Piraňa 3DD

Piraňa 3DD

Horor / Thriller / Komedie

USA, 2012, 83 min

• Ozo

No, vidím, že moji radu z komentáře k Pirani 3D, že v nejlepším se má přestat, nebral nikdo vážně =) Na to jsem holt malej pán. A tak tu máme dvojku, která je sice místy vtipná, problém je ale v tom, že tvůrci asi museli zaplatit moc peněz Hasselhoffovi, a tak jim na pořádný efekty moc peněz nezbylo. Proto je víc než půlka filmu vyplněná nudnou vatou, která je k dostání v každém druhém filmu, který jde po natočení rovnou na obrazovky TV Nova a podobných "kvalitních" stanic. Z odpadu jej vytahuje jen drsný humor a Ving Rhames s geniální hláškou „Titan, you motherfuckers!“ a brokovnicí přidělanou k protéze.(18.6.2012)

• Zeck

"Josh si uřízl penis, protože mi něco vylezlo z vagíny" ... výhradně za tuto hlášku a jednu scénu z Míčem Bukanýrem dávám 2*, jinak to byla vysloveně tragédie, která neměla s nadhledem, natřásajícíma se kozama studentek a vtipem jedničky, vůbec nic společného... Ani ten závěrečný masakr tam nebyl, jediná skutečně povedená scéna byla šukačka, po které následovala již zmíněná hláška zahraná danou protagonistkou s takovou apatií a ledovým výrazem, že mě málem složila z křesla. 3DDD - mnohem více přírodních koz a postavit film na hercích a ne na ochotnících, pak vidím potenciální úspěch. 40%.(11.6.2012)

Tak dvojka mi spíš jak horor přišla jako komedie. Děj filmu a herecké výkony jsou dost o hovně, ale zas mi to přišlo o to víc vtipný. Asi nejlepší scéna je, když si to páreček pěkně rozdává a dravá rybička (ukrytá v místech, kde by jí chlapec rozhodně nečekal) se zakousne do měkého, teda spíš msvtdého masíčka. Vtipných scén je tam jak už chtěně či ne hodně. Film nepostrádá spoustu pěkných nahatých bab, stejně jako tomu bylo u prvního dílu. Docela vtipnej byl i D. Hasselhoff. Celkově dávám filmu 60% :)(6.8.2012)

Potřeboval jsem si spravit chuť po ultra-sračce SHARKNADO - vybral si stejně nablblý film áčkové produkce - pokračování svých milovaných piraní z roku 2010. A jednička je jiná liga, ale tohle je stejně totální letní béčko brak, co sednul a bavil. A nechci urážet místní CSFD komunitu, ale... pomátli jste se? Tolik koziček, scéna šoustání s piraním překvápkem v kundičce, Hoffie vládne, fajn hlášky... vždyť v rámci takový kraviny je to celkem třída! Občas se hold divím co mi přijde dobrý a jsem jeden z mála, anebo co mi přijde shit a jsem cca jedinej, jooo, to je ostatně jedna z radostí dívání na filmy - jak je to občas nevyzpytatelný :)(1.8.2014)

• Gilmour93

Neuvěřitelný trash! Tak to vypadá, když je scénář v hlavě, dialogy v prdeli a diváci v paži a to pak žertovné momentky invalidy V.Rhamese už jen stěží něco vyžehlí, nicméně, bylo to evidentně točené "just for fun" a tak nechávám při hodnocení prostor shovívavosti. Apropo, ač se nakonec ty dravé, z čínského PVC vyrobené rybičky v aquaparku do sytosti nadlábly, nejvíc nažraný mi tam připadal Hasselhoff..(23.1.2013)

• - Ve scéně, kdy David Hasselhoff zpívá, měly být původně obě ženy v jeho posteli nahoře bez. Hasselhoff však své vystoupení podmínil tím, že budou všechny dívky oblečené. (StrYke)

• - Hoci sa dej filmu odohráva v Arizone, tak celé filmovanie prebiehalo v americkom štáte Severná Karolína. (MikaelSVK)

• - David Hasselhoff si domů z natáčí odvezl živou piraňu. (StrYke)