Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

Spike23

I když komediální stránka tu za tou romantickou celkem dost zaostávala, považuji jí přesto za jednu z těch nadprůměrných u komedií tohoto typu. Jinak je to z větší části přesně to, co každý od těchto romanťáků očekává a co se i přes tu ohranost točí stále dokola. I když jsem to nečekal, vůbec mi to v podání hlavní dvojice vůbec nevadilo a bavil jsem se u toho a už jen kvůli Natalii Portman si to v žádném případě průměrné hodnocení nezaslouží. Nemůžu si pomoct, ale prostě s ní jde veškerá objektivita stranou :-). ()

Kredy

Hodnotím o trošku výše, protože mi to něco připomíná. Podobný vztah je dozaista možný :-) a navíc jsem se náramně bavil. ()

Nassau

Hodně špatný film. S klidným svědomím můžu napsat, že to bylo utrpení. Natalia Portman v roli, která ji absolutně nesedí. Mám pocit, že jsem se chytil do producentské pasti, protože kdyby tam nehrála, tak bych si to rozhodně nepustil. Film vytvořený jen z toho důvodu, aby bylo kam začlenit product placement. Nic v něm nestojí za řeč a s vypětím všech sil dosahuje na jednu ostudnou hvězdu. A Reitmanovi by měli co nejrychleji vzít Ghostbusters III. ()

YoZo8

Natalie Portman som nikdy nepovažoval za nejakú super herečku a aj keď je na CSFD najlepšou herečkou ja ju veľmi nemusím. Na komédiu sa mi zdá až príliš vážna a tato rola jej vôbec nesadla. Natalia bola sexy to musím uznať, ale akosi mi tam niečo chýbalo. Romantická chémia medzi ňou a Ashtonom Kutcherom na mňa veľmi nezapôsobila. Prosto som im to neuveril a to som si myslel, že taká herečka akou Natália je to pre ňu nebude žiaden problém zahrať skutočnú romantickú a vášnivú ženu. Ashton to ešte ako tak zvládal ale na Portman to bolo asi priveľké sústo. Pravdu povediac tato romantická komédia ma ani veľmi nepobavila a ani tej romantiky tam nie je toľko koľko by mohlo byť. ()

Merkin

Originální věc zabalená do zaběhnutého a ničím nepřekvapujícího obalu. Nebo jde o schématický počin plný neotřelých kousků? Ať tak či tak, obě části fungují vedle sebe hodně nezávazně a jejich vzájemné prolínání hodně dře. Nad trojku jít nejde, ale pod ní vlastně taky ne. ()

Roman Albach

Díky traileru už vlastně od začátku víte, co je hlavní zápletkou filmu. A jen velmi nedůvtipnému divákovi by asi nedošlo, jak tento film nakonec dopadne. Ale to by nakonec nemuselo vadit. Problém je, že ten film nudí. Má to být komedie, já se zasmál snad 3x. Velmi, velmi slabý snímek. Nechápu, co vedlo dnes oscarovou Natalii Portman, aby v tak podřadném dílku hrála. Vždyť už po přečtení scénáře jí muselo být jasné, že to není film, který by ji někam posouval. Právě naopak. ()

Rssa

Předvídatelná, průměrně vtipná komedie s dřeváckým Kutcherem a na bydlení si vydělávající Portman. Nikdo se tu nepřetrhne, nikdo nezáří - s výjimkou Kevina Klinea, nejzábavnějšího prvku celého filmu. 60 % ()

showxman

Na Hlavně nezávazně jsem se těšil dlouho dopředu. A dočkal jsem se toho, co jsem očekával - místy vtipnou, místy romantickou, svěží komedii se sympatickou ústřední dvojicí. Ashton a Nathálka k sobě ladí a filmem vás, tak nějak lehce provedou až k nepovedenému závěru. ()

Orthank

Trochu naivná zato šikovne obsadená komédia. Medzi Natalie Portman a Astonom Kutcherom to iskrí omnoho viac než som očakával. Reitmanova réžia síce pôsobí akosi lenivo, akoby túto romantickú povinnosť musel natočiť pod hrozbou smrti. Avšak popri otrepaným romantickým komédiám a tuctovým slaďákom, tu máme tuctvú oddychovku, na akú som už dlho nenatrafil. Pre dnešnú dobu možno fádne rozuzlenie a vôbec aj celý priebeh, no myslím, že sa snažíme tak zúfalo a za každú cenu vymykať priemeru až zabúdame na to, ako to v živote niekedy skutočne funguje, resp. malo by fungovať. Preto spomínanú naivitu beriem určite z tej pozitívnejšej stránky. ()

dopita

Solidní romantická komedie. Dost mě překvapuje, že Natalie Portmanová vzala roli Emmy. Sice je fajn vidět ji hrát ožralou (toho bysme se ve Star Wars těžko nedočkali), ale tím pozitiva končí. V takovýmhle druhu filmů plejtvá talentem. O hereckým výkonu nemůže být řeč. Všichni vědí jak je chytrá (chodila na Harvard nebo kam), tady navíc hraje doktorku, ale chová se jak blbka. Ale sympatická je, to zas jo. Tentokrát mě ani nevadil Ashton Kutcher. Kupodivu. Oddechovka která pobaví, neurazí a rychle se vykouří z hlavy. ()

Ilhan

Abych řekl pravdu, jsem také trochu v romantické náladě dneska, takže to na mě trochu víc působí. Komedie tam opravdu moc nenajdeme, ale to je běžné u většiny romantických komedií. I když se na první pohled zdá, že tahle nepřináší nic nového, má něco do sebe. Moc se mi líbilo, jak Reitman dokázal skloubit skvělé, realistické a uvěřitelné charaktery s těmi, které se tradičně v takovýchto komediích objevují, některé jsou hloupé, jiné zase až přehnaně klišovité, či šablonovité. Tady to však skvěle funguje a jak vztah Emmy s Adamem, tak vztah Patrice s Eliem se mi velice líbil, řekněme 75 %. ()

Hanys_

Mrzí mě, že Natalie, když už se objevila v takovémhle žánru, si nevybrala něco kvalitnějšího. Reitman se stal definitivně průměrným rutinérem (bojím se bojím nadcházejících Krotitelů), protože situací, kdy jsem se zasmál, opravdu moc nebylo...Navíc u mě ani moc nezafungovala ta dramatická složka, takže 4.5/10... ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman