Sexuální praktiky pozemšťanů

• USA The Mating Habits of the Earthbound Human (více)

Neviditelní mimozemšťané sledují námluvy mladého páru - hezouna Billyho a sexy Jenny už od trapného prvního setkání v přeplněném nočním klubu, následovaném dalšími schůzkami až k nevyhnutelným obědům u budoucí tchýně. To vše pomalu, ale jistě zavdává mimozemšťanům důvod pochybovat o duševním zdraví lidí a sexuálních praktikách všech pozemšťanů. (Bonton Home Video)

Frajer42

S obrovskou dávkou nadsázky a obrovským (mimozemským) nadhledem nám tvůrci představují partnerské vztahy na naší milované planetě. V úvodu to celé opravdu funguje a je to dost vtipné a trefné. Po první kopulaci to celé značně ztratilo na kráse, nadsázka se kamsi vytratila a do samotného závěru už to bylo takové udýchané a nepříliš záživné. Veškeré moje hvězdičky putují ke skvěle napsanému vypravěči, který to celé odvyprávěl náramně. Věčná škoda, že se celý snímek netáhl v instruktážní rovině a nezachoval si svůj nadhled. Určitě bych šel s hodnocením víc a troufám si tvrdit, že by měl snímek snad i potenciál stát se kultem. Tento snímek by snad mohl posloužit i vyrůstajícím ratolestem namísto pohádek o nadržených motýlcích. ()

nascendi

Zaujímavý nápad, ktorý sa však vyčerpá už pri prvom použití a podmanivý komentár Vladimíra Čecha patria k ojedinelým kladom tohto takmer televízneho filmu. Dobrého humoru je tu skromne a pridávať hviezdičky za Carmen Elektru by mi pripadalo nespravodlivé voči ostatným herečkám. Nedokážem si predstaviť, že by som dostal chuť vidieť tento film opakovane. ()

Arsenal83

Ja sa divím, že tu nebola nominácia na Oscara za scenár, ten je absolútne dokonalý. No jasné, nie je to žiadna vážna téma, ale tak dokumentárne a vtipné spracovanie sexuálneho správania ľudí som ešte nikdy nepočul. Naozaj klobúk dolu, hlavne za prvú polovicu filmu, tam to humorom srší jedna radosť. No a Carmen Electru netreba komentovať, ideálnejší kus k tejto téme nemohli vybrať. Priemerný film, priemerná téma, priemerný dej ale je to proste geniálne spracované. ()

Jirka_Šč

Jeden z nejoblíbenějších filmů naší jedenáctileté Zuzky! Fakt výborný komentář: "Tato samička je zcela jistě vyhrazena pro zdatného, movitého vůdce kmene." ()

heyda

Líbí se mi tady český dabing, který namluvil Vladimír Čech. Jde o strašně prostý snímek pojednávající formou dokumentu o tom jak to chodí na radne, při sbližování, při nočních hrátkách atd., což často zní velmi humorně. Originalita a příjemný Čechův hlas dělají z tohoto filmu nadprůměrnou podívanou. :-) ()

sharky

Ten název musí odradit každého, ale kdo omylem zahlídne jen kousek, ten se už od televize neodtrhne. Originální a neuvěřitelně vtipný film natočený jako přírodopisný dokumet pro mimozemšťany doprovázenýv české verzi naprosto geniálně suchým komentářem Vladimíra Čecha. Ve chvíli, kdy se objevil Sperminátor, jsem se už válel smíchy na podaze:))) ()

Ivoshek

Nejlepší na celém filmu je jeho polo-dokumentární charakter, kdy komentátor naprosto vážným hlasem říká věci o samečcích, samičkách, námluvních tancích, jako by nemluvil o Carmen Electra, ale o kudlance nebo plošticích.... Místama je to fakt bomba, i když ke konci film trošku ztrácí dech. ()

rikitiki

Milostná historka je to banální a tuctová. Jediné, co ji trochu zachraňuje, je nápad opatřit ji „mimozemským“ komentářem. Je to fór, ale celý film neutáhne. SHRNUTÍ: Mimozemšťané se snad u toho bavili líp. ()

HellFire odpad!

Tak na tuhle navnadu sem se nechytl. Vsechno mi pripadalo spatne - komentar Vladimira Cecha; Carmen, jejiz herectvi=0; jako komedie to vyznelo do prazdna; o sci-fi nemuze byt rec. ()

borsalino

Nepovažuji se za experta přes romantické komedie, ale upřímně jsem se zasmál, zejména lakonickému komentáři, který doprovázel celý film. Možná z uměleckého hlediska nemá tento film váhu, ale pokud hledáte příjemný a odpočinkový film, u kterého se zasmějete, pak jste na správné adrese. ()

SOLOM.

Ujetá komedie se sexy dračicí Carmen Electra, která se tehdy kromě Pobřežní hlídky svlíkala snad všude – ale že by to snad někomu vadilo, se říci nedá. Je to (byla) sakra pohledná ženská, tak proč ne. Nějak ty silikony prodat přeci musela. Ty trampoty hraných „spermií“ a super komentář k tomu, však byli zlatým hřebem večera tohoto filmečku. Jednou za čas se na něj rád mrknu znova, páč je to vážně docela prdel… ()

eraserhead666

"Samička dovolí samečkovi aby se dotkl její cibulnaté hrudi, která obsahuje dětské mléko." Ryze tuctový a průměrný příběh okořeněný zábavným komentářem (byť občas přehnaně a kostrbatě tlačeným na pilu) a místy zajímavým hlavním hrdinou. 2,5* ()

rawen

Velmi příjemná oddechovka, kterou zřejmě oproti originálu ještě povýšil Vladimír Čech s vypilovaným českým překladem komentáře... 7/10 ()