Piraňa 3DD

Piranha 3DD

Piraňa 3DD

Horor / Thriller / Komedie

USA, 2012, 83 min

Zhlédnuto v 3D v originálním znění. Dostal jsem prakticky vše, co sliboval trailer – v pokračování Pirani je opravdu „double the action“ (speciálně musím poukázat na to, jak se tvůrci nepárali ani s dětskými postavami, film je absolutně nevhodný pro maminky) „double the terror“ (opět se zde konají krvavé lázně, i když mi přišlo, že jednička byla přeci jen o něco krvavější) a „double the DD's“ (k tomu snad není potřeba vysvětlivka). A hlavně bych za sebe přidal „double the fun“. Protože ona to především je komedie, opravdu geniální. Nepamatuju si, kdy jsem se naposledy v kině (ve kterém jsem byl jen já a má kámoška) takhle zasmál. A když jsem si myslel, že film nemůže být více směšný, na scénu vstoupil muž, muž pro tento okamžik. Ano, po příchodu Davida "nikdy jsem nebyl skutečný plavčík" Hasselhoffa se film už definitivně nebere vážně, scénář, který už od začátku byl koncipován jako špatné soft-porno, jako by se zahodil a režisér jako by řekl "tak, vážení, teď improvizujte". A nevím, co mě děsí víc, jestli tohle, nebo fakt, že jsem si tuhle neskutečně ujetou, nahou a krvavou jízdu užíval prakticky každým kouskem. Je mi jasné, že po tomhle mě nikdo nebude brát vážně, ale tohle je guilty pleasure jak kráva. 80 %. P. S. A 3D bylo překvapivě dobré, ostré a sem tam i sloužilo k účelům filmu. Ale mít kvůli tomu rozpočet 20 mega, který se vám v životě nevrátí?(1.6.2012)

• bestlama

Mišmaš polévka: 1 houf silně digitálních ryb, hrstka dementů, 1 přezrálý Hajzlhof, předem natrhaný a předsmažený scénář, 1 ugrofinský režisér. Tohle všechno natrháme, zamícháme, rozmixujeme, vyblijeme, posereme. Na 6 měsíců strčíme do předem vymaštěné trouby a pečeme dalších 6 měsíců. Pak za studena vytáhneme tuhle fekálii a polijeme marinádou velkých, umělých koz. Z tohoto receptu se vám udělá špatně a dokonce se z toho posere samotný Babica. Ten se má ještě co učit.(10.6.2012)

• Ozo

No, vidím, že moji radu z komentáře k Pirani 3D, že v nejlepším se má přestat, nebral nikdo vážně =) Na to jsem holt malej pán. A tak tu máme dvojku, která je sice místy vtipná, problém je ale v tom, že tvůrci asi museli zaplatit moc peněz Hasselhoffovi, a tak jim na pořádný efekty moc peněz nezbylo. Proto je víc než půlka filmu vyplněná nudnou vatou, která je k dostání v každém druhém filmu, který jde po natočení rovnou na obrazovky TV Nova a podobných "kvalitních" stanic. Z odpadu jej vytahuje jen drsný humor a Ving Rhames s geniální hláškou „Titan, you motherfuckers!“ a brokovnicí přidělanou k protéze.(18.6.2012)

Podle směšnýho hodnocení je to tady samej suchar. Sequel Ajova remaku se snaží držet načnutého řádu plného velkých koz, upnutých plavek, černého humoru a neortodoxního násilí, čímž se mu docela i podařilo udržet laťku téhle brakové zábavy. Některé postavy zůstaly, mnohé nápady se opakují (ukousnutý penis), přibývají neskutečné WTF momenty, ale dvojka zase operuje s někým, koho jednička neměla: s Davidem Hasselhoffem! A ten si tu ze sebe dělá tak neskutečnou prdel, že tomuhle blboučkýmu hororu ledacos odpustíte. Závěrečné titulky jsou taky fajn!(12.6.2012)

Příliš velký rozdíl mezi jedničkou a dvojkou nevidím, a tak by se oba filmy klidně daly spojit v jeden celek. Vlastně je tu více nahoty, melounů a krve, což se dalo očekávat. V závěru létají i hlavy nejen dospělácké. Fekální humor se naštěstí zastavil na snesitelné hranici. Jako bonus - vtipné závěrečné titulky. Pobavila nejen výbušná scéna v rákosí na začátku, ale i dodávka, molo a samozřejmě závěrečné maso. Jedna z vnadných děveček měla v jistém okamžiku melouny tři, což připomnělo kultovní Total Recal. A scéna ve vaně? Odkaz na Slimáka i na Freddyho...fajnové. A protože jde o komedii, řekl bych až parodii, je zbytečné vyčítat jakékoliv nelogičnosti. ,,Ty malej zrzavej blbečku..."(29.9.2016)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 11. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)

• - David Hasselhoff si domů z natáčí odvezl živou piraňu. (StrYke)

• - Ve scéně, kdy David Hasselhoff zpívá, měly být původně obě ženy v jeho posteli nahoře bez. Hasselhoff však své vystoupení podmínil tím, že budou všechny dívky oblečené. (StrYke)