Banana

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

USA, 2010, 4 min

Janet Healy
  • honajz2

Samozřejmě, banány má každý rád! Hlavně ženy, ale ty s ním dělají jiné věci (dvojsmysl!). Ano, je tomu skutečně tak, já si nechal dobrovolně zkazit večer touto blbůstkou. 83%. WTF? To už se tu zase sešla skupina osmiletých dětí? Teď se dívám, že tomuto veledílu dalo velký počet hvězd i několik uživatelů nad 8 let. Možná se jedná o študáky, kteří mají vymytí mozek Stmíváním, nebo o se jedné o dospělé lidi, kteí jsou na to mentálně skutečně špatně. Napařit tomu 5* v 38 letech, nezlobte se na mě, ale to vypadá hodně divně... Také zde čtu, že tyto žluté potvorky prostě nelze nemilovat. Já k ním mám neutrální vztah, ale spíš mě ty zrůdy štvou (už se těším, až mi nějaké 4 leté dítě napíše do pošty, jaký jsem idyot!), takže ano, existují lidi, kteří to žluté zrůdy opravdu nemusí. Co se týče příběhu, každá vteřina se dala odhadnout dopředu, takže to bylo příliš jednoduché. Vtipné to bylo asi jako bílá, ničím nevyzdobená stěna. Tak už bych to měl zakončit. Na závěr ještě řeknu, že se zde skutečně našlo několik podivínů, kteří už jsu natolik oblnuti hovadinami, že tomu rostě musli dát 5*. Hodně by mě zajímalo, kolik je nějakým uživatelům tady let a taky co jim na to přišlo vtipné. Mně nic.(17.9.2015)

http://www.youtube.com/watch?v=AWd4lqIhz6I&feature=related Mám rád takéto kraťasy, ktoré vychádzajú z animákov. Mám rád kraťasy, v ktorých vystupujú pôvodne postavičny do počtu. A práve tieto bývajú často najvtipnejšie a dostáva sa im najviac pozornosti v podobných DVD bonusoch.(17.2.2011)

I u mne vedou takové ty původně vedlejší postavy, ať už jsou to tučňáci z Madagaskarů, veverák z Ledových dob či právě minioni z Já padouchů. Doporučuju shlédnout i ukázky z chystané dvojky Já padoucha, které naleznete zde a kde minioňáci zase řádí.(25.5.2013)

Vyšlo na DVD jako bonus k filmu Já, padouch a také na DVD Já, padouch: Kolekce 6 minifilmů, v obou případech pod českým názvem Banán.(6.5.2017)

Podobne ako v tučniakoch z Madagascaru, aj v týchto podivných, žltých fazuliach z animovaného filmu Ja, zloduch som od začiatku videl veľký potenciál a podobne ako pri tučniakoch, tak ani v tomto prípade som sa nesklamal. Banana sa v mojom osobnom rebríčku najlepších animovaných "kraťasov" dostal poriadne vysoko. (90%)(29.4.2011)