John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá. (oficiální text distributora)

Gendarme

pár opravdu dobrých fórů tam bylo to ano. Kdyby byl film o 20 minut kratší byl by lepší ... scéna s Flashem Gordonem potěšila. Díky traileru jsem čekal trochu víc, autorům pak došla munice hodně brzo. 63,2578% ()

newer_more

Na to, že jsem se na film původně docela těšila, to pro mě bylo zklamání. Nejsem sice jedna z těch, kterou by pobuřovala sprostá slova, mluvím, jak mi zobák narost (a občas jako dlaždič), ale nevím....mě to tak vtipné prostě nepřišlo. Nádavalo se a mluvilo sprostě spíš jen z principu, vtip tam buď nebyl, nebo mi unikl. Kdo mě dostal byl Ryan Reynolds a Giovanni Ribisi. Jinak jak říkám- pro mě prostě zklamání :-( ()

josieaddms odpad!

Hrozná hovadina. Nesmírně populární v místech kde se pohybuji. Nevadí mi ani tak nápad, že ožil plyšový medvídek a začal chlastat, kouřit trávu, a spát s děvkama, i když i to je sám od sebe dost neoriginální nápad, v jiných variacích už mnohokrát v komediích viděný, ale vadilo mi hlavně to okolo. Mila Kunis je naprosto otřesná slečna, pro mě dokonce na hranici snesitelnosti, mezí ní a Wahlbergem je věkový rozdíl nějakých 12 let, je to vidět, a je to nechutné. Vtipy se tam objevují hlavně zlé, a to zejména z úst vedlejších postav, například v jedné z prvních scén, měl Wahlberg diskuzi s kolegy z práce, a normální chlap by jim za ty vtipy jaké dávali na jeho slečnu, dal přes hubu. Tady se tomu máme smát. Veškeré doplňující scény byli trapné a ohrané, třeba když spolu ti dva malovali pokoj.... klišé. Hrozně mi vadilo jak to bylo umělé, každá postava tam byla vymydlená, dokonale nalíčená, právě od kadeřníka, štíhlá, (až na tlustého chlapce od únosce) a v dokonale padnoucím kostýmku. Takovýhle lidi nejsou!! Jenže tuhle stupidní, nemorální propagandu v tom nikdo nevidí. Akorát se prostě zasmějí nad fekálním humorem, a jsou spokojení. Méďa měl asi jeden, dva dobré vtipy. Například debata o "bílém póvlu" nebo některé jeho narážky byli celkem vtipné. Celkově ale úplný odpad. ()

10Domik10

Film sa mi dostal do rúk a jediné čo som o ňom vedel je, že sa vo filme objaví živý plyšový medvedík. A čo viac môže malého 6 ročného diváka pobaviť? A tak som začal s mojou malou sestrou Méďu pozerať :) Začalo sa to sľubne a naozaj rozprávkovo, no po úvodných titulkoch mi bol vývin deja jasný a tak sa musela malá sestrička poberať. Čo sa týka filmu, je to veľmi dobrý nápad, ktorý zaručene diváka pobaví, zvlášť keď naň pristúpil Mark Wahlberg, čo dodáva tomuto snímku istotu kvality. Proste treba vidieť ! ()

Jaxx84

To by nebyla USA "komedie", aby tam nelítalo sperma a hovna. Proč proboha! A co to udělali s tím méďou? Existuje ostrý humor, sprostý humor a pak totálně vulgární, a to je plyšák Ted. Nač se patlat s nějakým charakterem, když můžete udělat věčně zhuleného, vulgárního prasáka, a to je přece "IN" a "KŮL". I přes originální nápad nemůžu dát téhle prasárně prostě víc. 5/10. ()

Gajzur

Dva nejlepší zhulení kámoši a ještě ke všemu je ten nejlepší kamarád plyšový medvěd. Nebyl i ten režisér zhulený? Ale je to prima komedie pro zasmání a ještě je v ní přátelství a spousta citů v něm. ()

Khalia

No dobře, bylo to divný, bylo to ujetý, ale bylo to super! Film má spoustu silných, ale také spoustu slabých míst. Taková trochu netradiční komedie pro mě, ale bavila jsem se :) ()

Sweat55

Ze začátku jsem byl dost skeptický, jelikož jsem z videí a obrázků všude různě na netu soudil, že se jendá o naprostou hovadinu bez rozumného příběhu. Nebyl jsem daleko od pravdy, jen v jedné věci jsem se spletl. Jedná se sice o naprostou hovadinu, ale s geniálním příběhem a dospělým plyšákem který hulí a píchá prodavačky v sámošce kde pracuje. TOP ()

