Reklama

Reklama

VOD (1)

Uplynul tomu rok od poslední jarní párty v Lake Victoria a krvelačné rybky se zuby ostrými jako nože opět pocítily hlad. Houfně se vydaly na cestu proti proudu a tentokrát se jejich cílem útoku stal nově otevřený aquapark Big Wet. Je parné léto a párty u vody i ve vodě je v plném proudu, slunce pálí do obnažených těl krásných dívek a vysportovaných svalovců. Na tuto letní pohodičkou dohlíží nejznámější plavčík David Hasselhoff spolu se sexy plavčicemi, které jsou ale více sexy než plavčice… Návštěvníci aquaparku se nadšeně vrhají vyzkoušet nové atrakce, zatím ale netuší, že je čeká adrenalinový zážitek, který si nepředstavovali ani v těch nejděsivějších snech, bude to totiž boj na život a na smrt. Ve vodě si na ně již brousí zuby tisíce piraň, které lační po jejich krvi a mase. Kdo bezradné návštěvníky koupaliště zachrání? Bude to superneohrožený David Hasselhoff? Nechte se překvapit a zažijte více akce, více zábavy i více strachu. (Forum Film CZ)

(více)

Videa (28)

Trailer 1

Recenze (413)

MMR 

všechny recenze uživatele

Nejprve jsem čekal návaznost na minulý díl, čekal jsem velké ryby. Ale to se nekonalo. A celou dobu jsem byl přesvědčen, že dám 3 hvězdy, až jsem nakonec dal 4. Asi za Davida Hasselhofa, scény s ním byly legrační. Celkově to beru jako parodii na piraňu, která byla vcelku zábavná. Ale zdejší hodnocení chápu, diváci to zřejmě brali moc vážně a koukali na herecké výkony, a tak zjistili, že pirani místy až moc přehrávají a některým rybičkám člověk neuvěří, že opravdu chtějí dělat hamky ňamky, když okolo člověka jen tak proplují. Třeba bude další díl, piraňa 3DDD. ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Jednička ještě šla, ale tohle je ubohá trapnost, kde ze všeho zůstaly jen ty natřásající se kozičky, což je zoufale málo (ne jen proto, že jsem dolňák). V tomhle ohledu jsem byl opravdu rád, že to sleduji v pouhém 2D rozměru, protože jakmile došlo na ta silikonová monstra, vidět to na velkém plátně ve 3D, zhnusením bych se znečistil. Brrrr, i ve 2D odporné. Hasselhoff je sice ikona, ale že vlezl do tohohle a udělal v tom ze sebe to, co udělal, tedy něco naprosto k zblití, to už musel být tedy hodně zoufalý. Takhle promarnit zajímavou příležitost. Tohle je prostě trapné nic, z kterého trčí nahé kozičky. Nic více, nic méně. ()

Reklama

Psema 

všechny recenze uživatele

"You have never seen Baywatch? Knight Rider? Anaconda 3?" Míň koziček, střev, krve i pornohereček, ale o to větší zábava. Scénář je samozřejmě hnůj (v podstatě na úrovni jedničky), ale Gulager mnohem líp pracuje s lekačkami, napětím a především humorem, jenž se v poslední půlhodince rozjede s takovou kadencí, že filmu odpustíte v podstatě cokoliv. A navíc má Hajzlhofa, jehož "bjůkenenovské" etudy jsou pro film jednoznačnou vstupenkou do zlatého fondu "party filmů". FISHHUNTER!!! ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Co jiného si pustit po návratu z dovolené? XD Jenže při sledování celou dobu tak nějak očekáváte finále plné zábavných brutalitek, u kterého si zaklejete, a ono nedorazí... Co se ale týče kvalit, drží si dle mého Piraňa 3DD laťku, kterou určila jednička a není ani horší ani lepší. Vesměs mě oba filmy bavily stejně jako sledování čtyř takřka se nehýbajícíh potvor v Sea life parku :-) 3D:***** se mi tentokrát poměrně dost zalíbilo, krásný čistý obraz, barevnost, znatelný prostor, rybičky a sem tam i nějaká ta část těla krásně vyčuhovala. Ve všech směrech solidní popcorn. ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Příliš velký rozdíl mezi jedničkou a dvojkou nevidím, a tak by se oba filmy klidně daly spojit v jeden celek. Vlastně je tu více nahoty, melounů a krve, což se dalo očekávat. V závěru létají i hlavy nejen dospělácké. Fekální humor se naštěstí zastavil na snesitelné hranici. Jako bonus - vtipné závěrečné titulky. Pobavila nejen výbušná scéna v rákosí na začátku, ale i dodávka, molo a samozřejmě závěrečné maso. Jedna z vnadných děveček měla v jistém okamžiku melouny tři, což připomnělo kultovní Total Recal. A scéna ve vaně? Odkaz na Slimáka i na Freddyho...fajnové. A protože jde o komedii, řekl bych až parodii, je zbytečné vyčítat jakékoliv nelogičnosti. ,,Ty malej zrzavej blbečku..." ()

Galerie (40)

Zajímavosti (6)

  • Zatímco Piraňa 3D (2010) byla do třetího rozměru převedena až v postprodukci, tento díl se natáčel přímo na 3D kamery. (pavlikv)
  • David Hasselhoff si domů z natáčí odvezl živou piraňu. (StrYke)
  • V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 11. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Zdroj: ČSFD)

Reklama

Reklama