Uplynul tomu rok od poslední jarní párty v Lake Victoria a krvelačné rybky se zuby ostrými jako nože opět pocítily hlad. Houfně se vydaly na cestu proti proudu a tentokrát se jejich cílem útoku stal nově otevřený aquapark Big Wet. Je parné léto a párty u vody i ve vodě je v plném proudu, slunce pálí do obnažených těl krásných dívek a vysportovaných svalovců. Na tuto letní pohodičkou dohlíží nejznámější plavčík David Hasselhoff spolu se sexy plavčicemi, které jsou ale více sexy než plavčice… Návštěvníci aquaparku se nadšeně vrhají vyzkoušet nové atrakce, zatím ale netuší, že je čeká adrenalinový zážitek, který si nepředstavovali ani v těch nejděsivějších snech, bude to totiž boj na život a na smrt. Ve vodě si na ně již brousí zuby tisíce piraň, které lační po jejich krvi a mase. Kdo bezradné návštěvníky koupaliště zachrání? Bude to superneohrožený David Hasselhoff? Nechte se překvapit a zažijte více akce, více zábavy i více strachu. (Forum Film CZ)

Paserak

Z úcty k prvnímu dílu dám 3 hvězdy. Jedna z nich je za ten DD efekt :-) Jinak z celého bijáku čiší snaha udělat trhák a kult. Nic z toho se nekoná a nezachrání to ani Mitch.... ()

ondraluky odpad!

Co toto je??? Viděl jsem toho dost, ale ještě se mi snad nestalo abych nějaký film nedokoukal. Jestli za tohle producenti očekávali nějaké peníze, tak se obávám, že čekají marně. ()

david666

Bohužel o třidu horší než Ajova jednička. Kočky se silikonovýma kozama film neudělají i když se na ně může dobře dívat. A cameo Hasselhoffa to taky nezachrání. ()

misacvrk

Jsou tam jako obvykle, Křičející lidé, naprosté nesmysly. Ale 3 hvězdy si to určitě zaslouží. Akce tam je, pěkné holky tam taky jsou, no a vtipné scénky na konci o Davidu Hasselhoffovi tam jsou taky. Zlatá střední cesta. ()

StinkingPooh

"Josh si usekl penis, protože něco vylezlo z mojí vagíny." Měla pravdu nahotinka, vylezl z ní tenhle film, protože to byla totální píč*vina..Trapný scénář, hlášky, neherci. Hvězdička za Hasselhoffa, který si ze sebe umí udělat legraci. ()

MiniRecenze

Musím říct,že se mě víc líbil první díl(nositel jen jednoho D).Tady jde poznat změna režie.Režie,která musí mít mozek "pubertalního děcka".Tento díl se snaží napodobovat ten předchozí,ale jsou horší efekty,horší herci,dialogy,kamera.(Věková dostupnost určitě od 18 let.)Scény kolikrát ani nedávají smysl.Film nezachraňují ani ženské prsa a D.Hasselhoff. Opravdu někdy mě přišlo,jak kdyby to točil nějaký puboš.Co je zde bráno jako kladně hodnoceno tak 3D efekt. ()

Ondrew odpad!

Absolutna kravina, jednoznacne najdebilnejsi film, ktory som tento rok videl. A z biedy to nevytrhne ani trapny David Hasselhoff. Nebyt rychleho pretacania by som zrejme tuto snimku neprezil. 1%. ()

st4nford

Od Ajovi jedničky jsem čekal hodně a byl jsem moc zklamán. Od tohoto dílu jsem čekal velmi málo, ale nehorázně jsem se pobavil. Hodně dobrý, ale hlavně zábavný krvák!!! ()

kenvello11

Ako horor pri ktorom by som sa mal báť - sklamal. Ako horor pri ktorom by som mal byť prakticky stále v napätí - nesklamal. Ináč komédia to bola perfektná. Dobre som sa nasmial (napríklad pri tej odseknutej hlave v tom bujnom poprsí). Palec hore. ()

Catella

Ahaaa, tak první díl byl zaměřenej na kozy a druhej díl ukazuje penisy. Asi ale zapomněli natočit trojku a zaměřit se na ZADEK. Jinak je to prostě blbst, která snad ani nestojí za komentování. ()

zigy

Béčko. Míchat oplzlost s legrací je těžké, jednička to zvládla, dvojka už ne. Nezachrání to ani doktor Brown, který se opět jako zjevuje jako šílený profesůrek, stejně jako v předchozím díle. ()

Mydlivoj

Proč 4?? Za herecké hvězdy. Za Davida co si ze sebe dokázal udělat srandu. Za neuvěřitelně hloupý scénář a příběh,kterému jsme se s přítelkyní zasmáli. Ona to nakonec fakt byla zábava! ()

JimWalker007

Nehodnotím, nevidel som, za šesť euro mám namiesto lístku do kina šesť pív v 4 D aj s výraznou chuťou! Pre zábavu mi úplne stačia vaše komentáre. Takže utieram slzy smiechu, verbal za prvé dve vety znova ***** ()

Dataminer

Oproti Piraňa 3D jako film jako celek pro mne jednoznačně slabší a to zejména kvůli druhé polovině filmu. V první půlce bylo dost slušných lekaček. Hasselhoff pobaví, zvláště děláním si srandy sám ze sebe. Přesto mělo být v závěru mnohem více akce. Skoro mi to přijde, že autorům v polovině dochálely prachy a tak to vzali hopem. Nicméně film si nehraje na nic co není a tak by mu to nikdo neměl vyčítat. Je to takový "datadisk" k jedničce s náznakem druhého datadisku, pokud o něj bude zájem. ()

Johnny22

Teď to vyzní hodně, hodně hodně, hodně...opravdu hodně divně, ale bez Davida Hasselhoffa by se na to nedalo snad ani dívat. ()