Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(20)

Bohatý muž a chudá kaskadérka se do sebe zamilují. Ale vše se zkomplikuje, když si nevysvětlitelně vymění těla a na povrch vyplouvají temná tajemství. (Netflix)

Recenze (52)

Zíza 

všechny recenze uživatele

Možná chci jen vybočovat z řady, proto dávám 3*, možná je to tím, že si velmi dobře vybavuji, jak mě prvních asi 6 dílů absolutně nebavilo, možná je to tím, že jsem se po poslední scéně cítila jaksi rozčarovaná a nespokojená. Navíc Bin Hyeon vypadá najednou nepřitažlivě. Ale to nevadí; mezi ústřední dvojkou to pěkně jiskří. Seriál má všechno - kpop, archetypy, klišé, nadpřirozeno, minulost, lásku až za hrob, ztráty paměti, vtip, jiskru, otravnost... a mohla bych vyjmenovávat dál. Bavila jsem se, ale ne pořád, a musela občas poposunou příběh vpřed. Nemělo to zřejmě pro mě tu správnou jiskru - zajímalo mě, jak to dopadne, ale nebyla jsem napjatá, nepodařilo se mi vcítit do postav. Pokud koukáte na asijské seriály, nejlépe jste je teď objevili, určitě se koukněte, protože se bude líbit. Cítí přesycenost těmito seriály, už mi nedávají tolik, jako když jsem je začala objevovat. Už je těžší najít něco, co se opravdu zalíbí, alespoň u mě to tak funguje. Není to špatné, podívejte se. Bin Hyeon perlí. Lepší 3* Přeloženo. ()

Ivuse 

všechny recenze uživatele

Začátek je celkem nenápadný, ale to co následuje pak je naprosto geniální :-D Hlavním hrdinům to spolu velmi sekne, opět je děj provázen nádhernou hudbou (nejlepší: "That man", "Scar", "Here I am"), nechybí zde napětí, akce, dojetí.... no prostě vše, co správné dorama musí obsahovat :-) Za zmínku stojí i postavy, které ztvárnil Sang Hyun Yoon (Oska) a Kim Sa-Rang (Yeun-Sul). Vždy jsem se těšila na to, až se na scéně Oska objeví - vždy mě velmi pobavila jeho přítomnost na obrazovce.. ()

Reklama

Folpa 

všechny recenze uživatele

Po nějaké době zase jeden seriál, který hodně vybočuje z kvalitního standartu. Je originální, sledujeme tu vztahy více párů, nejenom toho hlavního. Všichni herci jsou sympatičtí, hudba je nádherná... Oska je geniální :) a jeho přítelkyně je nádherná... Mohl bych tady psát ještě dlouho, ale nemá to cenu, to se prostě musí vidět. U mě se to zařadilo hned za Snow Queen :) ()

ainny 

všechny recenze uživatele

Docela předvídatelný děj, ale přesto originální, vtipné, dojemné a romantické. Bohužel musím jednu hvězdu sundat, protože zhruba v polovině byly dva nebo tři díly, které děj natahovaly IMHO zbytečně a nebavily mě. I tak je to ale korejská klasika v tom dobrém slova smyslu a určitě si ji časem zopakuju. Kdyby pro nic jiného, tak pro ten úžasný soundtrack se mi to vyplatí. ()

Vavča 

všechny recenze uživatele

Korejci navzdory své zatíženosti na jeden archetypální námět(v krátkosti bych to popsal jako Popelka syndrom), opět dokázali předvést zajímavý seriál. O ženě kaskadérce (Ha Ji Won) a jednom excentrickém, arogantním řediteli luxusního obchodu (Hyeon Bin), kteří se navzdory rozdílům v sociálním žebříčku potkají a začnou spolu chodit. Tradičně musí dát na budku nepřejícným lidem v okolí překonat svoje traumata atd. atd. Už jste to mockrát viděli. Jenže já to Korejcům i tak žeru přímo s navijákem, protože hlavní obsazení umí hrát, je pastvou pro oči. Seriál má částečně zajímavé plus díky tomu, že je zde trošku ukázán život kaskadérů (bral bych více akčních scén, byť to co slečna Ha Ji Won ukazuje v dílech 1a 16 a i jednom dalším, vypadlo mi číslo epizody, je fakt zajímavé). Vůbec bych se nezlobil mít sérii nebo film na podobný námět s Ha Ji Won v hlavní roli, nebo případně aby měla sci-fi akční fantasy, ona se na hlavní hrdinku akční dokonale hodí, od dob Damo uplynulo dlouhých 8 let a něco přímočarého, akčního, bych s ní uvítal. Zpět k seriálu má dobré vedlejší obsazení, povedený OST, zejména mě dostává ten oplodňovák That Woman/ Man od Baek Ji Young. Je zde humor, romance, není to vydírací a je to nápadité, docela dost. ()

Galerie (46)

Zajímavosti (3)

  • S hlavní mužskou seriálovou rolí byla po dlouhou dobu spojována jména jihokorejských herců Park Jay a Hyeok Jang. Oba ale nakonec vyšli naprázdno, neboť hlavní seriálovou roli dostal populární herec Hyeon Bin. (Conspi)
  • V posledním díle dostává Im Gil-ra (Ji-won Ha) do ruky scénář k filmu, ve kterém má hrát. Jedná se o filmový snímek Sector 7 (2011) jihokorejského režiséra Ji-hun Kim. Herečka ve filmu skutečně vystupuje. (Vavča)

Reklama

Reklama