Abalzo

Z popového zpěváka, zaměřeného především na dívčí část pubertální generace, se stává herec amerických romantických komedií. A nemyslím to špatně. Tato role Justinovi sedla, stejně tak Mila byla roztomilá. Pokud bych měl srovnávat s nedávným Hlavně nezávazně s Natalií Portman a Ashtonem Kutcherem v hlavních rolích určitě by tento snímek vyšel o něco pozitivněji. A to i přes to, že "Nezávazné" herce mám raději než ty "Kamarádské". Jo a nesmím zapomenout na Woodyho, ten byl roztomiloučkej. :-) ()

Bornd

Příjemný film. Aspoň mně se to celkem líbilo. A myslím, že oba herci zahráli pěkně, Justin možná i líp než Mila, ale ta to vynahradila sexy tělem... ()

laurence

Scénář, nebo spíš celková myšlenka, stojí za odpad a možná ani to ne. Ale je to vtipné (!) a Mila Kunis je přímo vynikající! ()

tala

Prvú cca hodinku ide o nadpriemerne dobre pozerateľnú americkú komédiu. Žiadne servítky pred ústa, žiadne zdržanlivosti, žiadne okolky, vtipné dialógy,... proste paráda. Po hodine sa to ale zase raz zvrtlo do obyčajnej tuctovky a záver, no tak to už hej, ten už viac tuctovejší ani byť nemohol. Ústredný motív ok, Mila a Justin k sebe sedia a dobre sa na nich pozerá, ale trošku mi vadil ten afekt u Kunis. Celkovo jedna z podarenejších komédií, ale škoda, že len tu hodinu a potom už to šlo smerom, ktorý sme videli už toľkokrát. ()

SelfishMan

Tam kde nefungovalo No Strings Attached, překvapivě dobře fungovali Friends with Benefits. Mám na mysli především hlavní dvojku, která se toho zhostila s nadhledem, sympaticky a hlavně působili přirozeně. Na rozdíl od Natálky, které jsem prostě nevěřil, která působila v takové roli hůř než pěst na oko (a vypadala jak kdyby právě přestala držet hladovku, tudíž jsem měl pocit, že stále slyším její chrastící kosti) byla Mila Kunis (ač ne tak dobrá herečka) příjemnější a daleko víc sexy. Spíše než v No Strings Attached, jsem měl u FwB pocit toho hlavně nezávazného laškování. Druhý benefit bych viděl v daleko vtipnějších vedlejších postavách...čímž myslím úžasného Woodyho a potřeštěnou/hippie Patricii Clarkson. Body dolů za klasický předvídatelný vzorec, kterým se film ubíral a ikdyž dobře utekl, výrazně dějově nepřekvapil takřka v ničem. Friends with Benefits v duelu tedy jasně vítězí a to více než o prsa korejské ženy, spíš o silikonové vnady americké pornoherečky. 65% ()

Vozataj

Mila Kunis je zatraceně sexy. Mám pro ni slabost už od " Zlatých sedmdesátých". Jinak v příběhu nic zázračného nehledejte. Tématicky velmi podobné Hlavně nezávazně, což se dá ovšem čekat:-) Ale funguje to a bavilo mě to! ()

Meggie3

Pomoc! - že se tyhle klasické komedie ještě točí. Romantická americká komedie se vším všudy. Jsou tam vtipný momenty (Justin Timberlake tu hraje moc dobře), ale furt mi to přijde jako ztráta času. ()

rigby

První půlka filmu má úžasný šmrnc. Je to živé, je to uvěřitelné, srší to energií. 4 hvězdičky. Pak se to bohužel dle všech předpokladů zvrtne a je to jen nuda s čekáním na sladký konec. A to čekání je opravdu dlouhé. 2 hvězdičky. Takže výsledný průměr je.... eh... 32. 3+ ()

cooper7

Pro mě jednoznačně lepší než Hlavně nezávazně. Justin a Mila vynikající. Parádní oddechovka, nezbývá než vřele doporučit. **** ()

Hans07

Mně se ten film prostě líbil. Nenechal mě se nudit, ba naopak, celou dobu jsem sledoval příběh a docela se do něj i vžíval. Prostě mě to bavilo a tak se rozhoduji mezi 4 a 5 hvězdami. Dám 5* z důvodu, že je to po delší době romantická komedie, která se mi opravdu od srdce líbila. Scéna močení se ztopořeným penisem mě opravdu dostala. :D ()

Nicole32

Základom tohto filmu je ústredná dvojica. Funguje to medzi nimi skvele. Mila je tu neskutočne sexy a Justin tu ako herec celkom obstál. Z minuloročnej trojice filmov na túto tému je tento najlepší. Síce posledná polhodina je trošku nudná a vytráca sa tá sranda ktorou film na začiatku prekypuje ale dá sa to prežiť. Okrem toho Woody Harrelson ako gay bol úžasný. ()

Georgeton

Mám rád Justina ako herca, milujem Milu ako herečku. Páčili sa mi obidvaja v tomto filme, ale nepáčil sa mi hlavne ten scenár - stupidita. Bože, ak by som mal porovnať Natalie a Ashtona a Milu a Justina tak je to o tom istom, jak keby som videl ten istý film a tých istých ľudí. Čakal som prekvapujúci moment ten však neprišiel, koniec režisérom odfláknutý ()

TheMe

Justin Timberlake jako herec? A ono to půjde a ne, že ne..!! Moc se mi líbil, dokonce tak moc, že tenhle film řadím (samozřejmě nejen díky němu) do hodně vysokých pater svých žebříčků! ()

MUNRO

Začátek se rozjíždí vlažněji,je hodně upovídaný a konec je tak klišovitý,až to zamrzí.To je ale jediné,co lze téhle romantické komedii vytknout.Výbornou ústřední dvojici skvěle doplňují další herci v menších rolích,zejména Woody Harrelson roli věčně usměvavého gaye a Richard Jenkins Dylanova otce zvládají s bravurou.Snad jen u Patricie Clarkson mám pocit,že podobnou roli bezbariérové dámy staršího věku hraje až příliš často.Naposledy jsem ji ve velmi podobné roli viděl v Allenově-Užívej si,co to jde.Timberlake potvrzuje,že je mnohem lepší herec než zpěvák(pro mě tedy rozhodně)a společně s Milou Kunis vytvářejí velmi zajímavý pár,který nešetří sarkastickými a ironickými hláškami,čímž skvěle odlehčují romantickou linii filmu. ()

frankie27

velmi príjemne, dialogy zbyselné, obsadenie milo prekvapujuce, zábavne a jednoznacne lepsie ako Ashton a Natalie. toto by som si už skôr pozrela druhy krat ako Hlavne nezáväzne. ()

Movie Maniak

Dobrý scénář, který se režisérovi povedlo přetavit ve výbornou romantickou komedii. Vtipné dialogy, svěží střih, sympatičtí herci v hlavních rolích a nemůžu zapomenout na Woodyho. I přes snahu hlavních hrdinů mít "jiný" vztah, snad od začátku musí být každému jasné jak to skončí. Takže moc nechápu výtky některých komentujících směrem ke špatnému konci. Mě osobně konec nevadil ani podle mě nějak melodramaticky nevyčuhoval z celé filmu. Na film jsem narazil náhodou a byl jsem velmi mile překvapen, vřele doporučuji a to i těm co romantické filmu moc nemusí. ()