Scrat's Continental Crack Up

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Rodinný
USA, 2010, 3 min

Veverka Scrat se stále snaží ukořistit prokletý žalud, po kterém touží už od první DOBY LEDOVÉ. Ovšem tentokrát má honba za vysněným žaludem naprosto destruktivní následky. Zapomeňte na to, co jste se naučili v hodinách zeměpisu ohledně rozdělení kontinentů, jakožto následek masivních tektonických posunů a sopečných erupcí, které roztrhly Zemi na kusy. Tento trailer nám dokazuje, že seismický úkaz má na svědomí právě Scrat a jeho další dechberoucí dobrodružství s proslulým žaludem. (Andrew78)

Sfinkter

Celou dobu jsem jen s úsměvem sledoval další trampoty bláznivé veverky. Běhání po zemském jádru je hodně dobré. ()

T-pack

Scrat a jeho animáky. Srazím za vykrádání sebe sama - i když tak úplně neomrzí; když to bylo nové, bylo to zábavnější. Stále jsou tu skvělé pasáže (žirafí krky), ale už jde o přehnanou a rychlou grotesku, kde se vás snaží zavalit drobnými vtípky v kraťoučké stopáži. Dabing veverky je stále stejně perfektní. Jen jsem zkrátka zvědav, jak dlouho bude ještě veverka ořechem dávat věci do pohybu. Mám jí rád, ale snad zůstane v pravěku, protože patnáctému snímku se Scratem bych mohl dávat už odpad. ()

Paity

Co dodat k již dokonalému Scratovi.... Pixar jednoznačně zazářil, když vytvořil tuhle potvůrku, která mu vydělává obrovské peníze. Zase povedené, zase legrační a zase posunující Scrata o něco dál před ostatní animované potvůrky. ()

Marrty3

A jak, že vůbec vznikly nevysvětlitelné monumenty a rozdělení kontinentů ? Tohle je odpověď. Má v tom prsty opět, kdo jiný, než Scrat. Ta nesmrtelná veverka, se zapeklitým žaludem, kterou už všichni moc dobře známe. Co "short-film" s touhle mrškou to naprostá bomba. Nic nepotěší víc, než nezdar animované potvůrky. A nejlepší je na tom to, že nikdy neomrzí. ()

vander19

Krásna ukážka Butterfly efektu, kde aj malá chyba v "systéme" môže pre svet znamenať katastrofu, malá chyba=veveričiak sa snaži zatĺcť orech do ľadu, Rest is History...:-))) ()

char_t

Už to vypadalo, že se bude veverka znovu opakovat (Praskání země kvůli žaludu? Zase?), ale pak přišlo zemské jádro, a znovu skok na minimálně 4* :-) ()

Balakriele

Tenhle hlodavec mi vždycky lezl krkem. Nesnášela jsem tu natvrdlost, nepředvídatelnost a naivitu.. Pak jsem však narazila na tohle a začala se divit sama sobě…jak se tomu můžu smát? Najednou jsem dostávala záchvaty smíchu a nesympatická veverka se mi začala líbit. Tak co bude příště?? ()

PEZ

Kratka namotavka na 4. diel Ice Age: Continental Drift. Napady nie uplne zle, ale predsalen uz nadmieru prehnane (a viac-menej okukane). ()

Withree

Scrat je tu tak dlouho a pořád je ukrutně vtipný. Kdo by si před tímto filmem pomyslel, že by se nějaká veveřica přímo účastnila formování kontinentů. Scrata měli použít i v Jádru. ()