Mikecat

Nebyť toho mizerného nudného a spackaného úvodu, dal by som aj viac. Proste film vás musí nadchnúť hneď od začiatku a nieže prvých 15 min.sa nič nedeje, zostal som pozerať jedine kvôli dobrým ohlasom na CSFD.cz. Potom sa ale dej rozbehne, je to vtipné, zábavné, romantické, sladké i živočíšne zároveň.3* z 5. ()

Dragiii

Klišé, klišé a zase klišé. Tak přesně toho je tento film plný. Ačkoliv aspoň v úvodu se to jeví jako něco, co může být sympatickým způsobem něco jiného, než tomu bylo v několika desítkách jiných snímcích, postupem času se to bohužel stáčí špatným směrem. Naprosto předvídatelné, ničím nepřekvapující, nudné a co hůř - ve většině případů jen minimálně vtipné. A bohužel to nezachrání ani stále krásná Mila Kunis či skvělý Justin Timberlake. ()

SheldonShamy

Oddechovka. Komedie. Romantické. Nic extra nečekejte, jediné, co mě potěšilo bylo tělo Justina Timberlaka, naopak z hlavní hrdinky jsem byla mírně znechucená. Konec je zbytečně vyhrocený do hollywoodské romantické patlaniny, kdy se div nevezmou před zraky stovek dalších Američanů... Téměř každá scéna je naprosto předvídatelná a někdy se bohužel cítíte, že byste to zahráli líp než herci... ()

HellFireFery

Taková ta typická komedie pro mladé lidi. Že by mě to posadilo na zadek, to se skutečně říci nedá. Naštěstí se podařilo do filmu dostat příjemné herce, takže se na to alespoň dobře kouká. V červeném poli bych tento film vidět opravdu nemusel, ale na 60 % by to snad mohlo dosáhnout. :-) ()

Langiis

Takhle nějak mají tyhle filmy tohoto žánru vypadat. Chemie mezi Justinem a Milou je fakt neuvěřitelná a žral jsem jim to celou dobu. Už jsem ten film viděl snad 10x a furt se mi neokouká. Od filmu Chceš mě Chci tě, je tohle pro mě další nejlepší romantická komedie, kterou prostě musíte vidět! ()

elanista1

V ostatnom pripade by som dal aj tu druhu zasluzenu hviezdicku, ale dnes sa na to necitim, mam uz takychto filmov az az. Nevidim ziadny rozdiel medzi tymto a v rovnakom roku natocenom Hlavne nezavazne, preto by hodnotenie nemalo byt odlisne. ()

Aria85

Je hodně romantických komedii, ale málokterá opravdu kvalitní.. U této jsem se opravdu bavila a užila si ji ()

Veena.cz

Ke konci sem se obával, že chytím cukrovku, jaká to byla slaďárna. Jasně, asi se Will Gluck snažil ty romantické slaďárny trošku parodovat, ale já se nemůžu zbavit pocitu, že na takové filmy jsou automaty, které vysypou scénář. Nešťastná láska - check, happy end - check, velké gesto vedoucí k happy-endu - check. Trochu originality! Před 10 lety bych tomu možná dal i 4 hvězdy, takhle jsem laboroval nad dvěmi. Promiň Milo, ale tohle nejsi ty ... já chci zpátky tu sladkou, nevinnou a křehkou Milu ... ()

chrchel

Romantické komedie opravdu nejsou můj nejoblíbenější žánr, a většinou se na ně nedívám dobrovolně sám, ale s příjemnou společností se to vydržet dá. A navíc se jednou za čas objeví film, který by mě nakonec bavil i o samotě. Friends with Benefits mezi ně rozhodně patří. :-) Justin je sympaťák, Mila k sežrání, komediální stránka tu funguje a 'Closing Time' je prostě hit, který stálo za to připomenout. ()

Reiner

Bohužel jsem čekal daleko více. Je to romantické ažaž a cukru, že by osladil Alpy. A to je prostě až moc ...Nechybí ale důvtip a jisté souznění mezi herci :) ()

Crybaby

Trochu lepšie ako No Strings Attached, aj čo sa týka obsadenia aj toho ako rýchlo som si postavy obľúbil. Možno trocha škoda že sa Emma na scéne neobjavila dlhšie. Bolo to vlastne celé jedno veľké klišé ale takto to už býva pomaly zvykom, tak sa niet čo čudovať. ()

Luccy007

69% Už už jsem si říkala, že je to opravdu jedna z těch lepších romantickách komedií a dám 4 hvězdy...Dvojka J.Timberlake a M.Kunis se k sobě maximálně hodí.. A také se mi líbilo, že tam nikdo nebyl příliš dokonalý (včetně rodi.příslušníků), všichni měli reálné nedostatky... Takže bezva komedie s hezkým příběhem, ale trapnějším koncem, kde (druhý) davový taneček byl naprosto zbytečný (za to 3hvězdy).. ()

Spilif

Tak u téhle komedie nemůžu jinak. Nevím kdy jsem se u komedie takhle upřímě řechtal, a z jistoutou říkám že ne jen při prvním zhlédnutí. Skvělé herecké obsazení v podobě Justina a Mily podtrhává fakt, že je to jak ze života. Nikoho nesoudím a těm co by chtěli říkám nesuďte, nikdy nevíte co vás potká. Možná proto jsem se tak moc bavil:). Kdo neviděl ať napraví a pokud neni zapšklej a zhrzenej životem určitě se pobaví:) ()

fimler

Vlastně asi nejoblíbenější rom-com. Film nádherně utíká, nenudím se u něho spíš naopak mě velice baví. Sympatičtí oba hlavní herci. Scénář mě nijak nevadil, i když místem bych něco upravil. Celkově film působí moc dobrým dojmem a i po shlédnutí jsem na něho dlouhou dobu ještě myslel. ()

