Piraňa 3DD

Piranha Returns

Horor / Thriller / Komedie

USA, 2012, 83 min

• rollman1

Aha tak sem si zkazil celej večer a to v očekávání, že dostanu další mega, brutal nářez, ale namísto toho sem dostal totální blbost, která neměla s předešlým filmem nic společného. Scénář totální shit, herci nic nehrajou a všude jsou jen umělé kozy..prostě nuda nuda.. krev skoro žádná a příběh je jako z nějakého špatného filmu... moment tohle je špatnej film.(28.6.2012)

Jak říkám.. Hodnotím horory Podle zábavy.. a tady jsem se výtečně Bavil.. Nemohu říct, že bych raději spal, kreslil si, či cvičil.. Tohle byla Fajn černá Komedie s Plno krásnými Nahými ženskými a těm já Prostě Neodolám! Gore stálo za Nic.. Krev byla obyčejná Barva.. Nízké Hodnocení chápu.. Každý čekal Skvělý Horor jako Předchozí Díl.. Já nečekal nic a dostal jsem Fajn komedii ! Takže vychází to přesně na 5/10!(24.7.2012)

Příliš velký rozdíl mezi jedničkou a dvojkou nevidím, a tak by se oba filmy klidně daly spojit v jeden celek. Vlastně je tu více nahoty, melounů a krve, což se dalo očekávat. V závěru létají i hlavy nejen dospělácké. Fekální humor se naštěstí zastavil na snesitelné hranici. Jako bonus - vtipné závěrečné titulky. Pobavila nejen výbušná scéna v rákosí na začátku, ale i dodávka, molo a samozřejmě závěrečné maso. Jedna z vnadných děveček měla v jistém okamžiku melouny tři, což připomnělo kultovní Total Recal. A scéna ve vaně? Odkaz na Slimáka i na Freddyho...fajnové. A protože jde o komedii, řekl bych až parodii, je zbytečné vyčítat jakékoliv nelogičnosti. ,,Ty malej zrzavej blbečku..."(29.9.2016)

• eraserhead666

Jednička ještě šla, ale tohle je ubohá trapnost, kde ze všeho zůstaly jen ty natřásající se kozičky, což je zoufale málo (ne jen proto, že jsem dolňák). V tomhle ohledu jsem byl opravdu rád, že to sleduji v pouhém 2D rozměru, protože jakmile došlo na ta silikonová monstra, vidět to na velkém plátně ve 3D, zhnusením bych se znečistil. Brrrr, i ve 2D odporné. Hasselhoff je sice ikona, ale že vlezl do tohohle a udělal v tom ze sebe to, co udělal, tedy něco naprosto k zblití, to už musel být tedy hodně zoufalý. Takhle promarnit zajímavou příležitost. Tohle je prostě trapné nic, z kterého trčí nahé kozičky. Nic více, nic méně.(10.5.2015)

Nejprve jsem čekal návaznost na minulý díl, čekal jsem velké ryby. Ale to se nekonalo. A celou dobu jsem byl přesvědčen, že dám 3 hvězdy, až jsem nakonec dal 4. Asi za Davida Hasselhofa, scény s ním byly legrační. Celkově to beru jako parodii na piraňu, která byla vcelku zábavná. Ale zdejší hodnocení chápu, diváci to zřejmě brali moc vážně a koukali na herecké výkony, a tak zjistili, že pirani místy až moc přehrávají a některým rybičkám člověk neuvěří, že opravdu chtějí dělat hamky ňamky, když okolo člověka jen tak proplují. Třeba bude další díl, piraňa 3DDD.(8.2.2013)

• - Film byl časopisem Cinema označen za jeden z nejhorších snímků roku 2012. (*Elfík*)

• - Hoci sa dej filmu odohráva v Arizone, tak celé filmovanie prebiehalo v americkom štáte Severná Karolína. (MikaelSVK)

• - Ve scéně, kdy David Hasselhoff zpívá, měly být původně obě ženy v jeho posteli nahoře bez. Hasselhoff však své vystoupení podmínil tím, že budou všechny dívky oblečené. (StrYke)