John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá. (oficiální text distributora)

Rikky007

Dal bych snad i 5 nebýt trochu stupidní vedlejší zápletky ohledně Teda (nechci spoilerovat). Vážně moderní a originální komedie bez jakýchkoliv servítků - občas až zbytečně samoúčelně vulgární. Ačkoliv nakonec se striktně drží amerického schématu hollywoodských "warm feeling" filmů - trochu škoda. Realistické vystřízlivění jako rozuzlení by bylo podle mě daleko působivější. To nic nemění na tom, že už jsem se dlouho u podobné záležitosti tak nepobavil. ()

gp_one

Nachechtal jsem se královsky, tak co. U komedie o nic víc nejde a rozpačitost z té části která hraje na vážnou/romantickou strunu házím za hlavu. Příště prosím více medvěda. ()

emdvojka

Príjemná komédia na jedno vzhliadnutie, ktorá sa modernej mladej generácii zapáči a staršia bude len neveriacky krútiť hlavou. Veď kto by už len čakal, že milý a nevinný plyšový medvedík, ktorý ožije bude miesto rozprávkového a čarovného tvora, len ďalšia obeť tejto doby. Chlastá, húli trávu, šuká a dokonca aj pracuje... v supermarkete :-) Prosto bláznivé :-) ()

Othellko

Po dlhom čase konečne dobrá, nápaditá komédia. Výborný nápad dobré aj tvrdšie vtipy. Trochu moc vyhúlené na môj vkus ale budiš. Výborný relax na večer. Toto sa fakt oplatí vidieť. Som zvedavý na dvojku, ktorú si určite pôjdem vychutnať do kina. 90% ()

sackrebleu

Nudné, miestami až trápne. Hlavný hrdina bol nesympatický idiot a hlavnú hrdinku, ktorá s ním z nejakého mne záhadného dôvodu chodila štyri roky, som celý film nechápala hádam ešte viac ako toho jej chlapa. A do toho všetkého ten otravný medveď. Väčšina vtipných scén/hlášok (a že ich teda veľa nebolo) pôsobí dosť umelo - akoby si Seth MacFarlane a spol. aj sami uvedomovali, že tam niekde proste musia niečo rádobyvtipné narvať aj keby to malo byť na silu. A ku koncu už boli drahí Seth a spol. zrejme až tak zúfalí, že to vzdali a scenár nechal dopísať prvého človeka z brandže, na ktorého natrafili... a tým bol zhodou okolností zrejme niekto, kto píše scenáre k romantickým komédiám s Jennifer Aniston alebo nebodaj Lopez - inak si totiž ten priam až nechutne sladký a americký záver že vraj "mužskej" komédie nedokážem vysvetliť. ()

Stíba

Určitě z toho šlo vymačkat víc šťávy ale i tak je to hodně povedená a příjemná originální oddychovka s mými oblíbenými herci. ()

Whitebeard

Konečně zas něco, co si zaslouží pochvalu. Mark Wahlberg super, ta jeho držka se jen tak neokouká. Skvěle zahraný, stejně tak Mila Kunis. Roztomilá v každém záběru. Méďa luxusně sprostej, prasák jak se patří, ikdyž na pohled by to do něj asi málokdo řekl. Skvělý dialogy, kdy cuká koutek prakticky při každý větě. Slabší místa bohužel existujou, takže plnej počet bodů nedám. Ale slušný 4* a doporučení si tenhle filmek určitě zaslouží! ()

kluzo

Malarkey mi mluví z duše. Já se většinu času neuvěřitelně nudil. ------------------------------------------------------------------------------ __________________________________________________Spoiler_______________________________________________ Hovno v obýváku? To jako má být vtip? ()

mirecek

Je divné když si přizname, že se nam Béďa líbí vlastně jen díky sprostym scenkam o drogach a sexu, ale tak už se dnešní komedie točí a ikdyž je to možná nemorální a je to naznak toho že svět už spěje do hajzlu tak stejne nezbyva než se bavit a užít si to. ()

rukay

K filmu Ted jsem přistupoval s jistou rezervou. Trailer mne nezaujal, z doslechu jsem žádné famózní ovace nezaznamenal, a tak mi ani moc nevadilo, že si při koukání musím připravit snídani. Přísahám, že po 3 minutách jsem si řekl, že se na snídani vykašlu. S otevřenou pusou jsem zíral, co mi Seth MacFarlane servíruje a nestačil se divit. Popravdě jsem čekal průměrnou komedii, s přiměřeným počtem dobrých vtipů, nad kterými budou převažovat trapné scénky - ale opak byl pravdu. Ted je fantastická, naprosto nevybíravá komedie se sitcomovými prvky, která si s ničím nebere servítky. Jedna popkulturní hláška střídá druhou, a než se nadějete, jsou dvě třetiny pryč. Je opravdu velká škoda, že ke konci trochu omrzí prvotní wow-efekt z rozpolcenosti mezi medvídkovým roztomilým vzhledem a jeho ohavnou náturou, a také že závěr se z roviny prosycené humorem tak černým, že kdyby byl ještě černější, tak by mohl sbírat bavlnu, přenese do roviny příliš sladké romantiky, včetně všech žánrových témat z toho plynoucích (potřeba dospět). Přesto je Ted rozhodně jedním z nejvtipnějších filmů poslední doby. 4**** a pátá tomu unikla o fous... ()

CharlieSs

Tak jsem se konečně odhodlala na to podívat a musím říct, že jsem za tu sobeckost měla sto chutí Lori zakroutit krkem a nakopat ji do zadku, ale konec se mi moc líbil a nakonec jsem z toho i měla radost. Taky bych chtěla mít takovýho kámoše, fakt yo x) ()

IBI

Říkal jsem si, že film o chlápkovi středního věku žijícím s medvídkem, který hulí, chlastá, ojíždí holky a mluví sprostě musí být nehorázná kravina a to i v tom případě, že se s tím počítá dopředu. Pak jsem byl dlouho svědkem všeobecného nadšení a laviny dobrých hodnocení, tak jsem se konečně k Tedovi prokousal s tím, že to až tak o ničem nebude... a ono přece. ()

Ihuj

Jediný vtipný na tom je, že všichni hodně sprostě nadávají. A to moc vtipný není. Na druhé shlédnutí lepší. Mila Kunis je boží. ()

tranquill

"Je jedno jaký rozruch v tomhle světě uděláte, zda jste Russell Crow, Justin Bieber nebo mluvící plyšový medvěd, nakonec je to všem stejně u prdele!" Lehce romantické komediální drama s naprosto originálním námětem. Ale o tu fantasy postavu vlastně tolik nešlo, mohl to být i někdo z masa a kostí... Ač místy byl děj rozkolísaný, ten akční, avšak emotivní, závěr a vůbec celková "myšlenka" filmu dali i mému hodnocení pozitivní efekt :-) ()

Hpatrik

Tedy mě pobavil a to hodně, upřímně takhle jsem se dlouho nenasmál. Idea roztomilého plyšáka, který hláškuje o stošest a přitom mluví jak dlaždič je k pokukání. První půlka fantastická, ve druhé se to trochu zadrhne na levné dramatické zápletce, každopádně dvojku si pustím moc rád. ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

02.07.2013

Mark Wahlberg a Peter Berg právě dotočili válečný thriller Lone Survivor o Talibánem obklíčené a zlikvidované jednotce amerických mariňáků, a už si brousí zuby na další skutečný příběh. American… (více)