Maturiťák organizuje obdivovaná prezidentka třídy Nova Prescottová. Pomáhat jí má rebel Jesse, kterému to jako trest nakázal ředitel školy. On ale raději chodí za školu, prohání se na své motorce nebo naoko balí svou učitelku. Oba mladí se postupně poznávají a pronikají vzájemně do svých světů. Když se dozví, že sousední škola chystá podobný ples, jedou se tam jako dva špióni podívat. Aby viděli výzdobu, musí se tam vloupat. Chytí je hlídač a je z toho průšvih. Otec Novy se zlobí na jejího nového kamaráda a řekne mu, že dceru jen brzdí, ať ji nechá na pokoji. Během přípravy se tak změní život i dalších mladých lidí. Pár jich bude šťastných, někteří se znemožní a ostatní budou čelit očekáváním, která obklopují jednu z nejdůležitějších událostí střední školy. (TV Nova)

Eldrick

Barbie a Kenové od Matella se přes hodinu a půl dohadují, kdo s kym půjde na maturiťák. Kdyby si místo toho plkání radši pořádně zašukali, udělali by líp. To jsem si stáhnul asi úplně omylem, možná jsem si myslel, že půjde o slasher, bohužel tam žádný z těch teenage zmrdů nezhebne, ani klapačku nezavře. Jaká škoda. ()

Pajky3

No a co, že je to odhadnutelný a klišovitý? Aspoň tam na sebe nezvrací a všechny vtipy se netýkají erekce, jak je u teenage komedií špatným zvykem. Dokonce tady byla i jedna hodně vtipná scéna. No a co, že je to Disney, když se na to dá koukat. Nehledně na to, že Aimee se mi líbila i ve Friday Night Lights. A i hudební doprovod mi taky přišel dobrej. Jsem dokonce i v pokušení dát tomu ještě hvězdičku navíc, protože bych to zařadil i k lehkému nadprůměru. ()

Icefist

Prachsprostě obyčejné a tuctové stejně jako představitelka hlavní role. Pak zde máme rebela, ňoumu, asiatku,... Škoda, že jsem nebyl potěšen aspoň humorem, protože vlastně nebylo nic, co by mě zaujalo. A když už jsem se chtěl dívat na buchty, tak dvě ze tří co mi padly do oka, se za celou stopáž jen párkrát mihnou v záběru a třetí má stupidní roli. Díky pár rutinním zasmáním jen tak tak 40 %. Oblíbená část- odvoz na barbeque ()

ecceHOMMO

Ojoj....tak pre mňa samotného nehorázna nuda!...hold, už sú preč tie časy, keď mi ako teenagerovi (čo už nie som sakramentsky dlho) stačilo po filmovej stránke tak málo..... ()

kinghome

Takhle jsem jednou vstal, zapnul televizi a něco běželo na HBO comedy, tak jsem to tam nechal a udělal jsem chybu. Rádoby romantická sračka, která má nalajnovanej děj už od začátku. Pár vtipnejch momentů se tam našlo ale je to klasická disneyovská blbost pro 12ti leté holky. 35% ()

oveckaoa

Od Nussbauma jsem viděl 3 komedie Prciny Nahou Míly odpad Královna Ročníku odpad a tohle 3 hvězdy. Oproti těm dvěma jsou zde minimálně 4 sympatické postavy (Simone, Nova, ten kluk co ji nakonec pozval a ta černoška co opustila přítele) chybí zde jakákoliv fekální scéna (zázrak v dnešní době) a dobře se na to dívá. Nadávat na to, že je to klišé nebudu 90 procent komedií jede podle šablony. Akorát škoda, že Simone nedostala více prostoru a , že královnu plesu nevyhrála Nova místo té černošky (chápu, ale , že rasisté by to nedaly kdyby vyhrála bílá). P.s. nejsem odborník na maturiťáky, ale nepozvávají se náhodou na maturiťáky pouze dívky a kluci ze stejného ročníku tady si bore pozve jakousi Řekyni z Kanady a druhý borec malou holku a nikoho to netíží. P.s. nejtrapnější scéna z rozkazu královny tanec královny nebude co to je kurva za sračku pominu to, že tím pošpinili dlouhodobou tradici. P.s. 2 ty dva teplouši s tou hudbou a ten trapák v bílém smokingu jsou jedni z největších hereckých omyl po těch z Homo Direction a Homo Brothers. ()

