Morzan

Správná romantická komedie. Už léta jsem čekal na film jako tento. Člověk nesmí mít v tomto žánru přehnaná očekávání, ale zde jsem byl tak překvapen, že jsem se na film musel podívat druhý den znovu. Chvílemi inteligentní humor, užívající logiku někoho, kdo si prošel životem a ví co je to ironie, zastiňuje průhlednou zápletku, které jde jen máloco vytknout. To všechno zabalené do krabičky pohlednými hlavními herci a atraktivním prostředím filmu. ()

Chlo0opek

Příjemná a svěží komedie se sympatickými herci a mooc sexy Milou o jejich vztahu nevztahu. Dobrý příběh i humor, který mi sedí, prostě pohodové nic moc složitě neřešící filmové osvěžení. ()

trojkolka

Během dvou večerů jsem se podívala na dvě romantické komedie na sto stejné téma. Sex bez závazků. A TOTO byl oproti této perfektní, vtipné a nápadité komedii naprostý propadák. Takže můžeme porovnat jak ano a jak ne... ()

Pythonator

Ten Justýn Tymprdlík mi vůbec nevoní. Celý film smrdí jako MTV. Míla Kundis sice vypadá moc lahodně, ale jinak je docela otravná, asi jako celý film, jehož první polovina propaguje takové ty romantické duchovní hodnoty jako nezávazný sex. Zdá se mi to, nebo se snaží Amíci protlačit, že se mají naše počestné slovanské ženy změnit na kurvy??? ()

demovka

Souhlasím s tím, že ze začátku filmu je znát snaha tvůrců o natočení jiné než klasické Americké romantické komedie. Z Jamie (Mila Kunis) vytvořili krásnou, úspěšnou skákající štítnou žlázu, u níž polovina slov je myšlena ve vtipu. Další nezvyklá věc je matka Jamie a její vztah ke mužům. Mluví se bez obalu o tom, že některé ženy nejsou schopné mít dlouhotrvající vztah, že nejsou schopné dodržet slovo a že ve svých letech paří. I přesto jsou to milující matky. Zajímavé je, že z toho postava matky vyšla jako kladná. Dylan (Justin Timberlake) je nejdříve zmaten chováním Jamie, ale pak se rychle naučí na ni reagovat. Je jasné, že si velmi dobře rozumí jako dvojice a většinu filmu se dohadují jako velmi dobří přátele či manželé. Posléze to spolu bez závazků zkusí i v posteli a funguje to. Postupem času ale chtějí partnerství, takže oba zkusí randit s někým jiným. Oba se spálí. Hlavně on zjistí, že ochutnal příliš vysoký standart s Jamie. Druhá věc, která tuto komedii hází do kategorie nebéčkových je jeho kamarád z práce (Woody Harrelson). Oproti ostatním má ve filmu poměrně málo prostoru, ale každá jeho replika zapadá, pobaví či posouvá děj. Ať jsou na tom vztahy mezi muži a ženami jakkoliv, pokud muž pozve cizí ženu ke svým rodičům, tato žena pro něj opravdu moc znamená. Problémy s otcem nevyzněli rušivě, ale mohli být ukázány více do hloubky. Svlečené kalhoty nestačily. ()

Feacher

Depresivní film :).. Ne, byl to fajn film, jen puštěný v nevhodnou dobu, což by mě nemělo ovlivnit v hodnocení... Po filmové stránce super.. 5* ()

KuceraJohny

Film, který má pro mě osobní přidanou hodnotu a který jsem dlouho neviděl mě i po těch deseti letech zase bavil. I přes to, že od snímku fakt nemůžeme čekat nic víc než komedii tak je to parádní. Většinou když se dívám na romantické komedie, tak se vlastně  jen usmívám, ale skutečně nesměju. Fakt, že mě dokázal tenhle film rozesmát mu zvyšuje hodnocení. Hlavní dvojice nezklamala, avšak film táhne spíš Mila Kunis. Ne že by byl Timberlake nějak výrazně špatný, ale Mila je zkrátka více herečka. Příběh taky není nějak hrozně vyumělkovaný, ale hlavní je že jsem se bavil a trochu zavzpomínal. Takže za mě rozhodně zasloužené 4 hvězdičky. ()

JAzzeURo

Co se mi líbilo na téhle typické klišovité komedii? - Mila Kunis! Zajímavý je také fakt, že se nám Justin nějak hodně rozehrál a zdá se, že mu to jde čím dál lépe. ()

+sfinx+

S Milou už jsem měl tu čest v Maxovi a i tady byla úžasná a Timber je taky dobrej a konečně má trochu víc prostoru :) Mimochodem konečně pořádná erotická scéna, asi nejlepší, co kdy byla natočena. Film nenudí, ale baví-po celou dobu! Oblíbená hláška: "Vítej v New Yorku, ty ču**ku!" :D ()

Mr. No one

Přiznám se, že mám averzi k „herci“ Timberlakeovi a líbí se mi Mila. Dát tyhle dva dohromady proto považuju za malý trest. „Naštěstí“ ani Mila, resp. její postava, není v tomto filmu nikterak úžasná a získat si mě nedokázala. O slaďoučkém Justinovi ani nemluvě. Za klišoidní film, který se tváří, že zas tak klišoidní vlastně ani není, to je za **. ()

Otakara

Nic novýho. Dva krásní lidé si řeknou, že spolu budou jenom spát. A najednou chtěj víc. Všechno provází spousta vtipu. Nemůžu si pomoct, ale fakt začínám bejt fanynkou Justina Timberlakea jako herce (jako zpěváka ho moc nemusím). Mila Kunis je taky pěkná, takže je rozhodně se na co koukat. Všechno tak hezky plyne, oba hlavní herci hrají dost přirozeně. Dobrá oddychovka. A velice "nepředvídatelný" konec. :) ()

Blaschke

Komedie opravdu príjemna, ale trochu bych se obával mírného napodobování námětu Hlavně nezávazně s Natalii Portman a Ashton Kutcher, kde byla podobná zápletka ale mnohem propracovanější. Za Milu Kunis bych dal i 3 a 1/2* ()

Eksi

Dosť ma prekvapilo tempo celého filmu, ktoré fakt nedalo vydýchnuť, pravda až ku koncu to začalo upadať a nasledovalo klasické romanticko-komediálne klišé, ktoré je asi nevyhnutné. Super napísané dialógy, na ktorých sa dá zasmiať neboli vôbec otravné ako to väčšinou býva, ba dokonca ani trápne. Timberlake skvelo predviedol svoje herecké kvality, a Mila je magnet pre oči. "Nejde o to s kým človek strávi piatkový večer, ale o to s kým chce stráviť sobotu" ()

lajkee

Päť hviezdičiek. A pýtam sa, prečo nie? Bolo to milé, zlaté, funny... Tak prečo nie? A Justin s Milou si podla mňa sadli. Odporúčam. ()