Útěk z MS-1

• Francie Lockout (více)

vlajad

Až na tu nesmírně trapnou animaci při moto honičce na dálnici vcelku dobré odpočinkové scifi, dobré hlášky hlavního hrdiny, hodně koukatelná prezidentova dcera... No, všechno to fungovalo. ()

stret

Skvelá zábava, výborný Guy Pearce, výborný Joseph Gilgun a pár ďalších. Je to zábavný akčný film zasadený do budúcnosti. Keď tu niekto rieši logiku v akčnom zábavnom filme, a neprišiel na to že je to zábavný akčný film - je to dosť trapné. ()

alesandro2

Byla by to celkem blbost, kdyby tam ovšem nebyl dobře hláškující hrdina, který to má všechno na háku, zachraňující tu nejvíc sexy bombu na oběžné dráze. Bavil celý film, takže to vytáhl na poctivé tři hvězdy. ()

megacik

Veľmi veľmi dlho som sa chystal na tento trhák. Efekty sú tak na jednu hviezdu, proste hrôza, povedal by som, že ich robili v minulom storočí. To však nie je až také podstatné, pretože ich nie je veľa, vynahrádza to ale napätie, ktoré je proste extrémne vťahujúce do deja. Keď do úvahy zoberiem flegmatické hlášky Guya, a herecký výkon a prirodzený šarm Maggie, menej ako 4 hviezdy proste nemôžem dať. Dal by som aj viac, ale neznášam last minute záchrany, ktorých je v tomto filme neúrekom. ()

Drslw

Skvelý film! Rýchly, jasný, bez medzier, geniálne zahratý. Tých pár škrabancov som ochotný odpustiť. Nechápem, že sa o ňom nevie... ()

stuj

Jak to říct...? Je to hezky natočené. Pěkné sci-fi prostředí, obstojní herci, prostě profi ztvárnění. Jenže je to úplná blbost. Týpek, co každýho přepere, furt hláškuje, nic ho nebolí atd. Výcuc béčkových akčňáren. Ale vypadá to hezky. Výstižný komentář: Gemini ()

Booxtronic

Pokoušel jsem se najít film na odreagování po náročném dni a do oka mi padlo toto vcelku milé dílko. Hlavního hrdinu jsem s jeho suchým humorem a jakousi bizardní nezranitelností hltal od prvních minut až do konce, sličná zachraňovaná dívka také ušla, všude spousta krve, výstřelů, výbuchů, akce a jako třešnička na dortu se to celé odehrává na sci-fi vesmírné stanici v budoucnosti. Co víc si přát? No... pár věcí by tu bylo: naprosto mi chyběl silný záporák, kterého bych mohl naprosto nenávidět, nebo mu tajně fandit. Dva protagonisté, pokoušející se o tuto úlohu mně osobně moc nesedli, jeden z nich sice měl nakročeno slušně, ale přeci jen něco málo chybělo. No a toho druhého jsem sice od začátku do konce nenáviděl, ale jen proto, že byl neskutečně otravný a dost mi zkazil zážitek. Druhou věcí, co mi na filmu vadila, byla jakási robotická osobnost většiny vedlejších postav, které zřejmě nikdo nenaučil vyjadřovat emoce. Na druhou stranu jsem od tohoto filmu ani žádné zázraky nečekal a jako akční oddechovka mi naprosto vyhovoval. ()

Oxytocin

Úvod filmu je jako z graficky slabší počítačové hry. Pearce přehrává na největšího alfa samce a drsňáka pod sluncem, ale na druhou stranu některé hlášky jsou trefné a správně cynické. Když vypnete mozek, tak se to dá zvládnout. ()

mistr97

Úplně mi nedává smysl držet několik stovek násilníků v jakési hibernaci a ještě k tomu ve vesmíru. Když toto pominu, tak děj je jedno velké klišé ve Sci-Fi provedení. Útěk z MS-1 nabízí pouze akci a pár hlášek hlavní postavy. Prostě takový druh filmu, nad kterým nesmíte moc přemýšlet, jednou si ho poměrně i užijete, ale podruhé už si ho nepustíte. 50 % ()

MatyRock

Chujovina na druhou. Příběh neoriginální jak moje hnědožluté trencle, efekty jak z PS2 (obzvlášť úvodní honička na motorce) a všechno se bere až moc vážně. PS: Konec si nepamatuji, usnul jsem. 4/10 ()

Wikidy

Logiku to má neprůstřelnou jak ruskej tank ze 70. let kterému u kyjeva došel benál. Ale Gáj Mírr hláškuje víc jak Džon MekLejn v Nakatomi a proto jedna hvězda navíc. ()

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

25.03.2017