Cesta na tajuplný ostrov 2

• USA Journey 2: The Mysterious Island (více)

Sean je nejmladším potomkem rodu Andersonů, který žije poklidným životem s matkou a jejím přítelem Hankem. Brzy se však dostane do problémů se zákonem, když se vloupá do radiostanice, aby zachytil zprávu od svého dědečka. S pomocí Hanka ji rozluští a zjistí z ní, že tajuplný ostrov existuje. Hank sestaví pomocí několika knih mapu se souřadnicemi neznámého ostrova v Pacifiku a oba se vydají na cestu. Když se snaží pronajmout loď, nepodaří se jim najít nikoho, kdo by jim za vysokou odměnu vyšel vstříc. Štěstí se na Seana s Hankem usměje až s příchodem pilota vrtulníku Gabata a jeho dcery Kailani, kteří jsou ochotní oba dobrodruhy přepravit na určené souřadnice. Cestou je ale smete hurikán a oni se probudí na pláži neznámého ostrova se skalním průchodem do vnitrozemí. Pochopí, že se dostali na tajuplný ostrov. (TV Nova)

Xavi6

Velice příjemné překvapení. :) Velice pohodový a zábavný film. Dokonalý "The Rock" a děda Caine, jejich potyčky bylo opravdu zábavné. Jako vždycky se nepovedl smysl fantasy a nebyl to ten pravý tajuplný ostrov, ale rozhodně pro zpříjemnění večera to stojí za to. ()

Haymar

Nepřekvapí ani neurazí... Neškodná (family) dobrodružná komedie se skvělým obsazením (Rock, Cain, Guzman) a příjemnou stopáží ()

J*A*M*A*L

Já mám tyto filmy prostě rád. Připomíná mi to tak nějak Avatara, protože tu také přeci jen byly samé krásné nadpřirozenosti a film byl plný adrenalinu a napětí takže jsem tomu nemohl vyčíst nic. Chápu, že to nebyl film skvělý až do písmene, ale mě se to líbilo a film měl vše co od dobrodružného snímku čekám. ()

matyflus

Já osobně nesnáším, když ve filmech hraje někdo na kytaru a je vidět, že to hraje jinak, tím pádem to vůbec neumí. Ať radši nehrajou vůbec je to děs!! ()

Zombi

Předně, je to rodinný dobrodružný film, a jako takovej se i tváří, takže s nějakou logikou se tu člověk může jít zahrabat. Na druhou stranu, návštěvu kina opravdu přežije i rodič, je to zpracovaný docela dobře, triky ujdou, je tam pěkná roštěnka, nabušenej Rock, výbornej a skvěle hláškující Guzmán a celkem to odsejpá. Takže pohodový 3 hvězdy. ()

Kacitr

Nejsem blázen, ale fakt se mi to líbilo :-) Takovýhle výlet bych taky neodmítla. Rozhodně doporučuju pokud máte rádi "bláznivá dobrodružství". Dle mého, lepší než jednička. ()

aLPaC

Dobrodružné filmy mám rath. No a když se jedná o nějaký tajuplný ostrov tak hned běžím stahovat. Jedničku s Fraserem jsem neviděl, ale nenavazuje to, takže nevadí. Největším plusem je určitě krásné prostředí a herci. Michael Caine výbornej, Rock též sympaťák + předevede svoje proslavený hýbání kozama. Guzmán je nejvtipnější a Vanessa je ultra rybana takže za chlapy palce nahoru, za ní penis nahoru. Víc než tři body dát ale bohužel nemohu, jelikož řekněme si to na rovinu, scénář stojí za starou bačkoru a nasnímání některých scén je více než úsměvné (let vrtulníkem). ()

H4ku11

Príjemná rodinná zábava, kde nie len akčný ale hlavne vtipný Dwayne spolu s trápne vtipným, ale vtipným Gabatom urobili z tohto filmu pozerateľný kúsok. ()

Rondell

Něco bylo tak debilní, až to pobavilo, ale pořád to bylo debilní, takže... Navíc mě znechucovalo všudypřítomné Dwaynovo zpocené triko. ()

