V.Silver

Samozřejmě, že je to příšerná hovadina plná Sandlerova žvatlání, ale... sakra, já se bavil. Překvapilo mě, že na Sandlera tam nebylo až tolik fekálních vtipů + velkým pozitivem bylo, jak si ze sebe všichni dělali srandu, nejlepší roli si střihl Vanilla Ice :) Susan Sarandon byla taky skvělá a Eva Amurri Martino jakbysmet :) Nemůžu si pomoct, ale musím dát aspoň 60% :) ()

Henk123

Je to tak šílený a dementní, že se mi chce zvracet. Ale nemůžu popřít, že jsem se nasmál až až (-= 70%. Takže tak. ()

Georgex

Říká se dvakrát nevkročíš do jedné řeky, přesto si Adam Sandler nedá říct a pořad točí potrhlé komedie, na kterých se jednoznačně pozná jeho rukopis. I když jeho filmy vypadají jako přes kopírák, tak se vždy královsky pobavím. Jinak tomu není ani u tohoto snímku, který přináší netradiční příběh otce a syna, kteří jsou skoro stejně staří. Tento prostý nápad může znít jako pěkná hovadina, nicméně se jedná o výbornou lehkou komedii, která fanoušky tohoto komika určitě potěší, jelikož v tomto snímku dostaneme všechno, co nás na Sandlerových filmech tolik baví. Nechybí fekální humor, přihlouplé postavy, spousta nechutných vtipů ani zběsilé tempo, takže se při filmu ani chvíli nenudíme. Herecké výkony jsou dostačující a potěší přítomnost několika zvučných jmen, které si zahráli vtipné vedlejší role. Například Vanilla Ice, který hraje sám sebe, se nebál ze sebe udělat srandu a jeho postava skvěle pobavila. Celkově se jedná o velmi povedenou komedii, která rozhodně stojí za vidění. Moje hodnocení 70% ()

Hollohlaway

Dvě hvězdy za to, že jsem se přeci jen občas zasmál, ale už opravdu přehnaný fekální humor a až úchylné zaměření některých gagů mě donutily místy až nevěřícně koukat, co lze natočit. Někdy opravdu nechutný, ale přitom nevtipný. ()

jefff

Vůbec nevím co si o tomhle příběhu Donny Bergera mám vlastně myslet. Sandler má svůj specifický lehce buranský humor a koncepci v jeho filemch prakticky točí pořád dokola, jen trochu pozměněnou. Můj otec je šílenec patří k těm slabším, vulgárnějším a méně vtipným. Nadruhou stranu má film docela spád a nenudíte se u něj. Sandler i přes pomalý ústup ze slávy působí vcelku slušně herecky ve formě. Ale podruhé už asi ne-e. ()

Drnqonovic

Je to tak půl napůl. Občas jsem se zasmál fakt dobrýmu vtipu (celá podzápletka okolo Vanilla Ice), občas se ošil, jak mi bylo nepříjemně (hlavně z mariňáckého bratra), takže... Co mě ale vážně sere, je Sandlerova snaha o přízvuk. To vážně musí v každém druhém filmu mluvit jako retard? ()

Soweek

Kdo by řekl, že Sandler nebude už dělat pouze trapné rodinné komedie. Pořád ještě umí trapné sprosté a nechutné komedie :-) Pokud s tím ale počítáte (proč by taky ne, když si na to vzal režiséra výborného Sex Drive) tak Vám tahle úchylárna v podání Sandlera a Vanilly Ice přroste k srdci :-) ()

SG-1

"On není mariňák. Kupuje si ty uniformy na ebayi, aby táta nezjistil, že je jazzový tanečník." -Jamie- ()

civrss

"Pomohl ti tvůj syn?" - "Ne, vlastně mi pomohla jeho snoubenka, dala mi 50 táců abych nepráskl, že šuká se svým bráchou" - "Jo, to znám" ()