Jirk4

Typ komedie která vám buď sedne a pochopíte, proč je tady na ČSFD červeně, nebo naopak vůbec nesedne a půjdete sem psát, že je to strašná overrated kravina. Zcela očividně spadám do té druhé kategorie. Nemůžu tomu upřít aspoň tři kvalitu, ale rozhodně nemám nutkání se na to kdykoliv koukat znovu. ()

Anschutz

Dlouho jsem otálela, než jsem se nechala přemluvit ke zkouknutí tohohle snímku, neboť mi jeho základní idea přišla slušně řečeno velmi podivná - ale od dob Strážců galaxie jsem se tak dobře nezasmála. Některé hlášky jsou prostě legen-krutohusteprisny-dární!:) Netušila jsem, že Mark Wahlberg umí být i ftipnej. Ovšem hlavní hvězda je jistojistě Ted (a Ryan Raynolds ve svém real cameu, hehe)! ()

haWranka

Dokážu ocenit tu originální myšlenku. Co nepřekousnu, to je rozvleklost celého filmu, který postrádá jakoukoliv pointu... Navíc Ted je neskutečně nesympatická postava, John jakbysmet, a já vůbec nechápu, co na něm jeho milá vlastně vidí. ()

GoldHair

Kur*a tak to je dobrá kravina! Kdo by si nepřál mít méďu, se kterým si můžete v klidu zahulit, uspořádat fajn mejdan, méďu, kterej klátí svojí kolegyni v pracovních hodinách... Ale jako pobavilo mě to.. Ten konec mě rozsekal :D "Ted a Temilin pokračovali ve svém vášnivém milostném románku. Jednou odpoledne byl Tedy přistižen, jak za regálem jí bramborový salát, přímo s Temilinina zadku. A byl okamžitě povýšen na vedoucího prodejny.... Robert dostal trenéra, ztratil podstatnou část své váhy a stal se Taylorem Lautnerem." ()

umbjaz

no. párkrát jsem se zasmál, ale prvotní nadšení rychle vyprchá. nedávno jsem zhlédl znova po pár letech a je to fakt nuda. Mila je prostě hnusná ženská a to mi nikdo nevymluví. Wahlberga jsem nikdy nějak neměl rád a méďa je hold klasickej debílek. co nejvíc hulit, co nejvíc chlastat, co nejvíc pařit, všude štětky... no co si tím asi tak tvůrci snaží kompenzovat??? asi svoje dospívání v katolický škole. ()

Mouchal

S nápadem na hulícího, sprostého a sexuálně aktivního medvídka mohl přijít právě jen tvůrce Family Guy. Začátek jako vystřižený z pohádky pro děti nám napovídá, že se možná Seth ve svém humoru už vybláznil a přešel na o něco korektnější a méně záchodový typ vtípků, ale po krátké úvodní scéně a přesunu do přítomnosti nám všechny tyto naděje rozdrtí. A my tak před sebou máme film s humorem, který už tak dobře známe. Nadávka sem, sexuální oplzlost tam, spousta travky zase tuhle a Flash Gordon tamhle a vše dohromady drží tak nějak splácaný příběh o tom, jak je John v jádru pořád malý fracek (taky kdo jiný by měl za nejlepšího kámoše medvídka... Já teda jo!) a Lori vypočítaná svině, která nesnáší, když se s někým dělí o pozornost (a to ikdyž jde jen o chlupáče plného plyše). Pak nám tam tvůrci hodí pár vedlejších linek, jako úchylně "dobrý" táta tlustého spratka, který mu chce dopřát každou plyšovinu a arogantní šéfík, které ale každý z nás už moc dobře zná. Potěší pár odkazů na kultovní klasiky (a já si nakonec toho Indyho tam všiml) a hlavně klobouk dolu před Markovým pamatovákem na jména, protože jeho kulometná ráže byla opravdu fascinující. Jen prostě v sobě mám ten pocit, že to šlo udělat i krapet vtipnější, ale jinak je to pro mě pohodová komedie, která rozesmát dokáže. 75% ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

02.07.2013

Mark Wahlberg a Peter Berg právě dotočili válečný thriller Lone Survivor o Talibánem obklíčené a zlikvidované jednotce amerických mariňáků, a už si brousí zuby na další skutečný příběh. American… (více)