John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá. (oficiální text distributora)

waeslly

Příběhovou linii člověk poznal se všemi detaily už z traileru. Je mi trochu líto, že jsem trailer viděl hlavně kvůli fórům, ale přesto jsem se královsky bavil. Hlavně pracovní pohovor je pecka a vůbec celkově všechny fóry týkající se samoobsluhy. Prostě 5* musí být hlavně díky spoustě trapných a nudných komedií... proti nim je tohle a diktátor letošní klenot. ()

Rimer545

Méďu jsem ze začátku vážně ppodcenil. Myslel jsem, že to bude nudný propadák s vtipem na úrovni 7 dílu Prciček. Ale už od začátku sem se začal smát, takové typicky griffinovské hlody mě fakt uzemnily. Smál jsem se od začátku do konce a Sam Jones mě totálně dostal, když se tam objevil, po dlouhé době zas dostal slušnou roli (sám sebe :D). ()

DadysGirl

zasmála jsem se a byla jsem zcela konsternována a překvapena - tím, že ještě někdo kromě mě miluje Fleshe Gordona.. .Ano, je to film mého dětství s báječnou hudbou Queenů... :) byla jsem překvapena tím, že je to film co má koule a obejde se bez více méně fekální tematiky (to jedno hovno jim odpustím)... byla jsem překvapena tím, že si dokážou udělat chytrou legraci ze současných celebrit... A nejvíc jsem byla překvapena tím, že mě tahle hovadinka dokázala dojmout... A pokud jde o Milu a Marka - klidně bych s nima žila... ;) A mále bych zapomněla na odrzbrojující pidi roličku Ryana Raynoldse... :) a ptaní se Mily Kunis jestli nemá české kořeny... OMG! ()

TommyDiamond

Kdo by čekal film s obyčejným mluvícím plyšákem, tak ho musím zklamat. Náš Teddy mluví sprostě, fetuje, pije a žádnou sukni nenechá na pokoji. Byl to vážně dobrý nápad natočit film s plyšákem, který má lidské vlastnosti? Nevím! Ani nevím jestli se mi tento film líbil. Mám takové neutrální pocity. Film místami působil stupidně. Plyšák co klátí holky a nemá čím, chčije a nemá čím, fetuje a nemá dírky v nose atd.. Jsou to maličkosti, ale smát se něčemu co je ve své podstatě nesmysl, by znamenalo, že i já jsem stupidní. Vím, že filmu je možné všechno. Ale jsou taky i nějaké hranic logiky a vkusu a tento film je překročil. [+] Herecký výkon Giovanni Ribisi. [-] Méďa jako plyšák, měl být kreslený. Mark Wahlberg byl příliš starý na tuto roli. Celkově 40% ()

TSZ

Zábavný a roztomilý plyšový medvídek se přemění na sprostého a (díky bohu) extrémně vtipného maníka, co chlastá, hulí, mluví jako dlaždič a cloumají s ním hormony. Kdyby byl celý film složený jen z těchto scének, neměl bych s ním vůbec žádný problém. Dějová linie s jeho únosem je však zoufale nudná a zbytečná. Btw, ve filmu se asi dost stříhalo, některé scény/postavy zde nejsou vykresleny příliš dobře a děj díky tomu občas trošku drhne.To jsou však jen detaily, pro filmové nadšence je téměř povinnost to vidět. ()

odbornicka

totálna fraška, žiadna vtipná scénka a méďu som si teda neobľúbila.. najradšej by som mu vybrala vatičku z bruška a podpálilo ho ako aj celý film.. ()

dj_kure

Překvapivě neuvěřitelně vtipný. Mila Kunis je fakt jedna z nejhezčích hereček současnosti stejně tak Ted v kategorii plyšovejch medvědů :). 80% ()

Talina

"F*ck you thunder, you can suck my d*ck!" Hodně povedená komedie! Takhle od srdce jsem se u filmu nezasmála už dlouho...MacFarlane-you're the God! ()

