John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá. (oficiální text distributora)

mattpro

Slušná oddychovka. Komédie mám rád a táto patrí rozhodne medzi tie vydarenejšie. Netradičný námet s méďou zaujal a nesklamal. ()

Psycho.R

Když jsem viděl trailer, měl jsem slušně našlápnuto na to, až shlídnu celej film, že dam 4 - 5*. Ale film mě celkem zklamal. Děj byl dost předvídatelný, říkál jsem si, že by MacFarlane mohl vymyslet něco bláznivě originálního. Nakonec mi to připomnělo příběhem filmového Garfielda. Wahlberg podává dobrý výkon chlapa, který zakrsl v pubertě a méďa je sem tam vtipnej. Plno odkazů na popkulturu jako Indiana Jones apod. potěšilo, ale zabil to českej dabing, kde se kdo ví proč už léta pokoušejí překladatelé přenést jména amerických, zmíněných celebrit na české a proto celý vtip zanikne. Možná, že film zabil právě otřesnej dabing. Možná se jednou podívám na titulkovou verzi a přehodnotim, ale teď to jistě nebude. ()

Sykon

Velmi slušná záležitost v první půli, tradiční hollywoodská romanťárna ve druhé části. Sečteno podtrženo a mám tu naprůměrný film, který ale nijak přelomovým zážitkem není. ()

E lan

Příjemně originální, drsný, ale opravdu vtipný příběh. Od začátku do konce tento film baví, nenudí, herecké výkony jsou dobré a sem tam drsnější humor vůbec nevadí. ()

kukkik

Párkrát jsem se zasmál ale to je tak všechno. Ten film měl potenciál který ale krutě nevyužil. Prostě jsem čekal víc. ()

Nyan

První půlka nádhera, parádní vtípky, prostě jsem se hodně nasmál, jenže potom to jakože zvážnělo a dominovala klasická romantická linka a vážná zápletka (SPOILER: únos Teda) nebavila tak, jak by měla a já jenom lehce znuděně čekal, kdy zas přilítne nějaká sranda, jenže té se už bohužel moc prostoru nedalo. Škoda, že Méďa nezůstal tou svěží bláznivou komedií až do konce, ()

ER

Trochu oplzlý,trochu infantilní,ale hlavně pořád zábavný a nebýt sladkobolného konce,tak ....Jenže o tom mnohdy život je a tak nemá smysl se tím až tak zabývat. Takže konec dobrý,všechno dobrý. ()

ecis

Velky humbug, kvoli priemeru. Nebyt niektorych vtipov 'a la Family Guy', bola by to bezna, lepsie natocena, rodinna zabava. ()

slidealama

Seth MacFarlane ma hodne unikatni humor, takze pokud se vam libi Family Guy, tak Ted vas urcite pobavi. Bylo zajimave videt prave takovy humor v celovecernim hranem filmu. Musim uznat, ze hlavni pribehova linie je velice predvidatelna a herci asi taky nicim neprekvapi. I presto vsak je Ted jedna z tech komedii, u ktere se nejednou dobre zasmejete. ()

Mira90

Ohlasy byly celkem pozitivní, tak jsem se podíval taky. A byl jsem zklamaný. Nutit se k smíchu jen proto, že se dívám na přisprostlého plyšového medvídka? Prvotní dobrý pocit se s přibývajícími minutami vytrácel...až se úplně ztratil. Mohlo to rozhodně dopadnout lépe, přesto to zase taková hrůza nebyla. Přesto škoda, potenciál tam byl. ()

Demonic189

Veľmi bizarný film, ktorý je akýmsi mišungom všetkého možného, ale akosi nič tak celkom nefunguje na 100%, či už ide o komediu, romantiku, alebo záverečné dramatické momenty. Avšak vacšina vtipov a hlavne narážok (!!!) je vskutku "kulervoucí" a Wahlberg ma konečne vo filme neirituje. Silné 4*, avšak kvoli niektorym puritánom, ktorí asi vyrazili na rozprávočku, dvíham na rovnych 5! ()

Ceberus

Pozor na to, vážení - ani z některých trailerů to nejde hned poznat, ale tohle není rodinný piknik, tohle je pubertální chlastačka. Kdo nezná MacFarlaneovu tvorbu, patrně si naběhne - místo abych tak sledoval tenhle film ve společnosti, musel jsem ho nakonec dokoukat sám. :-) Osobně mi vulgarity nevadí, jsem schopen se bavit se stand-up komiky typu Murphy, Williams, Rock, Chapelle a jim podobní. Ovšem tady to nějak nemělo tu správnou šťávu, vulgarity neměly načasování a byly používány jen tak pro sebe (přemýšlím, zda to nebylo způsobeno překladem). Samotná zápletka taky za moc nestála a jediný důvod, proč vlastně tenhle film aspoň za něco stojí, je pochopitelně plyšový medvídek Ted a jeho grafické ztvárnění. Kvůli ničemu jinému se to nevyplatí sledovat. ()

Henry Morgan

Typ filmu, kde je do očí bijící, že nebýt toho šílenýho nápadu s medvědem, tak nemá smysl podobný film točit. Zní to blbě, ale představte si, že kdyby byl místo méďi jen další chlap, tak je to jen další komedie. Celkem se s tím tvůrci poprali dobře a nepřesahovalo to nějakou obecnou hranici, kam by kvalitní film neměl vstoupit. Vtipy a vulgarismy vcelku na úrovni, včetně srandovně vytvořeného úchylného děcka, jehož fotřík je jakousi parodií - asi na mlčení jehňátek. A protože jsem na to koukal už značně opilý, tak dávám palec nahoru. Nej scéna je pro mě nejspíš party s koksem :D ()

Luckyman

Jedným slovom úžasné. Niektoré scény sú neuveriteľné, ale väčšinu času som sa nasmial viac než dosť. S priateľkou sme sa vôbec nenudili a zbehlo to ako voda. Veľmi vydarená komédia =) ()

Doski

Sprostý Tedy mě tolik neokouzlil. Někdy hodně sranda, někdy hodně trapny. Nejsem velký žrout amerického humoru, ale tady je ještě v dobré míře. V celku dobrý a docela originální film (zapomenu-li na Jacka Frosta apod.). A tématicky bych podotknul: Červeně by měl svítit jenom těsně, kurva. 72% ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

02.07.2013

Mark Wahlberg a Peter Berg právě dotočili válečný thriller Lone Survivor o Talibánem obklíčené a zlikvidované jednotce amerických mariňáků, a už si brousí zuby na další skutečný příběh. American… (více)