Kozí příběh se sýrem

• USA Goat Story 2
všechny plakáty

Nápaditá pohádka plná fantazie ze sýrového pohádkového království, v níž nechybí humor, s množstvím dětem známých pohádkových postav jako je např. Čertovská babička, vodník a Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Volné pokračování úspěšného animovaného filmu Kozí příběh ve 3D animaci ze středověkého prostředí staré Prahy. (Česká televize)

Terva

Pane Bože, to je trapnější než jednička. Už ten úvod s pošťákem naznačí, že je to spíš pro čtyřleté děti. CITÁT - Tak že jsme bez parmazánu?......... Král je sice závislák na sýru, ale nos vypovídá spíš o vodce a jiném chlastu. Pak nastupuje duo koza a její páníček a už jdu do kolen. Málem jsem zapomněl, jaké křeče jsem měl při prvním filmu. Ne, to nejde ani ve 4D. CITÁT - Ach jo........... ()

ConanVJ

Pěkná pohádka, která by se mohla v dnešní době plné Shreků, Dob ledových, atd..... dětem líbit. Animace je pěkná, i když to není kdovíjaký zázrak. Místy je filmek vtipný. Namluvená je pohádka stejným stylem jako první díl. Kombinace nové pohádky a starých známých postav z pohádek je povedená. Příběh je jednoduchý, ale filmek mě chytnul od začátku až do konce bavil. První díl se mi sice líbil víc, ale i tak bych hodnotil druhý díl na pěkných 86% :) ()

Tryskomyš

Byla jsem příjemně překvapená. Zatímco první příběh měl takový divný děj, tak toto je vyloženě pohádka. A pěkná. Dívala jsem se s osmiletým synem. A jak mi říkal, že první díl neviděl, tak si myslím že by se mu ani nelíbil. ()

Kryton odpad!

Může mi někdo vysvětlit, jak je možné, že animace v roce 2012 vypadá jak před 15 lety? To i první díl hry Mafie měl lepší animační sekvence. Tohle je příšerná práce, ale opravdu! Jen jednu věc tvůrci zlepšili - už cílí na publikum. Já však si myslím, že slepé a hluché děti do kin nechodí. Myslel jsem, že se to odrazí ode dna, ale tady se pořád topí v opadním bahně. Někdy se divím, že si někdo myslí, že dělá světovou kinematografii. "A co děti? Mají si kde hrát?" Zde nemají! Hodnocení OST Hudba a písně je snad jediná věc, která je lepší než první díl. 5/10 ()

Lokutus odpad!

Nejen hovadina, ale i technicky naprosto nezvládnutá a ideální ukázka neumětelství "těch, co se pod tohle ještě podepsali". Hudba celkem ušla - asi tak jedinej klad týhle břečky. ()

baribal odpad!

Děti jsou malé a hloupé a protože jim hloupé věci přijdou vtipné, tak se jim taková neskutečná kravina líbí. Animace mi připomíná počítačové hry před deseti lety a číst v nějaké "odborné" recenzi srovnání s Rebelkou je opravdu vtipné. Ohromná hromada vtipů, které vtipné nejsou, koza která má být něco jako osel ze Shreka a rádoby vtipné rockové písně? Jeden z největších omylů české kinematografie.. a to jsem neviděl první díl, mám strach co mě u něj čeká (vím, že díly navazují volně, takže mě nemusíte kamenovat). ()

Pierre

Pozor, v druhém Kozím příběhu se už nečurá na ulici Prahy, druhý díl neobsahuje ani lechtivé animované scény. Místy je to docela vtipné, ale Tománek do příběhu tak nějak dává vše co se mu hodí. Je to taková kaše různých napadů a opět je zde spousta věcí bez naprosté logiky (už jenom ten Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Kde se tam vzali??) Prostě Tománek moc nepřemýšlel. Ale za animaci třetí hvězdu dám ta je hodně slušná. Ale prosím, nechtějte po Tománkovi logiku. ()