PaTeXx

Líbilo se mi pár dialogů, Mila Kundis a... to je vlastně všechno. Jinak to byla typická romantická komedie s typickým průběhem, s typickou zápletkou, s typickým vyvrcholením. Jestli čekáte něco lepšího vzhledem k tomu, jak je tento film oblíbený, tak ne. Zkuste to jinde. Ale jestli je ti 14 a jsi nadržená ze sixpacků tvých spolužáků, tak jsi tu správně. Čeká tě homemade porno, klišé a několik trapných dialogů (ne všechny, některé byly dobré). Have fun! ()

vodkasesemte

Koukejte se na to od pulky. Not as awesome as this ambigously upbeat pop song that has nothing to do with the plot, they put in at the end to try to convince you that you had a great time at this shitty movie. Lets play tenis. Jedna žena, jeden muž, ve spojení před Bohem, po zbytek života. No realtionship. No emotions. Just sex. Agitka jako vyšitá (už podle toho, kolik kurviček to ovlivnilo). Nobody wants to fuck Obama. Hes got ears like an elephant (nebo malou hlavu). I didnt know you had a tattoo. Was it your dog? No. Never had one. But everyone else did. And I thought having a dog meant you had a normal family which I desperately wanted. So as a sign of rebellion you got a tattoo of the most conventional thing you could think of. Mně to spíš přijde jako znak příslušnosti ke spodině, která většinou žije v neuplných rodinách a čoklem si nahrazujou tatínka - hlavu rodiny. Lightning bolt. Wanted superpowers. Co si mám vytetovat na čuráka já, když vás chci všechny zabít? Ty vaše zkurvený mrtky utlouct před očima maminek. I was a little into Harry Potter back then (další příklad manipulace s míněním teenageru). Were you also gay back then? Harry Potter doesnt make you gay! Ne, tím už jsi byl předtím. How was your day? My butt. Can you grab a pillow. I feel a little emasculated. A naked girl is lying on top you and you feel emasculated? Drinkable jogurt. Its a timesaver. Yout whiskers are like knives. If you dont start shaving up here, I gonna stop shaving down there. I have to warn you, brain surgeons are huge perverts. I have a five-date rule. I saw it in a movie. I thought I’d give it a try. To snad není možný - předchvílí jsem o tom psal. Vlastně jsem tendle film znal dopředu, aniž bych věděl, kde to vzniklo. Je možný, že jsem jedinej, kdo je schopnej vidět za todle dáblovo schéma? Lady never tells. I know. Thats why I asking you. Hey, you know what? You and I should stay friends. Really? No, go fuck yourself. Patrně mu ani nebude vadit, že se potom vyspala s někým jiným. Padlí muži potřebují padlé ženy. After college I was really into cargo pants. To já byl na škole a vlastně pořád. Nothing is wrong with you. Hes a guy. You gave him a five-date challenge, he got you and cutout. Who is I.T. Kali (na pozadí). Its Lieutenant Kali, the street artist we talked about (aha). Why not. I washed my hands. With soap this time. Why would you just assume? You cracked your neck on the porch. Before we were sex without emotion, and now we are emotion without sex (to mi připomíná muj život). I need you to be my friend right now. Okay. So I will listen to you while you give me a hand job. I m a magician, not a wizard. You and your gay Harry Potter. You cant deny that going to Hogwarts wouldnt be life-changing (zase - ta narážka). Explore your options. Pick up a card, lady. Not that one. The one on top. What do you mean you have a fear of heights? Why sould you come up here? Bcs you called me a pussy. I will wait here. Dont worry about me. She so fucked up. She doesnt want a boyfriend. Shes too damaged (a nakonec přichází vysvětlení). Pyče, no, s vymytým mozkem. Přesto se to ujalo. A work ethic, that is why this country is still number one. I thought you were giving me a sign (možná tam vidím víc, než chtěl autor říct). You are just like every other guy. Zkopni ji ze střechy. Sports is the last chance we have of bringing our world together. Unification of all ppl through sports. Thats personal. And we are not friends any more. You made that pretty clear. See, all I wanted to do was have sex with you. Dobře si ji natírá na chleba. Kdyby mu tak neležela v hlavě. Tvl, to je dlouhý jak píča. She was the love of my life. And I think that may be one of the reasons your mom left. You know, my friends used to say that when Dede and I looked at each other, it was electric. And I let her go. Ten konec není nejhorší, ale čubka měla přilízt k němu a ne obráceně. Bcs I was too damn proud to tell her how I really felt about her. Hovno. Ženská nesmí vědět, na čem je, jinak si začne vymejšlet. Life is short. You cant waste a minute of it (vysílala špatný signály). Theres always a way. To je první rozumná řeč. I am so sorry, sir. Its ma fault. You just scared me. Hele, to je ten z plakátu. You have a vivid imagination. Whats matter with her? You said you wanted your life to be like a move. Kde hrdina na konci usekne drakovi hlavu. Hodně hlav. Justýn Timberlake a Mila Kundis. Co to hraje za debilní song? () (méně) (více)

AndrewNewman

Toto si pozriem aj 10 krát a stále ma to bude baviť. A nie je to len pre skvelú Milu Kunis, ale hlavne kvôli tomu (Ne)Hollywoodskemu prístupu k postavám a celkovému deju. Síce to má pár romantických klišé, ale takisto sa to z podobných klišé totálne vysmieva a to ma na tom baví najviac. Jednoznačne jedna z najlepších romantických komédii za posledné roky. A samozrejme Justin je taktiež v pohode. ()