Illy

Na děti zaměřené barevné dobrodrůžo. Sem tam neškodný vtípek, nějaká ta akce a pak už přestane pršet. A vy vyženete děti ven na hřiště nakopat pár ještěrek a umlátit pár včel čepicí. ()

Stanley619

No tohle byla ale kravina. Tolik nesmyslů a nelogických situací, to se musel Jules Verne obracet v hrobě. Pár dobrých hlášek Rocka a hezká holka to nemohli zachránit. 30% ()

majo_svk

Cesta na tajuplný ostrov je zábavný dobrodružný film pre celú rodinu. Diváka zaujme nádhernou prírodnou scenériou plnou žiarivých farieb, v ktorej maličký hmyz má obrie rozmery a veľké slony sú maličkými maznáčikmi. V jednoduchom príbehu plnom napätia, dobrodružstva a zábavy sa stretáva fajn kôpka vtipných ľudí, ktorí sa napriek mnohým odlišnostiam a podpichovaniu stanú v boji o vlastné životy priateľmi. Vidieť film v HD kvalite je úžasný zážitok a vôbec nevadí, že film nie je zďaleka tak pútavým fantastickým rozprávaním ako príbehy v knihách Julea Vernea. Ak sa chcete zabaviť s celou rodinou od detičiek, cez rodičov, až po starkých, je Cesta na tajuplný ostrov správnou voľbou. ()

Lilloos

Jeden velký kýč, který ale vůbec nepůsobí špatně. O proti jedničce má film dost vizuálních (efekty - mega ještěrka, krajina) kladů, i herci byli fajn, jenže záporů zůstalo taky dost. Nesmyslný děj obšlehnutý od kdekoho a naprosto debilní scénář pomyslně vedou. Rozpačitý humor zachraňoval snad jen havaják. ()

arcticsky

Někdy se prostě stane, že i scénáristicky otřesná čičmunďárna tak nějak sedne do nálady. Velký podíl na mé relativní spokojenosti má herecké obsazení - všech pět hlavních rolí "sedí". Caine s Guzmánem jsou dobří herci. Dwayne se stále zlepšuje (jen by měl zmenšit svůj tělesný objem - začíná to být nelidské). Vanessa je z chlapského pohledu skvělá a i ten kluk zde ujde... ()

Flopik

Výborne obsadenie , kde musíme si povedať bez tých mien by to asi veľký úspech nemalo. Príjemné dobrodružné rodinné dobrodružstvo . Vanessa je riadne kočka. Bavil som sa ale nie až tak akoby som chcel. Lepší priemer. ()

Chundys

Tak asi lepší než jednička! Ale taky to mohlo být líp digitálnějš zpracovaný! A Dwayne Johnoson si myslím, že ve špatných filmech nehraje, ať už se jedná o komedie nebo jiné žánry... ()

Jules Verne potřetí a počtvrté

Jules Verne potřetí a počtvrté

18.08.2014

Ačkoliv z letošního Hercula filmová série nejspíš nebude, Dwayne Johnson naříkat nemusí. V minulých letech totiž infiltroval hned tři jiné a žádná z nich zatím není u konce. Rychle a zběsile 7… (více)

Pod Rockem se zatřese země

Pod Rockem se zatřese země

16.10.2013

Dwayne Johnson jen nedávno dotočil historickou fantasy Hercules: The Thracian Wars a právě předvádí bicepsy na placu Rychle a zběsile 7 v režii Jamese Wana. Má ale v plánu několik dalších projektů, k… (více)

Tenhle méďa bude válčit s bubáky

Tenhle méďa bude válčit s bubáky

28.01.2013

A pomůže mu Dwayne „The Rock“ Johnson. Když má něco úspěch, zákonitě se vyrojí plagiáty. Méďa není výjimkou. Ale tenhle projekt, jehož hrdinou bude opět digitálně animovaný a mluvící plyšový medvídek… (více)

Dwayne „Lobo“ Johnson?

Dwayne „Lobo“ Johnson?

18.07.2012

Antihrdina Lobo nepatří do první komiksové ligy. Nebaví ho zachraňovat svět a předvádět se v pestrobarevných kostýmech. K jeho zjevu patří metalové pomalování, řetězy, lebky, démonické oči a tlusté… (více)