blackrain

Animace byla o něco lepší než v předchozím filmu. Příběh není nijak komplikovaný. Je tu i pár vychytaných momentů, které mě potěšily. Pořád se něco dělo, takže čas strávený u tohoto filmu poměrně slušně utíkal a nehrozilo, že by se divák začal nějakým způsobem nudit. Závěrečnou písničku si mohli tvůrci odpustit. Dabing neměl chybu. Pokud by se pan režisér rozhodl pro nějaké další pokračování, tak doufám, že bude ještě lepší. ()

kaylin

Nemůžu si pomoct, ale i když se mi první díl dvakrát nelíbil, tak mě přece jen nakonec bavil více než díl první. Tady to nebylo tak přehnané, příběh měl jasnou linii, ale celkově to byla jen úlitba groteskám bez nápadu, jen se snahou podpořit pohádkový háv, který mi tu moc neseděl. Ty děti byly fajn, ale jako postavy prostě nic speciálního. ()

salalala

Ryze dětský a šíleně infantilní animák, u něhož jde chválit jen máloco. Příběh jakž takž funguje a drží při sobě, je ale strašlivě nezáživný a nezajímavý. Dospělým nemá co nabídnout a ti tak dost trpí. Ani hlášky tu nejsou, takže se není moc čeho chytit. Animace není nejhorší, na druhou stranu nedokonalá a pořád to vypadá spíš jako loutky než CGI animák. Vtípky jsou prvoplánové, nenáročné a pobaví fakt jen děti. Potěší tedy pár vizuálních fórků, ale těch je málo. Jediným pozitivem je dabing, na kterém si tvůrci dali záležet a aktéři se na něm hodně vyřádili. Jinak mě opravdu nenapadá vůbec nic, co by stálo za zmínku. Možná malinké zesměšnění klasické pohádky o Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém, z nichž tu jsou takoví trumberové, kteří v podstatě nic moc neumí. 3D taky moc nevynikne. Celkově vzato s přimhouřenýma očima dvě hvězdy a 30%. Ale bylo to o fous. ()

M.i.k.e odpad!

jednička byla hrozná,ale člověk to i díky vší snaze bral trošku s rezervou.Dvojka je ovšem čiré zlo ať už příběhově,nebo po technické stránce.Ne snad,že bych čekal něco extra,ale tohle předčilo i moje nejhorší očekávání...a ta koza je pořád stejně otravná...10% ()

rakovnik

Více dětský, více vlastních nápadů a postaviček, semtam připomínající mi postavičkami Fimfárum. Opět mi nesedl dabing některých postav, mnohé laciné vtipy a ačkoli je mi jasné, kolik s tím bylo práce, tak animace je sice svérázná, ale jednoduchá. Ale s pivem a sýrem je prostě naše. ()

zette

Po vsech strankach lepsi nez jednicka. Scenar sice pokulhava a nelibilo se mi ani vykresleni Dlouheho, Sirokeho a Bystrozrakeho. Na druhou stranu to je celkem zabavne a animace se mi taky libi. ()

animaxis

Nebudu tu tvrdi,že jsem zklamaný tím,že dobrý první díl je tu hodnocen jako sračka a tento pro mě debilní díl je tu lepší,než první díl.Veškerá tajemná až temná atmosféra kompletně zmizela a dokonce se z toho rozhodli udělat muzikál pro děti.Na film jsem se docela těšil a ono je to zklamání pro mě snad největší zklamání roku.Děj je sice jakž takž přijatelný,ale už to nemá s minulým dílem nic společného.Vtipům jsem se nesmál a nijak jsem se vlastně nebavil.Po shlédnutí jsem si musel pustit první díl,abych nemusel brát antidepresiva. ()

majo25

Pokračovanie Kozieho príbehu je trochu lepšie ako prvý diel, hlavne svojou výpravou a lepšou komičnosťou. Animácia je približne rovnaká, možno o chlp sympatickejšia a príbeh nápaditejší. Čo by som ale z animáku vyškrtol, by boli pesničky - tie sú fakt hrozné. Kvalitou sa to trochu približuje európskemu priemeru, ale na Made in USA to nemá ani náhodou. Hodnotenie: 55% ()

URBAN

Netřeba ani slov vypadá to jak by to dělal doma nějáký student střední školy na koleně hmm .... Toy Story jsme měli kdy před čtrnácti lety ? Jo měli a to vypadalo jak ? Byl to první animovaný film a vypadalo to rozhodně lépe než toto co spatřilo světlo světa za dalších třináct let . Rve to oči !!! ( 31.7.13/Letní kino/Sčítání lidu : 150 a více ) ()

otík

Nemohu si pomoci, ale pro tento film budu mít ještě dlouho slabost. Na rozdíl od podivně stavěné jedničky, která nebyla ani pro děti ani dospělé, je tento hezky animovaný příběh rozhodně pohádkový a i můj malý pětiletý synátor o tom ještě večer vyprávěl mamince. Takže příběh se rozhodně povedl, nebylo to tak strašidelné jak jednička, nahláškované to možná bylo méně, ale rozhodně přijatelněji pro děti. Celkově to bylo minimálně o stupeň lepší než jednička a mám z tohoto filmu upřímnou radost. A to se nestává často. ()

LiborGondek

Od prvního českého animované filmu jsem čekal trochu víc. Nejlepší zahraniční animáky slaví úspěch zejména proto, že nejsou pohádkou pro děti, ale spíše ironickou komedií pro dospělé. Kozí příběh se sýrem je bohužel spíše to první. Nicméně hned na první pohled poznáte, že se jedná o naší, českou produkci. Je zde mnoho narážek z historie, zvyklostí, mýtů i odkazů na další české filmy. Není to nic světaborného, je jisté že tento příběh nedosáhne úspěchů jeho zahraničních konkurentů, a to ani zdaleka. Ale je to naše a zase tak špatné to taky není, solidní průměr. 55% ()

filmmovier

Dvojka Kozího příběhu byla celkem fajn a dokázala zabavit. Oproti jedničce má ale tohle úplně jinou atmosféru a je to více zaměřeno na hodně malé děti. Jednička prostě byla lepší a dějově také zajímavější a záživnější. Ve dvojce byl příběh jednodušší a velmi předvídatelný - každému musí být hned jasné, kdo je hlavní záporák a kde se vlastně nachází "peklo". Písničky taky nic moc a spoustu vtipů - hlavně okolo Dlouhé, Široké a Bystrozraké trojky bylo docela trapných a několik zbytečných scén se také našlo. Ale abych pořád jen nekritizoval - hned na začátku nejpovedenější gag, animace se povedla, ehm když je stejná jako v jedničce a hezky se na ty digitální malůvky koukalo, stejně tak i na Mácu. Kdo má radší tajemství a lehce zamotanější příběh, oceni více jedničku, stejně jako já. I ve dvojce jsou ovšem zajímavé postavy a po Praze je to celkem pěknná změna, co se týče prostředí. Neurazí, ale pocit nedotaženosti vám utkví. Ale nejmenším se to bude líbit. A jelikož mám Kozí příběh rád, dám mu 55%, mě se to celkem líbilo. ()

anli

Příběh kozy pokračuje a tentokrát se sýrem.Vizuální stránka se nám o trochu zlepšila(pořád to ale není nic moc),scénář je mnohem více pohádkový a má spád a i nějaké ty nápady,takže už se jasně dá mluvit o rodinném filmu,který je určen především pro děti a ty si ho opravdu užijí-zábavné postavy,pohádkoví hrdinové,chytlavá písnička a ...oblíbená koza.Pořád tu ale tvůrci mají moc vaty,která vyplňuje nedostatky ve scénáři a mezery v režii.Chce to víc nápadů a větší tah na branku,ale nedopadlo to zase tak špatně.Film je především určen dětem a ty budou jistě nadšené.Vše doplňuje opět skvělý dabing,takže po chvíli přemýšlení dávám zasloužených 55% a tvůrci nám v dalším díle jistě dozrají.P.S.Tomuhle filmu dát odpad,znamená naprostou absenci fantazie ,nenávidět pohádky nebo se osobně mstít-tedy žádnou objektivitu. ()