Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

Scraffy

Neškodná komédia plná sexu a oplzlostí, ktorá má celkom dobrú hlavnú dvojicu. Pobavíte sa a o to v podobných filmoch ide. ()

himor

Neuveriteľná chujovina. Káčer sa zase xichtí, Natálka z gorálkami je viac-menej trápna. Príbeh som už videl asi 3000x v iných filmoch. Neviem prečo práve tento film stál za natočenie, asi nemali do čoho v ten rok pichnúť, alebo čo. Slabota. 15% ()

wege

No dávali to pozdě večer v televizi a neusnul jsem u toho. To je asi jediné plus. Jinak to bylo divné. Mělo to za celou dobu jen jednu nápaditou scénu (to ráno, když se on probudí v cizím bytě), jinak to bylo kompletně bez jakéhokoliv nápadu. Samé stupidity, klišé, a hlavně žádný náboj mezi nimi. Když chci točit rom-kom, musím si pojistit, že to bude aspoň mezi nimi trošku jiskřit. Tady nebylo nic. ()

Jaromír

Milá romantická komedie, která je jasná od začátku až do konce ale co, je to stejně jedno. Kdo má rád romantiku ať se na ni podívá a kdo ne, ať se ji vyhne obloukem. ()

mig21

Ashtona jsem začal mít rád po "Něco jako láska"... Natalii jsem miloval vždycky:) Celou dobu jsem se v kině bavil, takže jsem tvůrcům odpustil i klišovitý konec :) ()

ondrazig

nemam rad filmy kde vím jak to skončí a to ještě nezačne film :) občas vtipné, občas přehněné sprosté, atd. oddechovka ()

Mr.Roman

Hlúpy, nefungujúci a absolútne zbytočný "epic fail", ktorý sa snaží byť odviazaný, bezprostredný a inými spôsobmi šablónovito skombinovať to čo fungovalo v komediálnych hitoch posledných rokov. Nemusím ani dodávať, že vo svojej snahe neuspel, hoci to na začiatku nevyzeralo najhoršie. Pre Natalie Portman veľký krok vedľa (u Kutchera si už asi všetci zvykli). ()

Le artist nova

Nevím zda to někoho rozesměje nebo zdali zde někdo najde alespoň malý střípek romantiky. Jediné co vím, tak tento film mi nepřipadal ani romantický, ani jako komedie........ ()

Born2BeAlone

Nudný, suchý a hlavně zbytečný film ve všech směrech. Kdyby alespoň poskytl odpalovací rampu pro novou hollywoodskou raketu, ale o tom samozřejmě v případě ústřední herecké dvojice nemůže být ani řeč. To, že má Natalie na víc, všichni víme stejně tak dobře, jakože Ashton ne. Pokud film zařazený v kategorii "Komedie/Romantický" není ani vtipný, ani romanticky, je asi něco špatně. Ostatně snaha o pragmatismus působí ve vztazích velmi křečovitě. ()

ratpile

Obcaš je to opravdu vtipné, duo Kutcher a Portman mi překvapivě sedlo a i nějaká ta chemie mezi nimi byla cítit (hrůza jako Aniston/Butler nebo Kutcher/Heigl se naštěstí nekoná). Je to ale tak šíleně předvídatelné, že všechna ta snaha stejně vyzní jen napůl. Prodírat se k nějakému tomu vtipnému nebo emotivnímu momentu přes tuny klišé a povinných žánrových scén je prostě po 1000 i po 1001 nuda. Naštěstí ale s citem natočená a poměrně dobře fungující klišoidní nuda.. Mezi soudobou žánrovou konkurencí lehký nadprůměr... byť konkurence nedosahuje žádných závratných kvalit. ()

MarsVl

Ne ne ne ne. Portman hrozná, do komedií prostě nepatří a vůbec ne už to nějaké takové. Kutcher opět rádoby vtipně úsměvný, i když ho nemusím, někdy překvapí. 2* za děj a pár vtipů... ()

petite fille

to, že si v tomto zahral Ashton "Kelso" Kutcher beriem a ničomu sa nečudujem. ale že toho bola schopná Natalie "Black Swan" Portman, to už je hanebnosť. kto to nevidel, ani pozerať nemusí. stačí si prečítať obsah filmu (dvaja mladí to chcú zriešiť bez akéhokoľvek romantického spojenia) a vie si dokonale domyslieť, ako to všetko dopadne. to by však ani nebolo také hrozné, keby to nemalo taký hlúpy scenár. "oddychovka" by bol pre toto dielo veľmi nadnesený kompliment. ()

george82

Ta Natalie je prostě úžasná. A Kutcher k ní sedí jako poklička k hrnci. Je to líbivá dvojka a teď něco k nim. I když je film hodně příjemný, tak Kutcherovi chybí pára. Je trochu jak bez života. Na Natalii se mi zase nějak extra nelíbí její sobecká praktičnost a bezcitnost, která se z ničeho nic promění v lásku. I když je to tak nahraný, tak film je příjemný. 70%. ()

rob_troy

Od Kutchera jsem čekal větší dávku pobavení, ale nakonec když se to vše spouštělo na hranice rádoby romantiky a vtipů, které nebyly ani nějak k popukání musím říct, že i tak jsem se bavil :) Nehledě na to, že jsem na tom byl s přítelkyní. Mě to celkem stačilo. ()

J.Cobra

Snad všichni jsme zažili neopětovanou lásku a ti šťastnější nebo "šťastnější" z nás i kamaráda či kamarádku "na zavolanou". Dalo by se tedy říct, že je to příběh ze života. Až nad nadlidsky krásnou a úžasnou Natalie Portman ;o) U tohoto filmu jsem se skvěle pobavil a klidně bych se na něj kouknul vícekrát. Co na tom, že již při prvním shlédnutí je všem jasné, jak to nakonec dopadne. ()

whysoserious

Škrtnul bych naprosto slovo komedie a nahradil ho slovy "pokus o romantické drama", protože komickýho tam není nic (nebo toho spíš bylo tak málo, že si na to ani nevzpomínám? Nevím....) Na bezmyšlenkovitý koukání fajn, ale v neotupělém stavu na to nikdo nekoukejte:) ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman