Paige a Leo se seznámili před čtyřmi roky a hned se do sebe vášnivě zamilovali. Paige již dříve opustila bohatou rodinu, zrušila zasnoubení a místo práv, jak ji nutil otec, začala studovat umění. Leo už rodiče nemá, a tak se Paige stane jeho jedinou rodinou. Vezmou se a jsou spolu šťastní. Po jedné večerní návštěvě kina do jejich auta ale narazí náklaďák a Paige utrpí vážné zranění hlavy. Když se probudí z umělého spánky, na manžela ani na nedávné události si nevzpomíná… Jednoho dne ji Leo najde v jiném, nadstandardním pokoji, a u jejího lůžka jsou oba rodiče, se kterými se Paige posledních pět let nestýkala. Pokoušejí se ji přemluvit, aby šla s nimi domů, ale Paige se nakonec rozhodne vrátit se k Leovi, přestože je teď pro ni – stejně jako všichni přátelé – cizí člověk. Na dětství a rodiče si naopak vzpomíná. Doma Paige bloudí a hledá opěrné body, které by jí mohly pomoci vrátit paměť. Už Leovi věří, že ji skutečně miluje, a sama je přesvědčená, že ho musela milovat také, když si ho vzala. Když však zabloudí na ulici, zavolá matce. Ta, otec a sestra jí nyní připadají jako jediná opora, protože je spolehlivě poznává... (TV Prima)

Ev.D.

Bylo to hrozně divný. Na Channinga se sice pěkně kouká ,ale tu mi svým přehnaným chováním chvílemi lezl na nervy . Nápad je dobrý ,ale v tomto podání se mi to prostě nelíbilo. Na plné 3*** to ,ale má. ()

Autogram

Romantický film so zaujímavým námetom a mimoriadne krásnou Rachel o chvíľach, ktoré nenávratne zmenia život. Nie je to typicky romantický film, v tom je jeho plus, že nie je plný sladkých scén, ale skôr scén, keď sa dá zamyslieť nad životom aj bez ružového nádychu. K štyrom hviezdam mi niečo chýbalo, nejaký osobný zásah, ale aspoň silné tri. –––– Ide o to, že každý z nás je výsledkom každej chvíle, ktorú sme kedy zažili so všetkými ľuďmi, ktorých sme kedy stretli. ()

Andrew78

Příjemná oddychovka, jejíž uchopení mohlo být možná trošku lepší a dramatičtější, i tak se ale jedná o pohodový film se sympatickým Tatumem. Bohužel, McAdams mi z neznámých důvodů do snímku příliš nezapadala, ale to je nejspíš věc vkusu. Palec nahoru za originální natočení bouračky a za to, že film neskončil přeslazeně, jak bývá u podobných filmů zvykem. ()

tommmy89

Zo začiatku dobrý film, ktorý ma dosť bavil a držal pri domnienke, že nebude ako ostatné romantické pusinky, čo tak nerád pozerám no :) Ale po strate pamäti Rachel McAdams som sa stále viac a viac presviedčal, že som stupil do veľmi riedkeho hovna a nejak sa mi nedalo utreť o trávu. Filmy s tínedžermi nemám rád a keď Rachel začala hrať na nôtu rozmaznaného dieťatka, čo jej rodičia neodoprú snáď nič, tak som sa dosť sklamal :) A pri scéne kde dobehla za svojim expriateľom sa to proste zaklincovalo do steny veľmi hrubým klincom. Sklamaný chlap dostáva košom, prichádza rozvod a nakoniec sa stretnú i tak ruka v ruke a žijeme spolu šťastne až do smrti. Ďakujem neprosím, tento svet tak nepracuje, aspoň ten okolo mňa nie, no tak ten film proste hodnotím za 3* pretože bol mierne trápny, ale dal sa pozrieť aj napriek zZZZzzzz scénkam. ()

Casablanca

Trošku mi vadila vyhraněnost otce (krajní padouch) a Lea (dokonalý manžel)... No a "podle skutečné události"? Tomu snad věří jen ti, co si kupují Chvilku pro tebe a Vlastu... ()

DeathTheKid

Tak jsem jednou zase dostal měsíčky, takže romantická komedie, tedy jen romantická, mi přišla jako hormonální stabilizátor cajk voe. Stáhl (ano stáhl, protože u nás ve vidlákově nemáme dvdpujčovnu lol, jen hrušku, hospu, kostel a bordel) v hádéčku a v domnění, že se aspoň zasměju, jsem se jen přitrouble xichtil když padala sladoučká slovíčka a staré známé klišé romantic srandy. Musím opět vyzdvihnout nápad, i když moc slaďáren sem neviděl, herci cajk, však to znáte. ()

Babous

Slabší průměr, který zachraňuje kytarové brnkání Channinga Tatuma a sympatická Rachel McAdams. Jinak nic, co bychom už neviděli zpracované tisíckrát - a mnohdy líp. ()

LuciusWlk

Je to milé, sladké, romantické, pěkné. Asi už stárnu, nebo jsem jistá forma romantika. Takovéto příběhy snad fungují jen v Americe, nebo je umí Hollywood tak výrazně prezentovat? ()

slovan1

Mírné zklamání. Tatum je skvělý, ukazuje, že mu jdou i role v romantickém filmu. McAdams sympatická jako vždy. Příběh podle skutečné události je plusem. Snaha o získání své lásky zpět je ubíjející. Stále jsem se ale snažil najít důvod, proč dát 4. hvězdu, o které jsem si myslel, že zde bude jasná. Ale nenašel. Uvidíme zda se něco změní po druhém shlédnutí. ()

herr_carter

Zajímavý námět, který postupně končí v zapomnění průměrné romantické záležitosti..............moje hodnocení = 6 z 10. ()

sedm.1

Slušné romantické drama, které určitě neohromí svou zápletkou, a to přestože se její tvůrci inspirovali skutečným příběhem, nicméně její vývoj je těžce neoriginální a především vážně ve všech ohledech skutečně předvídatelný, včetně závěru. I přesto si tento snímek ale jistě zaslouží diváckou pozornost, neboť v daném žánru se jedná o více než solidní práci, a to hlavně díky příjemnému, nenudícímu zpracování, kdy tvůrci celý příběh odvyprávěli emočně přesvědčivým a dramaticky vyváženým způsobem, bez nějakých zbytečných, násilně vložených kýčovitostí a přehnaných milostných výbuchů, a samozřejmě i díky velice trefnému castingu, především tedy co se ústředního páru týče, neboť jak Channing Tatum, tak Rachel McAdams jsou mladí, krásní a sympatičtí herci, kteří svým postavám propůjčili vše potřebné, aby mezi nimi fungovala uvěřitelná chemie a jiskra a díky kterým se celý jejich příběh dá prožít společně s nimi záživným způsobem, a nad filmem je tak zbytečné jakkoliv ohrnovat nos. Zkrátka sice tuctová, zároveň ale i decentní a přesvědčivá romantika, takže co v podstatě chtít více? Za mě pěkný, důstojně působící žánrový průměr. ()

Maark

Skutečný příběh je určitě sám o sobě hodně silný. Škoda jen, že ho dostal do ruky Hollywood a natočil tak, aby na něm "jenom" (s)prostě vydělal. Nejsem proti romantickým filmům, ale takhle prosím ne. Toho patosu a klišé tam bylo až moc. ()

Michelle75

Zajímavý námět,.... ze života. Rachel McAdams hraje výborně a i když mi její postava leze svým způsobem na nervy, tak v jejím podání je to snesiltelné a něžné. Channning Tatum mě překvapil a mile, je to ten typ herce, který se nemusí ani moc snažit a ono mu to hraní jde tak nějak samo. Nelíbila se mi Paigina rodina a jejich spletité a ostravné vztahy, přikládal se jim až příliš velký význam a dle mého to filmu docela ubralo na svěžesti,... pokud to mělo být jen na zalepení vaty, tak zbytečně. Zezačátku film plynul svižně a barevně, ke konci jakoby ubíral na dechu. Co musím vynést byla hudba-originální a osobitá. ()

Wimy

Kvalitní a asi i originální dojemný romantický příběh, který v celkovém vyznění působí velice příjemně a nutí člověka k slzám (citlivé jedince). Ideální film pro zamilované páry. ()

Kratas558

Přesně o tom, co se děje "jen ve filmu", ale stejně to bylo kouzelné, milé a stejně ukápla slza (protože jo, sem strašná citlivka) :D Čas od času si dopřát něco takhle "přeslazeného"... a proč ne? ()

Lisabellla

V rámci daného žánru - není to zlé. Zlé to je až v případě, že se na to podívám a chci vidět opravdu dobrý film. Zlé je to teď, když jsem ho viděla dvakrát a stále nevím, co bych o něm měla napsat. Co bych o něm vlastně mohla napsat. Bylo to prázdné dílo (pro mne) neznámého chlapa. Snad je to tak i lepší. ()

adam9

Kromě toho, že Rachel je tu opět "nečekaně" sladká a úžasná, se nejedná o nic jiného než o klasický dobrý, leč ničím extra vyjímečný, romantický film. Nemá to čím překvapit, snad trochu jen tím koncem, ale jinak tomu sebemenší zajímavá jiskra chybí. Navíc místy to je až moc přeslazené... ()