Řada talentovaných herců vás pobaví v nostalgické komedii, která se odehrává jedné noci roku 1988. Když se v nákupním středisku, kde si zrovna Matt Franklin (Topher Grace) užívá své “perspektivní” zaměstnání, objevuje Tori (Teresa Palmer), jeho dávná láska ze střední školy, Matt se svým kámošem Barrym (Dan Fogler) osnují bláznivý plán, jak konečně získat dívku svých snů. Brzy bude jasné, jestli Matt dokáže svést nádhernou bohyni na divokém večírku a navíc přežije šílenou noc plnou svodů, destrukce a zhýralosti. Užijte si zábavnou komedii, vždyť noc je ještě mladá! (oficiální text distributora)

PEZ

Prekvapivo fungujuca komedia. Ten pribeh sme uz videli 100x. Ale presvedcivi herci, vydareny casting a vtipny scenar namiesali dobry koktail z 80. rokov. Nemam rad to obdobie, ale Take Me Home Tonight dokaze vyvolat nostalgiu spomenutej doby a navodit pocit dobrej teenagerskej (a nekorektnej) zabavy. Zabavil som sa. 7/10 ()

Dimo

Dost velké překvapení. A překvapivě dospělá "teenangerská" komedie. Přestože je schéma příběhu celkem otřepané, tak zde funguje téměř bez zadrhnutí. Herci nepřehrávaj a každou minutou se na nás hrne záplava humoru, který se obejde bez obligátních fekálně–vulgárních sraček. A Anna Faris je fakt dobrá herečka. Poctivé, lehce nadhodnocené :-) čtyři hvězdice! A skvělý soundtrack, mimochodem. ()

sarfian

Je to ako jeden dlhý videoklip výberovky hudby osemdesiatych rokov. Od polovice filmu je hudby koniec a zostáva len nudný príbeh, ktorý je chvala bohu miestami vtipný, ale miestami otravný a trápny. u mňa to len tak s odrenými ušami za 2*. VIDENÉ 1x ()

waska

Lehce nadprůměrná komedie ze "střední školy". Ohraný námět, stále stejné typy a charaktery postav, kde se jeden looser zamiluje do své dávné středoškolské lásky.. No jo, jenže mikdy ta dávná láska nebyla Teresa Palmer.... ()

Psycho.R

Z tohohle filmu se dalo vyždímat hodně. Čekal jsem od toho zábavu jako v To byl zítra flám a byl jsem dost zklamanej. Pár nápadů tam bylo, ale zabila je špatná režie a nepříjemný hlavní hrdina, který má jako ve většině podobných filmů kolegu, který mu má přihrávat na vtipy, ale nedaří se. Jedinej plus tohohle filmu byla asi krásná Teresa Palmer. Takovouhle kost mít za sousedku... :-) ()

Mitisko odpad!

Neznášam tieto typycké americké teenegerské "komédie" ... Trapné sprosté bez hlbšej myšlienky škoda ďalej písať čo som aj viac čakal.... ()

E lan

Průměrný film s roztomilou armosférou osmdesátých let. Výborná hudba, příběh o ničem a průměrné herecké výkony stačí na slušnou zábavu po celou dobu sledování. ()

ZnalecH

Co znamená, že se vám film líbil? Cítíte se skvěle a pustili by jste si ihned druhý díl? Obě tyto věci se mi staly. Na první pohled z béčkové komedie se pro mě vyklubala báječná podívaná, na kterou nezapomenu. ()

mira.l

No, když je nezapamatovatelnejším momentem filmu soundtrack, úvodní titulky a pár párů dlouhých, štíhlých, z krátkých šatů koukajicich nohou, je asi něco blbě. Proč se takový kraviny točí, co to komu dá, co to mělo světu sdělit?? ()

Lukaso1

Veselé, upovídané a zábavné. Zvažoval jsem 4*, ale nakonec se přikloním k 3,5*. Rozhodně však doporučuji, je zde na co koukat a snímek je ideální na volný víkendový večer. ()

BaronX

Ale co sakra ... přesně na tenhle nenáročenj odvaz jsem měl náladu, romanťárna jak prase a sympatish people, není co řešit za 4* ()

DadysGirl

Atmosféra osmdesátek jak má být... :) Pár ujetých nápadů, láska a souboj mezi sny a realitou... Skvělej soundtrack a rozkošná Teresa jako bonus... Lehký nadprůměr... ()

TommyDiamond

Americké filmy ve kterých se nezřízeně paří nebo je v hlavní roli pařba většinou za nic moc nestojí. Snímek Noc je ještě mladá mě tak docela příjemně překvapil. Film dokázal působit nenuceně, přímočaře, vtipně a celá šílená noc byla zakamuflovaná romancí hlavních dvou hrdinů. Myslím, že tato oddechovka za shlédnutí určitě stojí, dávám tři hvězdy ()

masekjc

Klasická americká ožrávačka a k tomu hádky i udobřování s kočkama a happy end jako třešnička. Navíc skvělý oldies soundtrack a neskutečná prsa Angie Everhart. Mělo to prostě své kouzlo... ()

DoubleJo

Asi ma uz zacali unavovat 100 krat okopirovane komedie (v ktorych nezaznie jediny lepsi vtip) o luzerovi, ktory bol na strednej skole zalubeny do najpopularnejsej baby. Ked ju stretne o par rokov, zacne predstierat, ze je niekto iny a samozrejme ju zbali. Potom ona zisti, ze klamal, posle ho kade lahsie a on potom spravi "odvaznu" hlupost, ktorou ju ziska naspat. Ak sa da obsah zhrnut do troch viet, to uz samo o sebe nieco naznacuje. Kto este dava peniaze na taketo zbytocne filmy, to fakt neviem. Ach jaj, strata casu a trailer pritom vyzeral celkom sympaticky. ()

J.Cobra

Nijak zvlášť mě tento film nenadchl. V prvních třetině filmu jsme navíc přemýšlel, jestli se mám vůbec koukat dál. Naštěstí se pak vše dalo do pohybu, začal jsem se lehce bavit a ke konci se mi to začínalo líbit čím dál víc. ()