sedm.1

Já se této „sandlerovině“ poměrně dlouho vyhýbal, nakonec jsem to ale zkusil a … to byl kurva nááááářez jako krááááva. Tohle je naprosto totální úlet, kdy se Sandler zcela vymkl kontrole a řádí tu jak ze řetězu utržený a od první minuty tu hlásí takovým stylem, že nemá široko daleko konkurenci. Že je celá zápletka filmu primitivní, že jde o jeden z nejvulgárnějších filmů vůbec, že většina vtipů má parametry IQ tykve, na to vše totálně seru, asi jsem totiž taky primitivní tykev, ale já se zde téměř dvě hodiny upřímně luxusně bavil, kadence výborných fórů tu je fakt nepřemožitelná, prakticky všechny postavy nemohu označit za nic jiného, než za delikatesní figurky, tvůrci se tu navíc naštěstí vyhnuli i tradičnímu moralizování a ikdyž se ke konci přeci jen najede na vážnější notu, pořád je to ukrutná prdel, kde padá nekompromisní hláška za hláškou, takže i závěrečný povinný happyend není vůbec otravný a pořád nadprůměrně baví. Tohle je zkrátka neuvěřitelně zábavná jízda, která nekouká nalevo, napravo, sere na mantinely, fekální, hrubozrný a laciný humor tu kraluje a pro mě osobně jasná TOP komedie! Bravo Adame, tohle se ti fakt povedlo. P.S. yntelechti, ruce pryč! ()

herr_carter

S vypnutým mozkem a třetím lahváčem v ruce fungující pubertální prdel, když to řeknu takto na plná ústa....................... moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

Pollock

Už jsem viděl daleko horší komedie než jak se zde objevuje v recenzích a tato mezi ně naštěstí nepatří. Ano prosťoučký jednoduchý děj není zrovna extra nosná linka, ale během filmu jsem se docela bavil a průběžně i s výbuchy smíchu. Sandlerovi role sedla a típka, který bez piva neudělá ani ránu zahrál vkusně a hlavně netrapně. Zkrátka taková blbůstka u které musíte vypnout a nepřemýšlet. ()

KoRner

Sexistické, nechutné a väčšinu času aj urážlivé. Vždy ma zaujímalo ako to Sandler robí, že v jeho filmoch nemá problém zo seba urobiť šašov aj najväčšia herecká elita. Minule to bol Al Pacino, teraz James Caan, či Susan Sarandon. Tento film dokazuje, že Sandler nemá úctu pred ničím a robiť si srandu z pedofílie, incestu či gerontofílie chce mať už silný žalúdok. A ja drsný humor rád. ()

Wicky

Tak fuckujícího Sandlera jsem snad ještě nikdy neviděl. Sandler tu roli poměrně zvládá, ale jen někdy. Neustále hláškuje a nadává, ale směšné mi to prostě přišlo jen chvílema. Ale zas je dobře že se tentokrát Sandler neupsal až takové kokotině jako byla Jack a Jill. Uběhne to vcelku rychle, nenudí to a samozřejmě nechybí ani ten fekální humor ( u takovýchle komedíí to asi berou jako nutnost ). Herci hrají na čistě průměrné čáře (včetně Andyho Samberga). Sandlerovi ze začátku trochu trvalo než se vžije do role, protože ze začátku mu ta role moc nešla, ale potom už to šlo a rapper Vanilla Ice tu má boží scénu (fontána) a umí si ze sebe udělat prdel. Žádná extra Sandlerovka, ale zabavilo mě to a nenudil jsem se. 60% ()

DavidS.

Všichni jsme měli pubertální mokré sny, ale proč o tom točit dementní komedie :) Další orofekální Sandlerovská trapnost, kde naštěstí není tak nesympaticky tragický jako v Jack a Jill...Z celé té žumpy se občas vynoří i podařený vtip nebo Susan Sarandon... ()

darwin

Sandler je šílenec a točí stále horší filmy podle stejného receptu. Pár známých herců + pár cameí + hodně kamarádičků + banální příběh + plno nechutností = rozpočet za 50 mega. Sandler však jen vypadá blbě, ale blbý není. Jeho šílené komedie sice stojí ranec, ale stále mu vydělávají. That's My Boy posouvá hranici Sandlerovy šílenosti ještě o level dále. Na tento film se bez alkoholu v krvi nedá dívat. Dvě hvězdičky za pár dobrých vtípků a Vanillu Ice. ()