální
  odpad!

  Běžně nehejtuju...Dneska jsem ale viděl zprávy na Primě(ani ne celý), radši bych aby na zeměkouli spadl meteorit který by ji zničil a na ten by spadl další meteorit kterej by zničil ten co zničil Zemi. , než si je pustit znovu. Krimizprávy- koncentrované zlo . ViP- blbost pro PiPky. Zprávy z vili- To si dělaj PRDEL? Davaj tam vůbec ještě sport a klasický (ač aušusový) zpravodajství jako na Nově? ...ty hraný zcénky vyloženě nechutně upravený počítačem?.... zvracim, ani jsem nestihl doběhnout k zachodové míse... Nejsmutnější je že je to obraz naší společnosti a zároveń ji to formuje tak,že se dál topí do sraček....(19.9.2013)

 • Wyrdas
  ***

  Mnohem lepší zprávy, než na televizi Hyena (Hovna)... Nova... často poutavé, občas zajímavé někdy zbytečné. Ale tak už to bývá. Dřív byli dost seriózní, ale v poslední době se přibližují právě Nově. Intonace hlasu směšná až prudérní a snaží se o Novácké "cool" vložky, které to celé ještě víc znehodnocují. Dávám tři hvězdy a doufám, že se vydají zpět po své staré cestě, která na rozdíl od té Novácké byla snesitelná.(14.6.2014)

 • Esgalnor
  odpad!

  No ty vole, reportáže snažící se ovlivnit diváka, irelevantní, nezajímavé. Nulová objektivita. Větší odpad, než jsou televizní noviny - nechutně prkenní moderátoři, netušící o čem mluví (aneb v nedávné reportáži o stížnostech na Uber, to vyslovil tak, jak se to píše). Do toho jsou reportáže špatně natočené, subjektivní, citově zabarvené. Ne, takhle zpravodajská žurnalistika vypadat nemá.(14.2.2017)

 • Vančura
  odpad!

  Nesrovnatelně horší než novácké zprávy, a to z mnoha dobrých důvodů. Zatímco Televizní noviny - ať už si o nich myslíme cokoli - tu byly první a dodnes představují nejsledovanější českou zpravodajskou relaci, která tu udává - ať se komu líbí, či nikoli - přes 20 let trendy, jak mají v Česku vypadat televizní zprávy, ty primácké jsou jen jejich špatnou a lacinější kopií. Jsou plné bývalých nováckých tváří (pokud je mi něco na nováckém přístupu k reportérům a moderátorům sympatické, pak je to jejich veskrze důsledná politika nepřijímat profláklé tváře z jiných televizí, a místo toho si vychovávat vlastní), mají naprosto otřesnou grafiku, vyčleněním speciálního času pro "krimi" a "VIP" už si ani nehrají na to, že jde o seriózní zpravodajství (o děsivé úrovni "diváckých" zpráv, které Prima nakupuje od externí firmy a které jsou určeny pro tragédy, kteří dosud neobjevili YouTube, se raději nevyjadřovat), jsou dělané za nesrovnatelně menší peníze než zprávy na Nově (markantní naprosto na všem, od vzhledu sídla televize na Palmovce, přes předpotopní grafiku studia, po výrazně kratší stopáž celých zpráv), a poslední tečkou je vysílací čas, jehož začátek je stanovený záměrně 5 minut před 19.00, aby vyfoukli diváky zprávám na České televizi i těm na Nově, které začínají v 19.00, resp. v 19.30. Na Primě totiž dobře vědí, že kdyby jejich zprávy pustily v 19.30 přímo proti Televizním novinám, neměli by nejmenší šanci. Už jen za tuto připosranost jít otevřeně proti hlavní konkurenci, od níž jinak ochotně kopírují cokoli se jim hodí, si lepší hodnocení nezaslouží.(19.6.2015)

 • - Ve zpravodajské relaci se vystřídalo 9 moderátórů, a to Terezie Kašparovská, Tomáš Drahoňovský, Sandra Parmová, Roman Fojta, Mirka Čejková, Pavel Zuna, Jiří Chlum, Světlana Zárubová a Martina Gavriely. (chleba24)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace