poster

Rekonstrukce

 • USA

  Home Makeover

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

USA, 2010, 4 min

(další profese)
 • Hermi14
  ****

  Je až s podivem, kolik vedlejších postav z animovaných filmů dnes dostává prostor v kraťasech, ať už to jsou tučňáci z Madagaskaru, veverka z Doby ledové, Maximus a Pascal z Na vlásku, nebo právě mimoni z Já padouch. Ten prostor si jistě zaslouží a jsem rád, že ho dostávají, protože paradoxně kolikrát tyto kraťasy předčí své "mateřské" filmy, což sice není úplně případ tohoto dílka, ale na druhou stranu si mimoni vysloužili svůj celovečerní film a na ten jsem opravdu zvědavý. Doufám, že se dobře pobavíme.(27.10.2013)

 • Pertinacia
  ****

  Vyšlo na DVD jako bonus k filmu Já, padouch a také na DVD Já, padouch: Kolekce 6 minifilmů, v obou případech pod českým názvem Rekonstrukce.(6.5.2017)

 • MikeCool
  ****

  Krátkometrážní snímek. Další z řad povedených krátkometrážních snímků, týkající se jednoho z nejlepších animovaných filmů světa, Já, padouch, kde se o veškerou zábavu postarají úžasní malí mimoňové. V tomto čtyřminutovém snímku, kde se mimoňové společně s Margo, Edith a Agnes musí během chvíle postarat o velkou rekonstrukci domu, kvůli příchodu sociálního pracovníka mimoňové opět jako v každém celovečerním či krátkometrážním snímku dominují.(30.10.2012)

 • Dever
  ****

  Veľmi zábavný bonusový kraťas od tvorcov Despicable Me. Parádna animácia predstavujúca úpravu nebezpečného domáceho interiéru Minionmi a adoptovanými dcérkami v ktorom býva Gru, na bezpečné a roztomilé prostredie pre deti. Veľká škoda, že sled týchto scén nebol použitý vo filme, ktorému by hodnotu zábavnosti určite zvýšil.(5.5.2011)

 • ABLABLABLA
  ****

  Další z kraťasů od Despicable me. Tento slabší, sice zábavný, to nepopírám, mimoni parádní jako vždycky, ale Banana je mnohem lepší a zábavnější. Trošku předvídatelné, protože když sociální pracovník odcházel, bylo jasné, kdo bude za dveřmi. Ale paráda bylo, jak byl Gru šťasten, že prošel a pak omdlel "Asi se mu to líbí":)(10.9.2012)