Tanner

Tušil jsem, přečet si již dříve recenzi Marcela Kabáta na lidovkách, v níž se praví, že jde o "film pro dospělé, kteří zůstali duší páťáky, (...) kde je nekonečným zdrojem legrace pouštění větrů," že to nebude žádná sláva, ale přeci jen jsem si říkal, že mnohá doporučení v čele s poctivými zdejšími 79 % přeci z něčeho musejí vycházet. Bohužel se mi zase jednou potvrdila moje skepse. Nemám problém se samotným konceptem, ale s tím, že vtipy na jakés takés úrovni by se daly spočítat na prstech a v záplavě těch klasicky primitivně obscénních představují opravdu vzácné ostrůvky. Pochopit zdejší hodnocení už se ani nesnažím a asi už ani nejsem překvapen; pouze si nad ním, jako už tolikrát, tiše povzdechnu. Quo vadis, čsfd? ()

elisinka

Kdo by neměl rád tak nádhernýho medvídka :D? Pokud nechcete moc přemýšlet a hlavně si u filmu odpočinout tohle je to pravé!Méďovi vtipy jsou skvělý i přes tu vulgaritu,nechutnost atd. Nic pro děti:D. Mark Wahlberg a Mila Kunis hezky sekundují plyšákovi. Narážky na jiné filmy jsou perfektní (Twilight,Flash Gordon atd.) a velmi výstižné. Tohle je pro mě jedna z těch lepších komedií a dlouho bude. ()

Fowl

Děláte si srandu, 78%? Nebýt druhé poloviny filmu, kde se konečně objeví nějaký děj bych dal snad jen jednu hvězdičku. Vtípky většinou sednou a pobaví, ale v prvních pěti minutách filmu vám muselo bejt jasný jak se to bude celý vyvýjet, protože je to průhledný jak krajková záclona. Srovnávat Tohle s E.T. ? Většina filmu stojí, ale na klasické romantické komedii (rozejdem se a už to vypadá špatně ale nakonec happyend) a sprostým méďovy. Neříkám že jsem se nepobavil, ale masterpiece to opravdu není. ()

Milda003

Hodně zajímavej nápad a půlku filmu jsem se i celkem bavil. Druhá polovina filmu začínala dost upadat do romantické pohádky, což mi nesedlo. Navíc v hlavní roli Mark Wahlberg ? Mark Wahlberg hraje "typana" co hulí a chlastá ? Mark ? Ten vopičák ? ()

zipacna

Dvě hvězdičky jsou za fuckujícího medvídka a Noru Jones. Poté, všude, kde nebyl tenhle méďa, to bylo strašné nudné, roztáhlé a nemožně předvídatelné. Víc než hlavní postavy mě spíše potěšili ty vedlejší. Wahlberg raději vidím v akčnějších filmech a Milu Kunis nesnáším od doby, co jsem se nechal přemluvit abych se podíval na seriál That '70s Show. Doufal jsem, že když se film jmenuje Ted, tak to bude o něm. ()

Lilien

očakávania trošku väčšie...no výsledok celkom potešil drsným Family Guy-ovským humorov.. síce to na môj vkus nebolo tak úplne celistvé a mnohé z toho veľkého počtu vtipov vyzneli prázdno a nevtipne, ()

Shredder

Kazdy, kto uz pred Tedom poznal pracu Setha MacFarlanea vedel do coho ide. Podla mojho hodnotenia to vyzera, ze nepatrim k jeho fanusikom, aj ked opak je pravdou.Videl som kazdy diel Family Guya, American Dad a sem tam aj niake casti Cleveland show a jeho projekty patria k mojim oblubenym serialom. V com je teda problem? Ked sa Seth objavil prvykrat na televiznych obrazovkach, rozviril hladinu so svojim netypickym humorom, ktory je casto pre niektorych ludi az prilis tvrdy, nechutny, prehnany ci stupidny. Zakomponoval do svojich serialov vsetko mozne od svojich nazorov, cez filmove referencie, parodie, satiru az po absurdne scenky cim vznikla svieza komicka bomba, ktora si ziskala mnoho priaznivcov aj odporcov. Posledne roky vsak napady vysychaju, sledovanost klesa a coraz viac ludi si somre, ze humor sa niekam stratil. Logicky som bol zvedavy na Teda, lebo som dufal ze priniesie nieco nove, avsak vysledok je sklamanie. Seth v nom spojil svoj umierajuci humor so vsetkymi moznymi filmovymi klise a napriek tomu vznikol podpriemerny film, ktory ma velky uspech. Ja chapem, ze pre ludi ktori nie su pravidelnymi divakmi Family Guya (castokrat sme svedkami tendencie ludi zatracovat veci, ktorym nedaju ani sancu - ooo pozrel som si jeden diel s dabingom a bola to sracka a pod.) ide pravdepodobne o netradicne sviezu zabavu, avsak ludia, co maju uz co to od MacFarlanea napozerane vedia, ze Ted len recykluje stare napady a urovnou zabavnosti je len niekde mierne nad poslednymi castami Family Guya. ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

02.07.2013

Mark Wahlberg a Peter Berg právě dotočili válečný thriller Lone Survivor o Talibánem obklíčené a zlikvidované jednotce amerických mariňáků, a už si brousí zuby na další skutečný příběh. American… (více)