Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

sin34

Mam presne tento typ filmu rad. Dokaze me krasne odprostit od kazdodennich starosti v praci a navic jsem se u nej pekne bavil. Spousta z hodnoticich odmita zanr komedie, ale ja se docela bavil. 4 hvezdy. ()

ŘehořSamsa odpad!

Uznávám, že je moje hodnocení trochu tvrdé, ale nemohla jsem jinak. Shlédnutí tohoto filmu mě přimělo vyštrachat heslo a po dlouhé době něco sem napsat. Je to strašně hrozně nevtipné, romantické to je jen kvůli tomu, že se v půlce rozejdou a předvídaltelné to je naprosto debilně a ta délka!!!!!!!!!!! Nemám slov. ()

h.madlenka

2,5 | Hm. Jedna z romantických komedií, která není ani moc romantická, ani komedie. Zasmějete se tak u třetiny až poloviny vtipů. Romantiky je pomálu, sexu je víc, ale výsledkem je takový podivný hybrid. ()

teseth

asi jsem měl slabou chvilku ale tato romanťárna se mi vcelku líbila. měla přijatelný spád, pár vcelku dobrých vtipů a nebyla přeslazená. jedinej problém mám s kačerem, který mi prostě jako herec vůbec nesedí a otvírá se mi kudla v kapse kdykoliv ho v nějakém filmu vidím. kvůli natálce jsem to ale vydržel. třeba po příštím shlédnutí jednu hvězdu sundám, ale zatím to má za 3*. "V mých kalhotkách to vypadá jako na místě činu" toto mě fakt pobavilo! ()

Diceros

Už podle názvu a žánru romantické komedie se dá jednoduše odhalit příběh o čem film je a jak asi skončí. Osobně Kutchera nemusím a jeho hůmoru, který se snaží hrát nějak nerozumím, ale nadruhou stranu mám rád Natali Portman. Nějak jsem si je ani nedovedl představit spolu a že by mě dokázali rozesmát. A ani se tak nestalo. U této romantické komedie se nebudete smát, nebudete chtít prožívat to co oni a nebudete ani dojati ani holky nebudou brečet. Film jednoduše nenadchne, ale úpně zase nenudí... Dal bych 2-3* ovšem díky mé oblíbenkyni se přikloním nakonec ke 3*. ()

montel

Adam (Ashton Kutcher) je zdrcený ze zprávy, že jeho otec chodí s jeho bývalou holkou. Rozhodne se tedy za každou cenu vyspat s nějakou holkou. Rozesílá tedy textovky ze svého mobilu různým ženám a u toho pořádně pije až se druhý den ráno probudí u kamarádky Emmy (Natalie Portman), kterou neviděl několik let. Vznikne mezi nimi nezávazné pouto založené výhradně jen na sexu a tak to jde několik týdnů po sobě až do chvíle, kdy oba začnou k sobě cítit mnohem víc...Průměrná romantická komedie s moderní hudbou a sympatickou hlavní dvojicí. Vtipů a zábavy už je tady ale míň, než by mohlo. 60% ()

Rychleji

Klišéééé... Nehorázné klišé. Americké romantické komedie už nemají čím překvapit ... leda ve špatném slova smyslu .. jako toto. ()

Pavlo

Po všetkých stránkach slabšia a menej vtipná verzia Friends with Benefits. Nebyť hereckého obsadenia, tak sa tam veru nie je v podstate na čo pozerať. ()

kecka007

Tahle role prostě absolutně Natalie Portman nesedla a to kazí celý film. Mezi ní a Ashtonem nefunguje žádná chemie a působí to velmi křečovitě. 2* ()

Sevprince

Bože můj to je tak slaboučký a prostoduchý... a Kutcher klasicky jako prkno. Pokud dávám 2 hvězdy, jsou jen za nádhernou Natalii Portman. ()

vlk++

Je to romantická komedie a člověku se dostane přesně to, co očekává. Natalie Portman stále mladá a krásná a bylo by na co koukat, kdyby bylo na co ;), s Ashtonem Kutcherem jim to spolu sedne, něco vtipu tam taky je, zápletka tradiční - budeme spolu mít jenom sex, nic víc ;) a finále jak se na romantický film patří, určitě nadprůměr a v rámci žánru možná i 4*. ()

feho312

2,5/5 z jedineho neobjektivniho duvodu.. Natalie Portman. Z mojho hodnotenia tejto pi*blbosti je to to najviac.. 1,5.. Vysledek.. Film = 1*. Ani nema cenu to rezvadzat. ()

Tomulka

v některých scénách jsem se trochu nudil, ale Kutcher Portman to fungovalo a šlo jim to spolu. Romantická komedie co si člověk může asi více přát v dnešních dobách. ()

Chlo0opek

Tak puboši budou asi spokojení, těm se to možná líbit bude. Jinak naprostá tuctovka nenabízející nic nového. Slabší 2*. ()

Timy68

V porovnání s J. Timberlakem a Milou Kunis je to dost slabé. Titul 'Hlavně nezávazně' je trochu mimo mísu, protože už od začátku bylo jasný, že Ashton to bude brát závazně. Pár vtipných scén tam bylo, ale jinak to nemělo vůbec šťávu. Taková normální Hollywoodská komedie, která s nepovedla tak, jak by měla. Scény s fotříkem byly až moc přehnaný tím, jak se snažily být vtipný (dost mi to připomíná ty komedie, které se snažej být vtipný jen tak, že se tam pořád nadává a mluví o sexu) a hlavní postavy se chovaly jako děti (hlavně Natalie). Ale co mě opravdu dosalo - Period Mix :-DD Z toho jsem umírala: I keep bleeding, keep, keep bleeding love. I keep bleeding, I keep bleeding love... :-D ()

Obelusex

prijemna romantarna, ktera se da v pohode skouknout, ale podruhe uz si ji nepustim. Natalie je vyborna herecka a tady to dokazuje, Ashton je tuhej jako vzdycky, ale nijak moc to nerusilo... 65% ()

lapatata

Ze záčátku docela odvážná, potom již zcela průměrná a z dlouhé řady ničím nevybočující romantická komedie, která neurazí, občas i pobaví, určitě ale nenadchne. Takový zabiják času, ale za týden si z toho už něco vybavíte jen stěží. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman