Rockerman

Kdybych byl filmovým kritikem, tak bych ten film strhal a potopil. Já ale filmovým kritikem nejsem a při hodnocení se řídím svými pocity, jak který film na mě zapůsobil. Tento na mne působil sympaticky. I já, laik jsem viděl hodně chyb, ale celkový dojem je spíše dobrý, protože jsem se bavil a skoro vůbec nenudil. Jsou tu samozřejmě vtípky prvoplánové, lascivní a dvojsmyslné. Taková je však současná česká komedie. Jde jen o to, aby ty fóry fungovaly a nebyly příliš trapné. Většina zdejších fórů neurážela, ikdyž někdy to bylo hodně na hraně. A o čem to je? Nic převratného. Je to takový film o tom, kdy je každý každému nevěrný a myslí si, že ten podváděný o tom neví. To je v kostce všechno. Některé věty pronášené Simonou Stašovou nebo i Bolkem Polívkou by se daly tesat do kamene. U mě tedy je film tak za 3 a půl *, což je 70%. Dávám však 4*, protože jsem "Ženám" dal také čtyři a "Muži" jsou minimálně stejně dobří. ()

Romeo5

No ....já nevím..Raději jsem po ženách v pokušení nic nečekal ani od tohoto filmu a trefa :) Místy načančané a idilické ale téma nudné a pokrytecké..Po stránce herectví skvělé....ale komedie? Zasmál jsem se jednou což je u komedie dost málo a musím říct že u lecjakého hororu nebo dobrodružného filmu se zasměju víc..Já nebudu hodnotit komedii pozitivně jen proto, že v něm hraje skvělý komik jako že v tomto případě je tomu tak. Chci prostě jen u dramatu brečet, u romantického filmu snít, u hororu se bát a u komedie se smát........ ()

Rami

Není to tak špatné, jak tu někteří píší. ;-) Na české poměry současnosti je to pořád ještě nadprůměr. Škoda občasného přehrávání. Taky mi trošku vadilo to, že bylo ve vedlejších rolích přemodelkováno. Ale co, snímek měl být jakousi parodií na vztah mužů a žen a to se mu celkem povedlo. Pro všechny, kteří chtějí rýpat do celkové nerealističnosti, bych chtěl vzkázat: "Nejde o realitu, ale o akcentovanou nadsázku"! Ačkoli je snímek velmi jednoduchoučký - jako povídky z jedné a druhé kapsy - neměli bychom mu to mít za zlé. Jen se vysmívá naši zaběhnutým rolím. Za sebe dávám lepší 3 hvězdičky (69 %). ()

bonifac

macháček už prostě nění vtipný, polívka s make upem vypadá opravdu strašidelně a prsatá slovenka? opravdu? pokolikáté už? to rádoby šokující odhalení na konci nebo co to mělo být...to snad ani nekomentovat...ale věřím, že to bude nejnavštěvovanější, neúspěšnější divácký film... ()

fisikk

Představitele v tomto filmu lze charakterizovat známým starým příslovím : "Vrána k vráně sedá ". I když já tento typ "vran" nemám ráda a nikdy bych nechtěla, aby si sedla vedle mě, dokázala jsem se nad to povznést a se pobavit. Hlavně mě příjemně překvapilo závěrečné vyvrcholení, které by mě ani ve snu nenapadlo. ()

agassi68

Zlaté časy českého porevolučného filmu sú zdá sa nadobro pochované. Žeby Polívka s Macháčkom nečítali scenár? Alebo peniaze potrebujeme všetci? Humor niekedy dosahoval úroveň Kameňákov, najmä tenisová pasáž, či útek Macháčka s reštaurácie Max. A prečo dofrasa tam napchali Kerekes? Nejakú prsnatku snáď nájdu aj v Čechách. Mám dosť! ()

kacirek_

Tak to je pro mě celkem překvapení, vida, že i u nás jde udělat v celku kvalitní film. Macháček a Polívka byli výborní, občas sem se teda fakt nasmála. Jak to tak vypadá, tak nevěra asi může být i základem šťastného manželství :-), ale myslím si o tom svoje.... ()

bagetka007

Jeden z těch filmů, které zhlédnete jednou a víckrát jej už vidět fakt nemusíte. 71% je doopravdy zarážejících. Z tolika negativ vypíchnu snad to nejdůležitější - špatný koncept filmu jako takového. A hlavní myšlenka o "nevěře jakožto základu šťastného manželství" se taky tak trochu minula. ()

Gismo.kv

Taková odreagovačka na odpoledne, u které může člověk vypnout a nemusí moc přemýšlet. Chybělo mi tam trochu více vtipných scén a hlášek. ()

mourinho

Já vám nevím. Je to taková hňupinka, kde se sem tam objeví nějaký ten dobrý fórek, jinak ale scénáristicky docela trapná, která dané téma možná až nepatřičně zlehčuje. A to se prosím v žádném případě nepovažuji za nějakého puritána či moralistu. Jen mi prostě tento námět nepřijde dostatečně zábavný. Navíc si troufám tvrdit, že v podání Jiřího Vejdělka je to všechno i celkem vzdálené realitě. A pak že dvojice Polívka - Macháček je sázkou na jistotu. ()

