• Petroff
  ****

  Dokoukáno.____nástin děje: Lidi, co se nikdy neviděli, jsou unesený a bez jedinýho slova umístěný v (evidetně jen pro ten účel postavený) maketě několika bloků klasickýho americkýho maloměsta. Je tu hotel, banka, dokonce i kancelář šerifa. Jen bez toho šerifa! V celým městě není živáčka, telefony jsou hluché, televize nejde. Okolí obehnaný neviditelnejma mikrovlnejma "plotama", co Vám při průchodu začnou vařit vodu v těle - takže prostě neodejdete. Jste tu vy a 6 dalších, a nevíte PROČ, nevíte co se po Vás chce... V recepci hotelu se vyklube divnej recepční, kterej ví taky prd, ale evidentně neni ze situace tak přirozeně vyplesklej, jako všichni kolem a v čínský restauraci se objevuje partička asiatů, který prostě vařej jídlo aby naši hrdinové nepomřeli hlady... Slušný charaktery, dobře blbá základní situace... Ani to zatím ještě nesklouzává do soap opery, jako se stalo u FlashForward, i když náznaky už jsou... Nastolený tempo se ale celkem drží, nevalí se na nás záhady jedna za druhou, ale spíš se pozvolna odkrývají další a další nezřetelný dílky skládačky, která snad na konci 13. dílu pěkně zapadne a celý to uzavře!! Člověk se neubrání přemýšlet nad tím, jak by se ON zrovna v daný situaci zachoval... Ti lidi "unitř" mají ale strašně divný motivace ke svýmu jednání. Hrajou si na to, jak strašně moc důležitý je, co se dělo předtím, než se objevili tady, což mi připadá jako nesmysl... Mám v sobě (6,7)(8,9,10,11) a je to vlastně čím dál horší, drží mě už jen zvědavost, o co teda půjde... Poslední 2 díly dobrý! Dost mě sere novej recepční a celej ten motiv lásky je taky pěkně shitovej. Šťouravej novinář vypadá jak Sagvan Tofi - to mi teda vadilo celej seriál...(21.7.2010)

 • Olík
  ***

  Na první pohled vydatně atraktivní téma, na druhý typická horská dráha současné seriálové tvorby. Lehce nedotažená konspirace se hned v úvodu mocně nadechla, bohužel vzduch natažený do plic jí v průběhu začal pozvolna docházet, aby se s novým nadechnutím vrhla na podařený, ale na otázky neodpovídající otevřený konec. Možná úmyslný záměr, možná příprava na druhou sérii, ke které kvůli nezájmu diváků nedošlo…….kdo ví!?!?!?!(18.1.2013)

 • Phorbo
  ****

  Po pěti shlídnutých dílech hodnotím za 4*. Zatím jenom tak předběžně. Někomu se o hold líbí někomu ne. Přirovnávání k reality show, lost a k morče efektu nebo jak se tomu řiká. Originalita se zdáse být vyčerpána a tak se všechno vykrádá jak nejlépe umí. Trošku se to potom pozmění a je z toho docela dobrý seriál... takhle vzniklo Persons Unknown ............Edit (po shlidnuti cele prvni řady): málo který seriál mi připadal že takhle gradoval. Hlavne v tech třech posledních dílech. Ale je to pravda? Nebo fikce?:D(2.9.2010)

 • anderson
  ***

  ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: PRIMA COOL = 1.7.2012, réžia českého znenia (PRIMA 2011) = FILIP JANČÍK - Povedal by som, že "LOST 2" (+ KOCKA, IDENTITA, dokonca SAW a kopa ďalších vecí) z toho trčí tak okato, že by to nezbadal len slepý alebo retardovaný jedinec. Takže navrhujem namiesto nekritických hodnotení skôr vyhlásiť tipovačku za koľko epizód to tvorcovia odpískajú kým divákom dôjde, že sa jedná o ďalšiu "žuvačku", alebo aká "úžasná" POINTA/pointa nás na konci čaká. --- Každopádne čo sa napätia týka, je to absolútne vynikajúce a keby sa postavy viac spoliehali na "filmologickú" skúsenosť, ktorú tí bystrejší diváci určite majú, mohlo by to byť veľmi slušné. --- Ešte dodám, že po vzore LOST by mohla v našich končinách vzniknúť nejaká fan stránka. Nech sa môžem sem tam pobaviť na "výplodoch" tzv. fanatikov a nekritických obdivovateľov. :-) (16.7.2010)(16.7.2010)

 • pilarius
  ***

  Tenhle seriál je z trošku slabšího soudku a ani herečky z BSG a Last Resort to nemohou zachránit. Postavy se chovají nekonzistentně a několikrát se zachovají také naprosto iracionálně. I přes jejich znalosti astronomie, biologie, chemie apod. očividně nikdo z nich nezná princip Faradayovy klece... Možná je trochu škoda, že od začátku nenasadili large-scale koncepci s videoherní příchutí, jaká přímo čišela z posledních několika sekund seriálu, mohla z toho být poměrně dobrá oddychovka. V této podobě si seriál zasloužil zrušení a lituji toho, že místo něj nemohly finance putovat do jiných, povedenějších seriálů, které musely skončit po jedné řadě (Flashforward, Last Resort, The Event, ...).(1.10.2013)

 • - Arabského taxikáře 4. epizody 1. série ztvárnil herec Marshall Manesh, který se proslavil v sitcomu Jak jsem poznal vaši matku (od r. 2005) právě díky řidiči taxíku Ranjita. (lost815)

 • - Ačkoli se seriál natáčel v Mexiku pro mexickou televizní společnost, byl produkován americkým studiem a je v angličtině. Studio seriál pořídila proto, že předpokládalo, že bude prodán do USA, což se nakonec také stalo. (..Lucas..)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace