Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

earl hickey

Natalie Portman v roli,ve které jí chceme taky vidět.Natalie zahraje všechno.Může hrát couru,psychicky narušenou....,mně ten film příjde v pohodě.Přesně todle čekám od romantickýho filmu.Natalie je v tom filmu sladká a happy end prostě do takového filmu patří. ()

Liqid

Hodne slaba "komedie". Vtipných momentů opravdu minimum. Potenciál tohoto filmu absolutně nevyužit. Romantika přišla až na trapnej a předpokládatelnej konec. Naštěstí má tato zývačka "pouhých" 108 min. ()

Aberforth

Príde mi to to isté ako "Ide len o sex" akurát s iným hereckým obsadením, Natalie Portman tu nieje vôbec pekná a jediné čo ma zaujalo bol celkom pekný soundtrack a pri vetách ako "nemám rád Lil Waynea" alebo "Papáš ako mláďa dinosaura" som vyrpskol smiechom na obrazovku. Odporúčam každému na večernú pohodu. ()

jenik71

Ashton Kutcher nikdy nepatřil mezi moje oblíbence, zato Natálka Portmanová ano. Tak jsem si nechtěl nechat ujít ani tenhle film. Nakonec to byla právě ona, kvůli které jsem se dodíval až do konce, protože tady vypadá opravdu moc pěkně. Stejně tak jsem si ale mohl na internetu najít její nejhezčí fotografie a zasněně si je prohlížet. Efekt by byl totiž stejný. Samotný film za moc nestojí, protože to v podstatě ani není komedie a té romantiky je tu vlastně také jako šafránu. Nezávazně bych Natálku také bral, ale režisér Ivan Reitman mě tentokrát zklamal. ()

Casablanca

Dobře, film nesrší vtipem. Romantický žánr má větší poklady. A Ashton Kutcher? Ne, díky! Ale na druhou stranu se dokážu do postavy Emmy vcítit; nutí mě to zamyslet se nad vztahy, nad tím, jestli "hlavně nezávazně" existuje a nad (krásnými?) následky... A nad tím, jak takové lidi jako Emma vnímá okolí. ()

widla

Jako oddychovka je to skvělé. V podstatě u toho vypnete mozek a jenom se koukáte na plátno, jakou blbinu nám to zase Amerika servíruje. Někdy vtipné, někdy romantické a jindy zase (až moc) patetické. Ale kolem a kolem - dá se na to koukat, když od toho nic nečekáte. Jestli čekáte, tak se nedočkáte ... ()

The Viper

Na to, že Kutchera vůbec nemusím, tak pro mě zajímavá komedie s Natalie Portman, která si mě získala ve Star Wars. :-) ()

ZkuKol

Letos je rok romantiky vycházející z nezávazného sexu. Souboj titána všech komedií (i romantických) a nastupujícího mládí aneb Reitman vs. Gluck. Reitman je rutinér i schopný chameleon, takže ač se to tváří sebenápaditěji jedeme v ověřených stereotypech, kamera je hodně barevná a stopáž i tempo je marketingově odměřené k dokonalosti. Na druhou stranu si Reitman dokázal sehnat hezkou schopnou Natálku, která táhne celý film, Ashtona (tam to musí rozhodnou dámy), ověřeného Kevina, naposlouchal moderní kapely, trochu přitlačil na vulgarismech a pochopil, že téma není dvakrát rodinné. Zábava pro dva nadstandardní, ale přiznejme si, hlavně díky mizérii, jaká v tomhle žánru panuje. Asi takhle, tyhle vztahy můžou fungovat, ale jen do té doby než o nich začnete přemýšlet a klást si otázky - jakékoli... 60% ()

Sdoom

To je tak, když si člověk pustí film, aby viděl z Natálky něco víc než obvykle. S tím, že to bude pí*ovina se tak trochu počítá, dokonce sem to čekal eště horší. Navíc ani Kutcher tu není tak strašnej jako obvykle. Dal bych i 2 hvězdičky, ale za to, že tam neni nic k vidění, dám eště o jednu míň. :-) A btw. ta Natálka po tom, co evidentně hodně hubla kvůli Černý labuti, ztratila dost i na kráse, doufám že do příštího filmu už bude zas "v normálu". :-) ()

DeLaMorte

Mno...romantická komedie s více romantiky než komedie...čekal jsem víc stručně a rychle....zřejmě to není můj šálek čaje i když film samotný se takovým čajíčkem stává. ()

Babous

Nejdřív on chce ji, ale ona jeho ne, pak ona chce jeho, ale on ji ne, až nakonec SPOILER ALERT! všechno dobře dopadne. Místy vcelku vtipný film, ovšem klišovitá zápletka (ač s výměnou charakterových vlastností - tentokrát je to dívka, která se nechce vázat) se sympatickými postavami. Jak už název filmu napovídá, jde především o sex. ()

LuciusWlk

Dalo by se říct průměr. Taková typická všehomožná romantická komedie. Nemůžu ale říct, že bych se nudil. Kutcher tak trochu kačer, ale N. Portmen byla k nakousnutí, což přidalo jednu *. ( Zaujatě. Ale co) ()

slovan1

Pohodovější a ucelenější než podobný film Láska a jiné závislosti. Natalie je náhodou v téhle roli skvělá a sexy. Kupodivu i Kutcher nepůsobí jako jelito ale s Portman tvoří dobrou dvojici. Vtipné se mi to zdálo dost. A propo, vcelku velká reklama pro pivovar Stella Artois :-) ()

Bazi

Natalia Portman je jediný důvod, proč jsem se usadil k filmu, od kterého jsem nic nečekal, dostal jsem však ještě méně. Doporučuji všem na usnutí, protože nic jiného se u nudné a nevtipné komedie dělat nedá. ()

noctambule

Konec byl předvídatelný, ale i tak to nebyl typický slaďák. Natalie a Kutcher se skvěle doplňovali, i když Kutchera nemusím. ()

Frankie

Ivan senilni, ci spise presneji nachazi druhou (treti, ctvrtou...) mizu a snazi se fusovat do zanru, ktery je mimo jeho spektrum schopnosti. Nevtipny, vtiravy a zbytecny. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman