VOD (1)

Epizody(20)

Bohatý muž a chudá kaskadérka se do sebe zamilují. Ale vše se zkomplikuje, když si nevysvětlitelně vymění těla a na povrch vyplouvají temná tajemství. (Netflix)

Ivuse

Začátek je celkem nenápadný, ale to co následuje pak je naprosto geniální :-D Hlavním hrdinům to spolu velmi sekne, opět je děj provázen nádhernou hudbou (nejlepší: "That man", "Scar", "Here I am"), nechybí zde napětí, akce, dojetí.... no prostě vše, co správné dorama musí obsahovat :-) Za zmínku stojí i postavy, které ztvárnil Sang Hyun Yoon (Oska) a Kim Sa-Rang (Yeun-Sul). Vždy jsem se těšila na to, až se na scéně Oska objeví - vždy mě velmi pobavila jeho přítomnost na obrazovce.. ()

Pethushka

Musím přiznat, že mi trvalo pár dílů, než jsem si seriál oblíbila. Teď když se na to ale dívám zpětně, bylo to samozřejmě úžasné už od začátku. Až se budu dívat podruhé, užiju si to ještě více. Kaskaderské prostředí je pro mě novinka, kterou jsem unesená. Ji-won Ha byla v akčních scénách překrásná. Jednotlivé postavy byly dokonale vykreslené do těch nejmenších detailů. Můj největší obdiv ale má Bin Hyun. Až neuvěřitelně ztvárnil výměnu. Jeho pohyby i pohledy byly přesné jako Ra Im. A v roli arogantního muže, který však udělá pro lásku všechno, mu to děsně slušelo. Hádám, že se mi o něm bude ještě pár nocí zdát. Druhá polovina seriálu (zejména díly 13 a 17) byla velkou zátěží pro moje oči. I když byl začátek trochu slabší (90%), zbytek seriálu všechno napravil (110%). Je neuvěřitelné, co se mnou dělají korejské seriály. 5* ()

Vavča

Korejci navzdory své zatíženosti na jeden archetypální námět(v krátkosti bych to popsal jako Popelka syndrom), opět dokázali předvést zajímavý seriál. O ženě kaskadérce (Ha Ji Won) a jednom excentrickém, arogantním řediteli luxusního obchodu (Hyeon Bin), kteří se navzdory rozdílům v sociálním žebříčku potkají a začnou spolu chodit. Tradičně musí dát na budku nepřejícným lidem v okolí překonat svoje traumata atd. atd. Už jste to mockrát viděli. Jenže já to Korejcům i tak žeru přímo s navijákem, protože hlavní obsazení umí hrát, je pastvou pro oči. Seriál má částečně zajímavé plus díky tomu, že je zde trošku ukázán život kaskadérů (bral bych více akčních scén, byť to co slečna Ha Ji Won ukazuje v dílech 1a 16 a i jednom dalším, vypadlo mi číslo epizody, je fakt zajímavé). Vůbec bych se nezlobil mít sérii nebo film na podobný námět s Ha Ji Won v hlavní roli, nebo případně aby měla sci-fi akční fantasy, ona se na hlavní hrdinku akční dokonale hodí, od dob Damo uplynulo dlouhých 8 let a něco přímočarého, akčního, bych s ní uvítal. Zpět k seriálu má dobré vedlejší obsazení, povedený OST, zejména mě dostává ten oplodňovák That Woman/ Man od Baek Ji Young. Je zde humor, romance, není to vydírací a je to nápadité, docela dost. ()

Andrea1717

Tento seriál ma takpovediac, nejako veľmi nevzal. Zápletka nebola síce zlá, príbehy jednotlivých dvojíc tiež zaujímavé, ale nemôžem sa zbaviť pocitu poloprázdna. Boli scény a okamihy, ktoré by si zaslúžili aj 10*, ale nebolo ich zase tak veľa. Celkové spracovanie mi prišlo trošku podcenené a veľmi jednoducho odfláknuté. Na 20 dielov by to chcelo trochu viac citov, vášne, alebo menej dielov. Chvíľami som sa pristihovala pri tom, že Oskov príbeh prežívam viac, ako príbeh Gil Ra Im a Kim Joo Wona. ()

Jirka_Šč

Možná nejlepší současný seriál (+-15 let), který jsem dosud viděl (musím nechat uležet v hlavě). Nejraději bych to okamžitě viděl celé znova, ale nemám dalších 20 hodin. ■ Nejprve negativa: Nejvíc mě asi vadil díl 13 (a trochu 10), ve kterém se hlavní hrdina choval jako pitomec. Jako všechny seriály je to místy trochu roztahané - sem-tam bych vystřihl některý, už poixté opakovaný, nájezd kamery. Zkrácení o 1-2 díly (z dvaceti) by tak (možná) neuškodilo. A některé vedlejší postavy a komparz občas nejedou na první výkon. ■ Pozitiva: Krásné. Málo hluchých míst. Pohádkový prvek, který není samoúčelový, ale posouvá děj dál a umožňuje hlavním hrdinům aktivní práci s ním. Vývoj postav - výborný. Nejvíc mě zaujala postava, na začátku nesympatická, kterou však člověk nakonec musí obdivovat a držet jí palce. Herecké výkony hlavních hrdinů - skvělé. Nejvíc jsem asi dosud znal Ha Ji-won, které nadstandardně krásná a bojová postava "drzé dívky" vyloženě sluší, ale nejlepší výkon podle mě předvedl Hyeon Bin (v dílech 6, 7, 8 je doslova neuvěřitelný). A Osca má charizma. Zápletka je propracovaná a do konce dotažená. Po prvním vidění mě nenapadá samoúčelová postava (jedna jediná by tam možná nemusela být, ale i ta má smysl) - všechny byly pro děj kompaktně využity (další důkaz propracovanosti). Dějové zvraty, posuny nebo retrospektivní vysvětlení něčeho, se seriálu držely od začátku až do konce. Často nastaly chvíle, kdy se děj posunul jinam, než jsem očekával a jednou mě jedna z postav vyloženě příjemně překvapila svojí reakcí. A také je to uvěřitelné - svět není rajská zahrada a některé věci se nespraví nikdy. Skoro v každém díle jsem se dokázal na něčem smát :). ■ P.S. Při pohledu na herecké obsazení dodatečně zírám. Ona v tom hrála Son Ye-jin, se kterou jsem viděl už čtyři filmy a já ji nepoznal! V 28 letech neuvěřitelně vyzrála. A to jsem si říkal, kdo je ta sebevědomá žena ... ■ Konečně doporučitelné video! OST1 http://www.youtube.com/watch?v=SAM9hIJzb7I&list=PLBD9A087F80D80792 OST2 http://www.youtube.com/watch?v=pYmDhC00Ca4&list=PLBD9A087F80D80792 ()

• S hlavní mužskou seriálovou rolí byla po dlouhou dobu spojována jména jihokorejských herců Park Jay a Hyeok Jang. Oba ale nakonec vyšli naprázdno, neboť hlavní seriálovou roli dostal populární herec Hyeon Bin. (Conspi)
  • V posledním díle dostává Im Gil-ra (Ji-won Ha) do ruky scénář k filmu, ve kterém má hrát. Jedná se o filmový snímek Sector 7 (2011) jihokorejského režiséra Ji-hun Kim. Herečka ve filmu skutečně vystupuje. (Vavča)