Sany33

Blbinky od Disney v ktorým sú neustále obsadzovaný sympatický herci sú v podstate zabijakom dlhej chvíle. Tieto filmy vás neurazia a dokážu pobaviť ale mega precitnutie a nájdenie vnútornej pravdy by som od nich nečakal. Čistá amerika, kde viacero životných príbehov mladých ľudí spojí osud práve na maturitnom večierku, kde sa dajú všetky karty na stôl a ukáže sa kto ku komu prechováva aké city. Pekný vizuál a zopár vtipných scén. Film mal veľké šťastie, že ma zastihol v nálade, kedy som práve niečo podobné oddychové potreboval a aj pre to mu dávam pre mňa obrovské hodnotenie, ktoré asi o pár rokov kedy si to pozriem znova oľutujem, ale kto vie možno ma film zastihne znova v nálade, kedy ho budem potrebovať vidieť. 75% ()

artemis2

Možno sú 4* za takúto záležitosť veľa, ale mne sa to proste páčilo. Vôbec mi pri tom nevadí, že je to film skôr pre teenagerov a ani to, že to má jednoduchý príbeh plný klišé. Dobre sa na to pozerá, nie sú tam zákernosti ani trápne fekálne vtípky a človeku sa to síce naveky do pamäti nevryje, ale príjemný pocit to zanechá. ()

Elleannie

Ze začátku se mi Prom moc nelíbil, protože mi až příliš připomínal jiný film s podobným námětem. Po chvíli jsem však zjistila, že to není až tak pravda.. Nevím, jestli to bylo herci (které jsem viděla snad poprvé), nebo jakýmsi kouzelným nádechem, ale filmu jsem se chytla - přestože měl (pro mě) divný začátek, nakonec se mi moc líbil. ()

blackJag

Na Disneyho ještě poměrně snesitelné. Film samozřejmě obsahuje veškeré "nutné" klišé, ale podává jej bez obvyklé slizké podbízivosti. Budiž mu přáno. 50% ()

Hollohlaway

Nemastná neslaná a samozřejmě krutě ohraná okecávačka. Tenhle typ filmů mi nevadí, ale tady to bylo navíc dost slabě natočeno. Plno nelogičností, a přeci i klišé americké střední plné krásných holek ( za to jsou ty dve hvězdičky ) rádoby rebelů vytvořených jen koženou bundou a dlouhými vlasy a loserů řešících ukrutně vážně největší událost v jejich životě- maturitní ples, se dá trochu ozvláštnit. Ovšem tady není naprosto nic navíc, ani nadhled, ani nějaký ten vtip...prostě nic.Předvídatelné, miloučce heboučké, plné mladých krásných lidiček. Nic víc. ()

spikey1

jsou věci, které mají zůstat na prknech divadla. Nebo víc přiznat jeviště. Jinak se rozpliznou. bože a nudnější estrádovější hudbu umí už jen Helča Vondráčková, duh ()

Arkanoid

Čakal som, že to bude o triede, nie o pároch. Nie je tu žiadna hlavná línia, len mnoho nedotiahnutých klišé príbehov. Kolektív má byť jeden celok, nie roztrieštení jednotlivci ako v tomto filme, ktorí majú spoločnú len stužkovú. ()

sidny

Nádherný příběh plný krásných i smutných okamžiků ale i velkého štěstí. Jen škoda, že takové krásné konce nejsou ve skutečnosti. ()