Sexuální praktiky pozemšťanů

• USA The Mating Habits of the Earthbound Human (více)

Neviditelní mimozemšťané sledují námluvy mladého páru - hezouna Billyho a sexy Jenny už od trapného prvního setkání v přeplněném nočním klubu, následovaném dalšími schůzkami až k nevyhnutelným obědům u budoucí tchýně. To vše pomalu, ale jistě zavdává mimozemšťanům důvod pochybovat o duševním zdraví lidí a sexuálních praktikách všech pozemšťanů. (Bonton Home Video)

bouncer

Jednoduchý nápad nadevše! Z prostinkého námětu, který by snad vystačil i jako vtip se vyklubala brilantní komedie, jakých je poskrovnu a jako bonus také špetka romantiky. ()

Dale

Prekvapuje ma to vysoké hodnotenie, aj keď nápad je celkom originálny. V celom filme som nepostrehol jediný zábavný moment, čo je na komédiu dosť zlá vizitka. Navyše amaterizmus tu číha z každej strany, na čele s hereckými výkonmi, čo je celkom pochopiteľné, keď je hlavnou hviezdou Carmen Electra. ()

baribal

s porovnáním "všechno co jste chtěli vědět..." od woodyho allena film trošku zaostává, i tak musím říci, že jsem se většinu filmu smál ()

Z0oMb3E

Komédia ako komédia... Fór ani jeden nápad celkom dobrý chvíľku ma to aj bavilo, no po čase ma ten rozprávač začal nudiť a ku koncu dokonca vadiť. Vo filme sa nijako nemohli prejaviť herecké výkony, pretože sa jednalo o film vychádzajúci zo života. A tak aj bečokvý herec ako Astin či céčková Electra sú celkom aj vhodný do tohto filmu. V tomto snímku stačilo, aby herci vyzerali len dobre herectvo sa od nich nečakalo. ()

numi

Ale tak je to taková milá blbinka, u které se asi dobře pobavíte. Navíc je zajímavě natočená a docela originální, takže nehrozí, že byste se při sledování nudili. O to se vlastně už postará samotná přítomnost Carmen Electry, která je opravdu k nakousnutí... ;) Jen mi to připadalo tak trochu laciné a prvoplánovité. Ale je to chyba? [únor 2005] ()

gogos

Tak jako todle asi nejlepsi film s Carmen Electrou. Vse podtrhnul vynikajici dabing Vladimira Cecha.... Vyborna sranda, nadherna Carmen, perfektni vypravec.... co vic si prat.... proste 4*.... ()

ABLABLABLA

Záchvaty smíchu od začátku do konce, aneb velmi zajímavý a jistě "poučný dokument" o rozmnožování lidské populace s náležitým komentářem. ()

rt12

Vladimír Čech je fantastický průvodce tohoto ,,dokumentárního snímku". Běžící spermie narážející do gumové stěny to je velká prča. ()

Damiel

Vcelku originálně pojaté otřepané téma formou dokumentu. Ač nemám normálně český dabing rád, hlas Vladimíra Čecha mě moc bavil :) ()

runner85

Čakal som od toho koninu väčšiu, než všetky 3,14 čoviny čo som kedy videl dohromady. Ale uznávam, malo to šmrnc, vtip a vcelku nadhlad ... život neberme vážne aj tak skončíme v jame ... ()

Skip

Dá se to odkoukat a sem tam se i zasmát, ale že by to bylo nějak zvlášť vtipné, to zase ne. Abych ale nebyl úplně nespravedlivý, tak musím říct, že na toto téma mohlo vzniknout něco opravdu příšerného, což se naštěstí nestalo, takže je to takový lehce nadprůměrný film. ()

kajas

Vladimír Čech, suše komentující děj hláškami typu "Sperminátor - ochránce světa.", zvedá tuto jinak průměrnou komedii do nadprůměru. Nezapomenutelné. ()

Had6

Nejsem velký příznivec romantické komedie, ale v tomto případě se MUSÍ udělat vyjímka. Naprosto originální nápad, který je doveden téměř k dokonalosti. Královsky jsem se bavil. ()

Diamant odpad!

Miestami film dával nádej, že by mohlo ísť o zosmiešnenie nesprávneho počínania ľudí, keď z pohľadu mimozemšťanov muž a žena sa išli rozmnožovať, a pritom zabraňovali počatiu (Vydarené ilustračné zábery na bežcov na ihrisku, ktorí namiesto dobehnutia do cieľa, nezmyselne narážali do steny priamo na trati, respektíve boli pred dobehnutím do cieľa všetci surovo vystrieľaní. Bežci predstavovali spermie.). Žiaľ, film vcelku tak nevyznel. Vzťah muža a ženy predstavil tento "dokument pre mimozemšťanov" tak, akoby bolo normálne, že všetky páry už pred manželstvom spolu žijú, aj intímne, dokonca perverzne a berú sa až vtedy, keď čakajú dieťa. Posledným "klincom do rakvy" pre tento film bolo v jeho závere aj zosmiešnenie sviatosti manželstva a kňazstva! ()

berusche

Nápad dobrý, zpracování příšerné. Carmen je divná, on je patolízal. Střih je zvláštní, kamera strohá. Scénář by byl o ničem, kdyby ho občas nedoplnil ten vypravěč, jenže ten chudák nemůže zachránit všechno. ()