Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Niekoľko ľudí je unesených a väznených v malom meste, kde sa okrem nich nachádzajú už len zamestnanci hotela či reštaurácie. Skupina sa snaží ujsť z mesta, no sú sledovaní kamerami a v úteku im bránia aj implantované čipy. (ČSFD)

Recenze (38)

Petroff 

všechny recenze uživatele

Dokoukáno.____nástin děje: Lidi, co se nikdy neviděli, jsou unesený a bez jedinýho slova umístěný v (evidetně jen pro ten účel postavený) maketě několika bloků klasickýho americkýho maloměsta. Je tu hotel, banka, dokonce i kancelář šerifa. Jen bez toho šerifa! V celým městě není živáčka, telefony jsou hluché, televize nejde. Okolí obehnaný neviditelnejma mikrovlnejma "plotama", co Vám při průchodu začnou vařit vodu v těle - takže prostě neodejdete. Jste tu vy a 6 dalších, a nevíte PROČ, nevíte co se po Vás chce... V recepci hotelu se vyklube divnej recepční, kterej ví taky prd, ale evidentně neni ze situace tak přirozeně vyplesklej, jako všichni kolem a v čínský restauraci se objevuje partička asiatů, který prostě vařej jídlo aby naši hrdinové nepomřeli hlady... Slušný charaktery, dobře blbá základní situace... Ani to zatím ještě nesklouzává do soap opery, jako se stalo u FlashForward, i když náznaky už jsou... Nastolený tempo se ale celkem drží, nevalí se na nás záhady jedna za druhou, ale spíš se pozvolna odkrývají další a další nezřetelný dílky skládačky, která snad na konci 13. dílu pěkně zapadne a celý to uzavře!! Člověk se neubrání přemýšlet nad tím, jak by se ON zrovna v daný situaci zachoval... Ti lidi "unitř" mají ale strašně divný motivace ke svýmu jednání. Hrajou si na to, jak strašně moc důležitý je, co se dělo předtím, než se objevili tady, což mi připadá jako nesmysl... Mám v sobě (6,7)(8,9,10,11) a je to vlastně čím dál horší, drží mě už jen zvědavost, o co teda půjde... Poslední 2 díly dobrý! Dost mě sere novej recepční a celej ten motiv lásky je taky pěkně shitovej. Šťouravej novinář vypadá jak Sagvan Tofi - to mi teda vadilo celej seriál... ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Neodpustím si spoilery. To je fakt solidní umění zahodit tak zajímavý a vděčný námět. Vzhledem k nesympatickým postavám je natáhnutí na 13 epizod docela úmorné, ale záhada ohledně těch, co tahají za nitky je lákavá. Po několika úvodních epizodách představujících (neexistující) pravidla hry jsem očekával, že se to rozjede. A ono se to docela i rozjelo, jenže lajdácky zkratkovitě, nepřirozeně a s podivnými výkyvy, jakoby scénáristé nevěděli kudy kam. Vzápětí to přestane dávat smysl úplně, tvůrci si ulehčují práci tím, že akorát vodí diváka za nos a natahují, aby s ním ve finále totálně vyjebali laciným klišé "here we go again" závěrem, který pro jistotu nezodpoví vůbec nic a akorát mě nasral. Hvězda za místy slušné tajemno, jinak s tímhle prosimvás neztrácejte čas. ()

Reklama

PAVEK 

všechny recenze uživatele

Skupina lidí z různých částí USA, jež se navzájem neznají, se objeví v hotelu v malé vesničce uprostřed lesů. Nikdo neví, jak se tam dostali, proč tam jsou, kdo je unesl a co po nich chtějí. Skupina lidí se postupně poznává a zjišťuje, že ve vesničce nejsou sami - všechny domy jsou opuštěné, ale v čínské restauraci skutečně žije několik číňanů, kteří skupince připravují jídla. Objevuje se také tajemný noční recepční v hotelu. Nikdo však neví, proč ve městě jsou a jak se z něj dostat. Okolo vesnice je neviditelný energetický plot. I když se ho však podaří vyřadit z provozu, cesta z vesnice Vás přes les dovede jen na druhý konec vesnice. Rozehrané je to vskutku skvěle, zatím je venku pět dílů. ()

MareT. 

všechny recenze uživatele

Já jsem se seriálem spokojený. Postavy se mi líbily, některé méně, některé více, ale co se týče klíčových postav, tak si nemůžu stěžovat. Ano, ta podoba s Lost je celkem zřejmá, ale abych pravdu řekl, tak i když jsem Lost miloval a konec odsuzuju jako natahovanou nudu (tak poslední dvě série) všech žánrových odvětví, tady se tvůrci drží jednoho nápadu, který nám poodhalují po čase 13. epizod. Nečekají nás žánrové přesuny a ani "teď se nám to hodí, tak tam hodíme sci fi prvek". Konec je jasně otevřený, ale podle netu se žádná druhá serie nemá objevit. Škoda? Možná ani ne, protože to taky může zase dopadnout jako velký mix všeho možného. PS: napětí a zvraty v celém seriálu jsou na jedničku... ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Veľmi chytľavý seriál, ktorý však nemal dostatočnú sledovanosť a tak ho ukončili po skvelom cliffhangeri, čo bola veľká škoda. Slušný kasting s aj v tej dobe ešte neznámym Chadwickom Bosemanom potešil, rovnako ako zaujímavá premisa, škoda toho diváckeho nezáujmu, lebo druhú sériu by som si bol kedysi dal hneď. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (2)

  • Arabského taxikáře 4. epizody 1. série ztvárnil herec Marshall Manesh, který se proslavil v sitcomu Jak jsem poznal vaši matku (od r. 2005) právě díky řidiči taxíku Ranjita. (lost815)
  • Ačkoli se seriál natáčel v Mexiku pro mexickou televizní společnost, byl produkován americkým studiem a je v angličtině. Studio seriál pořídila proto, že předpokládalo, že bude prodán do USA, což se nakonec také stalo. (..Lucas..)

Reklama

Reklama