Fawkes

Nevím co se stalo, ale já jsem po hrozně dlouhé době koukl na novodobý český film, a ten se mi líbil natolik, že mu ani teď nedokážu nic vytknout. Asi je to tím, že podobné filmy moc často nesleduju, tudíž mě jiné neovlivnily. Bolek Polívka sice už nechrlí hlášky jako kdysi, ale pořád si myslím, že se jedná o humoristu, a nějaký ten vtípek se občas najde. V případě Jiřího Macháčka nejspíš ještě bude chvíli trvat než si ho oblíbím. Jediné co mě trochu zklamalo, byla role Lukáše Langmajera, těšil jsem se na jeho skvělé humorné výstupy. Jako oddychovka ale jinak bomba film !! (88%) ()

Hapretor

Na české poměry žádná tragédie. Místy aspoň vtipné. Film mi přivodil pár šoků: první - eliminace Stašové (nezvratný osud), druhý - Polívka jako Casannova (máme snad hezčí herce), třetí - nevýrazné herectví Macháčka (jen odříkaval text), čtvrtý - role Évy "Viagry" Kerekes (dokonalý prototyp tupé kokety jen na sex), pátý - všudypřítomná a nepřekonatelná nevěra obou pohlaví (tohle je prostě přehnaný až dementní), šestý - ambivalence snímku (je to komedie nebo drama?). ()

RakeW

Jedna hvězda za pěkné kýčové obrázky a druhá za těch několik málo povedených vtipů, kterým vévodí "My Demon Baby" ve spermokabince a Macháčkův úprk z pod stolu v dobře vyhrocené restaurační scéně, což je taky jediný moment, kde hudba není jen otravně "legrační", ale má nějaké grády. Jinak jsem z toho měl po většinu času takřka kámeňákový pocit - od reality odtržené přehrávání přetvářky zaobalené do zvrácené morálky. ()

optimus0s

75% asi njevtipnější český film od Pupenda:)to jsem opravdu nečekal! Od filmu jsem čekal sračku typu Román pro muže, ale Vejdělek nezklamal, vybral herce, kteří jsou opravdu sympatičtí a do své role se hodí nejlépe ze všech herců v čr/sr. Jen škoda !SPOILER! Scény s naťuknutím manželčiny nevěry !KONEC SPOILERU!, protože to nemá žádný vliv na celý film, je to pouze v té scéně ()

Olík

Tak v první řadě, než se pustím do kritiky, musím konstatovat, že souboj pohlaví tj. Muži v naději versus Ženy v pokušení pro mne má jasného vítěze v podobě snímku, o němž se právě bavíme. To byla pozitiva a jde se kritizovat. Nebojte se, nebudu se rozsáhle rozepisovat (a dalo by se), pouze upozorním na jednu maličkost, která má možná větší vypovídací hodnotu, než se na první pohled zdá. Zmiňovanou maličkost jsem si pracovně nazval „Zdenda“ (bystřejší ihned pochopí proč) a projevuje se opíráním o berličky v podobě použití lidových anekdot (maskování nevěry partičkou kulečníku nebo hláška o přidání omáčky při pokrmu na víně). Neslyšíte za takovými pomůckami slabé volání S.O.S.???? Dobré je ale skončit pozitivně a tak na závěr pár pochval. První patří osazenstvu maskérny, za práci na slečně Kerekes (markantní rozdíl oproti Dešťové víle). Druhá za obsazení Petry Hřebíčkové, jenž se dle mého názoru stala novým symbolem manželky, kterou by každý chlap chtěl mít doma a zároveň to není úplné sci-fi. A třetí za tu naději pro nás chlapy. ()

Luk Skywalker

Ze čtveřice filmů Román pro ženy, muže, Ženy v pokušení a tímto filmem je tento snímek nejpovedenější. Téměř celou délku filmu jsem se bavil, kromě dvou dramatických částí filmu, přitom jedna z nich opravdu nečekaná. Až na ten závěr velice zdařilé, přičemž herecké výkony jsou dobré, hlavně Jiřího Macháčka a Bolka Polívky, na Évu Vicu Kerekes se opět dobře dívalo. Kéž by s tím, že se ženská nesmí nudit v této podobě fungovalo i doopravdy. :-D ()

hEROic

abych rekl pravdu, na film jsem se podival hlavne kvuli Vice... trailer kvuli jejimu telu opravdu neslo prehlednout :) kupodivu jsem dostal i nekolik vtipnych scenek a dost povedenou ustredni muzskou dvojici... dej klasicky o nicem, ale ja byl presto spokojen... Vicy jsem dostal salek vrchovaty ;) 70% ()

Rafaelos odpad!

Tady jsem nutný dát nejhorší hodnocení a to z jediného důvodu a to, že nevěru popisují jako legraci a že na ni není nic špatného. To opravdu nemůžu tolerovat, už jenom proto, že tento film může ovlivnit slabší jedince, kteří si řeknou, že to doma nestojí za moc a než aby se s tím snažili něco udělat, tak si raději najdou milenku, se kterou budou vesele skotačit, tak jak jim to ukazovali ve filmu. ()

Iwiiik

Už delší dobu mám nutkavý pocit, že Vejdělek klátí Trošku a nakazil se tak jeho charakteristicky příšernou podprůměrností. Nevím, zda je to venerický problém nebo psychická deformace díky klábosení u cigarety poté, ale tento "skvost" je toho živým důkazem. Neříkám, že je všechno špatně, ale Jirka opět dokazuje, jak se hezká kamera, pěkně sestříhaný zvuk, celkem dobře použitá hudba a obstojné herecké výkony (Polívka, Macháček, Stašová), můžou rozpliznout ve stupidním scénáři a mizerné režii. ()