Sexuální praktiky pozemšťanů

• USA The Mating Habits of the Earthbound Human (více)

Neviditelní mimozemšťané sledují námluvy mladého páru - hezouna Billyho a sexy Jenny už od trapného prvního setkání v přeplněném nočním klubu, následovaném dalšími schůzkami až k nevyhnutelným obědům u budoucí tchýně. To vše pomalu, ale jistě zavdává mimozemšťanům důvod pochybovat o duševním zdraví lidí a sexuálních praktikách všech pozemšťanů. (Bonton Home Video)

liborek_

Název filmu je poněkud zavádějící. Spíše by se měl jmenovat "Průvodce po genderových stereotypech mezi pozemšťany" a v žánru by měla být "parodie"... Protože tolik klišé v zobrazování partnerských vzahů nemůžu brát jinak než parodii. A pokud to tak autoři nemysleli, jejich obrovské mínus. Celý děj byl až trapně předvídatelný a stál jen na dvou pilířích - mimozemšťanově komentáři a svůdnosti Carmen Electra. Jenže komentář se brzy ohrál a dost se opakoval a nádech erotična zůstal typický pro tento typ filmu - hlavně nic neukázat..:)) Jako oddechovka to bylo fajnové, ale že bych se u toho nějak královsky bavil nebo byl unešen originalitou, to ani ne... ()

lesumir

Vařit z vody je děs, ale pokud to někdo umí, může to dopadnout i takto perfektně. Já vím, Carmen ELectra je opravdu kočka, jak má být a moc ji to tam sluší. Povedená, jednoduchá komedie, která je smysluplná a má něco zvláštního, né ty moderní slataniny hollywoodskeho strihu! Vladimir Čech rulez! ()

Hrabka

Carmen Electra zřejmě v jediném "normálním" filmu. Pak už následovaly jen tupé parodie, což je docela škoda, protože tato kráska si dokáže získat své fanoušky. Film je dobrý, vtipný i poučný. Lehce nadprůměrná zábava se zajímavým pojetím. 65% ()

cheyene

Originální a vtipná podívaná se sympatickými herci, zejména ústřední dvojicí, a dokonalým Vladimírem Čechem. Nemá cenu se více rozepisovat. Komedie pro všechny samečky i samičky :) ()

ajuska

Obyčejný příběh jednoho páru ve velmi neobyčejném balení. Díky skvělému nápadu obsahuje film spoustu vtipných a neotřelých komentářů. Pohled mimozemšťanů na lidské rozmnožování skutečně stojí za pozornost. ()

Pepinec

Zase tak skvostné to tedy nebylo, dámy a pánové. Palec nahoru zvedám za velice zábavného Vladimíra Čecha a nádhernou Carmen Electru. Tímto filmem dosáhla svého hereckého stropu! :-) ()

Big Bear

Hlas Čecha byla dobrá volba, hodil by se i Alfréd Strejček coby dokumentový dabingový matador :-). Sexuální praktiky pozemšťanů je vlastně dokument o tom jak nás vidí zelení mužíčci a to zejména v našich nejintimnějších chvílích. Když my můžeme bez studu natáčet páření slonů či lvů v přírodopisných dokumentech, proč by emzáci nenatočili ten svůj o rozmnožování lidí! Dokument tak mapuje nejen přímo akt samotný, ale i způsoby námluv, přivedení potomka na svět ad... Velmi vtipná záležitost, doporučuji vidět! * * * ()

Boogeyman

Nečekaně originální a vtipná komedie. Sice celé její kouzlo spočívá v Vladimírem Čechem skvěle nadabovaném dokumentárním komentáři odehrávajících se situací a několika krátkým scénám s atletickými spermiemi, což ale bohatě stačí. Na Carmen se kouká hezky, ačkoli jako romantická hrdinka se nehodí – působí to asi tak, jako kdyby v Samotáři ze Seattlu místo Meg Ryan hrála Pamela Anderson! Člověk si jí představí v posteli, ale mít s ní vztah? Hlavní hrdina je správnej sympatickej pošuk! Je to vtipné, není to nechutné, je to skvělá oddechovka! ()

Hromino

„...sameček tasí z pochvy tři plátky tenké zelené kůry..." –– Myslím, že bez nezapomenutelného komentáře pana Čecha by byl tento film dozajisté v modrých číslech. ()

HAL

Spermie a mimozemský komentář jsou vynikající, škoda jen že druhá polovina už není tak vtipná jako ta první (ale i přesto vás několikrát spolehlivě pošle k zemi) ()

misterz

Najlepší film s Carmen Elektra v jednej z hlavných úloh. Veľmi príjemná, roztomilá, oddychová a hlavne zábavná romantická komédia, v ktorej sa dozvieme všetko podstatné o dvorení a párení ľudského druhu, a to z pohľadu nestranného pozorovateľa z inej planéty. Alebo že by z inej galaxie?... To je vlastne jedno, hlavné je, že tento snímok predstavuje svieži vetrík medzi romantickými komédiami nielen tej doby, ale ešte aj v súčasnosti. Úsmev mi nezmizol z tváre po celý čas, a to veru pri sledovaní nejakej komédie nie je až tak často. A pri niektorých komentároch mimozemšťana-dokumentaristu mi dokonca vyzvŕtalo aj bránicu. Skrátka veľká pohodovka. Slušný nadpriemer. 80/100 ()

kingik

Pro mě tedy dost špatný film. Vůbec nic mě na něm nenadchlo a zdejší vysoké hodnocení dost dobře nechápu. Bylo to amatérsky natočené, špatně zahrané a o ničem.Jedna hvězdička je z milosti, ale nikoliv však za Carmen Electru. Ta nemá hereckého talentu ani za mák. ()

Legas

Výborný nápad - dokument o zvířatech jménem Lidé. Nic uměleckého, ale zábava je to vynikající. Komantář Vladimíra Čecha je také výborný. Zajímalo by mě původní znění. ()

InJo

Tupá romantická komedie obrácená vzhůru nohama díky originálnímu námětu. Ani nemůžu věřit tomu, že film s takovým názvem mi ani na chvíli nepřipadal trapný, nechutný nebo zbytečně vulgární. Právě naopak. Je to hodně příjemný, roztomilý a vtipný filmeček. Hodně dobrých 80 %. Spermie na start! :-D ()

Jordan

takéto filmy treba hodnotiť s prižmúrenými očami a predovšetkým s vedomím toho, že to bolo myslené ako nezáväzná sranda . . . a ako také to bolo vcelku príjemné, jednoduché a miestami aj úprimne vtipné dielko. Takú spotrebu kondómov nie je pri Carmen vôbec ťažké pochopiť, ale ja osobne by som si radšej zašantil s Lucy Liu . . . ()

Anderton

Veľmi príjemná a pomerne originálna romantická komédia, ktorá sa nehrá síce na prvú ligu, ale mnohé filmy z nej presvedčivo poráža (bola v USA vôbec v kinách?). Taktiež asi jediný projekt, kde je Carmen vyslovene sympatická, škoda, že nemá podobných úloh viacero. Plagát (a Carmen) vyzerá ako z pornofilmu, ale nenechajte sa zmiasť:). ()