Když Sarah Baileyová poprvé vkročila do školy sv. Bernarda, věděla, že ji tam budou okukovat. Netušila ovšem, že tři nové spolužačky už na ni čekají. Koníčkem zlomyslné Nancy, zakomplexované Bonnie a potměšilé Rochelle je totiž čarodějnictví a už delší dobu pasou po čtvrté kamarádce do počtu. Sarah se zdá, že má konečně opravdové přítelkyně, a je ochotná s nimi ledacos vyzkoušet. A kouzla začnou fungovat: Sarah ztrestá spolužáka Chrise, který ji zesměšnil, Rochelle si vyřídí účty s Laurou, která nesnáší černochy, Bonnie se konečně zbaví ohyzdných popálenin na zádech. Lačná Nancy zase zatouží, aby do ní přešla síla mocného ducha... Sarah brzy pochopí, že všechno zlé, co kamarádky s kouzly napáchaly, se dříve či později obrátí proti nim. Když kolem začnou umírat lidé, nechce už mít s čarodějnictvím nic společného. Nancy, Rochelle a Bonnie ji však nechtějí ze svého magického kruhu pustit. Sarah čeká souboj na život a na smrt s bývalými přítelkyněmi. A může z něj vyjít živá jen tehdy, když využije nebezpečných sil, kterých se chtěla navždycky vzdát... (oficiální text distributora)

Knor

Takovej light horor pro středoškoláky, kterej je koukatelnej především díky sexy čarodějkám - puberťačkám, co si zahrávají s magií a vymkne se jim to z ruky. Velmi nenáročná podívaná, která dokáže pobavit, ale vícekrát to už vidět nemusím. ()

Luki.V

Zábavné a mysteriózní, potěší Neve Campbell a pár celkem strašidelných scén jo a taky How soon is now :) ()

LuNaj

O dost lepší, než přitroublý seriál stejného názvu. Vezmeme-li v potaz, že tomuto snímku dávám 2*, tak si jistě dokážete představit, co že je ten seriál vlastně za sračku. ()

Leonora

**** už jenom za výkon Fairuzy Balk... Viděla jsem to dřív, než Valmonta, a nevěřila jsem, že je to ta samá... Ovšem teda, v životě jsem neslyšela debilnější překlad. Já jsem moucha??? WTF??? Rozhodně doporučuju origo anglickou verzi, dabing je na přesdržku. ()

Jerris008

Koukalo se mi na to lépe než na seriálovou verzi, ale i tak byl příběh hodně slabý. Pár napínavých nebo vtipných momentů tam bylo, avšak celkově to působí dost neúplně. ()

joelly01

Dnes je "prijemna" konstelace na sledovani filmu a jejich hodnoceni = na tenise imrvere prsi, venku je hnusne, fotbalek je az vecer a protoze jsem dopolko na chvili zaklepala backorama a jen upenlive zebrani a slibovani horem dolem me uchranilo od nemocnice "na pozorovani" tak muzu cucet na filmy pekne doma. Musim tedy lezet a nesmim delat nic, vubec nic, leda divat se na televizi a Klenot se musi divat se sebou ale musi se take divat na me jestli nahodou zase nezaklepu backorama. A tak jsme se divali na Carodejky. Ptam se Klenota "neva kdyz se kouknu na carodejky, je to trochu infantilni, ale odpocinkove" a Klenot rika "vzdyt je to pekny film, ve druhe tride nam ucitelka cetla knizku". Nacez ja reaguji "dabl ju ty ef? (WTF)" nacez se ukaze ze Klenot myslel ty Carodejky/Witches od Dahla s Angelicou. To jsou samozrejme ty lepsi Carodejky, ktere dostanou plny pocet. Tyhle Carodejky/CRAFT jsou kvalitnim filmem pro EMO pubertu a jine podobne postizene. Kdyz ja jsem byla v puberte tak se mi film libil, ted uz je to spis jen takovy prumer, ale je to docela odpocinkove, Klenot otraveny nebyl a ja? Zatim porad ziju! ()

sa_kra

Slovo "komedie" je v tom popisu asi omylem. Unylé, ke konci děsivé, ale rozhodně ne komediální. Bože, nenávidím brouky a červy :-/ ()

EvilEvE

je to spis uz jen vzpominka z detstvi..ale silna..prvni film u kteryho sem se bala i kdyz sem drzela maminku za ruku..:) Fairuza Balk byla naprosto skvela.. ()

Scaevola

Chvílemi to celkovým vyzněním připomínalo buď videoklip z 80' let nebo kalifornské softporno, ale našlo se i několik zábavných okamžiků. Jen mi trochu nehraje to finální morální poučení - nesnažte se polepšit, prostě se staňte silnějšími než vaše protivnice?! ()

PatrikP4

Bez smyslu nevím něják jsem to nepochopil asi... Asi mi unikl konec vypnul jsem 20 minut před koncem protože sem byl unavenej... ()

jjjerry

Celkem zajímavý snímek. Podíval jsem se před uvedením "remaku" 2020. Správná "devadesátková" atmosféra. Zavzpomínal jsem na Beverly Hills 90210. Tady k tomu trochu rohorové a místy béčkové atmosféry. Přesto hlavní herečky sympatické a zajímavé. Film na pohodový víkendový večer. ()

antragus

No jako čarodějnický manuál bych to rozhodně nebral, na druhou stranu je tu aspoň pro ty mamlasy, co po nocích párají na hřbitovech kočky a hrajou si na velké mágy, jasně řečeno, že magie funguje systémem něco za něco a mnohdy si tedy hrají, ani neví s čím. Ukázka jakési zpětné vazby, která v magii existuje, mi ve spoustě jiných magických filmů chyběla. Takže jsem na tohle téma viděl podstatně horší věci, kde byla magie ukazována vyloženě ve stylu: Pojďme děti, budeme si hrát! Žánrově je to takové to americké něco mezi thrillerem a hororem - hlavně, aby nebylo moc krve, ať na to může do kin chodit věkově neomezený počet lidí...:-) A můj poslední štěk: Probouzet se vedle Fairuzy by mi fakt nevadilo... Aspoň do doby než skončila v tom blázinci... ()

magicDust

Osobne si myslím, že je to dobrý film, učebnicová ukážka toho ak niekto zle pochopí význam slova "mágia" a snaží sa prevziať riadiacu úlohu nad niečim čo nezvláda, koniec koncov neprebieha to aj tak v normálnom živote? - zošalie- :) ()

Lusy44

Docela dobrý film. Zajímavě použité téma magie. Chvílema je to na mě, ale až moc velké psycho, hlavně ten konec, protože celý film se táhne v takovém čarodějném klidu...prostě nic moc děsivého. Ale zase konec má být vyvrcholením, takže nechme to být. Hudba je výborná. Efekty ucházející. Obsazení je dobré, jen Rachel True by mohla být trošku drsnější. ()

Blumhouse chystá nové Čarodějky

Blumhouse chystá nové Čarodějky

27.03.2019

Studio Sony už pár let zkouší zremakovat fantasy horor Čarodějky z roku 1996, původně byla k režii najata režisérka Leigh Janiak (epizody seriálu Scream, Svatební cesta), ta ale snímek před časem… (více)