Barb Wire, majitelka baru, jezdí na motorce, obratně zachází se zbraněmi a nečeká ji nic menšího, než je záchrana Ameriky. Film se odohráva během druhé americké občanské války. Ta způsobila v zemi anarchii a moc je v rukách zločinců. Ztratila všechny iluze, i člověka, ktorého milovala. Nyní se jako majitelka najznámejšího baru v městě potkává s vysoce postavenými ludmi, chce sa naplno věnovat své práci a zůstat mimo chaosu. Osud ale rozhodne jinak a ona se znovu zaplete do války gangů... (oficiální text distributora)

God91 odpad!

Naprosto dokonálé ,,Céčko'' , které balancuje na pomezí odpadu a 5* , smutné je jen to, že je to nejspíš myšleno vážně, proto se přikláním k odpadu.. ale Pamela ve své nejlepší formě, na to se koukat dá :-) ()

El-Barto odpad!

Na tenhle film jsem narazil v televizi úplnou náhodou a když jsem viděl, že v tom hraje Pamela, tak jsem si řekl, že se přinejhorším podívám na pořádnou ženskou. Nakonec ale zvítězil pud sebezáchovy a televizi jsem vypnul. Při sledování tohoto filmu jsem se nudil víc než na základní škole a Pamela tomu nepomohla. ()

Bozvav

Jednu hvězdu za Pamelinu snahu alespoň vytvořit zdání, že umí hrát. Jinak sračka zralá na odpis. viděno kdysi a už tenkrát to nestálo za nic, teď dojem stejný i při rychlo koukání. ()

Puol

Bohužial je to B-čko, aj keď sa to tvorcovia snažia zakryť, myslim že je každému jasne čím sa to snažia zakryť. Pameline prednosti si užijeme ale len na začiatku, škoda. ()

Besyn odpad!

Neuvěřitelná C-kravina se scénářem napsaným snad tlustým a zfetovaným negrem.Navíc jako bonbonek perfektní a nezapomenutelný herecký výkon Pamely Endrsn (ironie samozřejmě). ()

Gardenboy odpad!

Vidle som dávno, nepamätám si nič, iba ťaživý pocit v žalúdku v ktorom guláš premýšľal, že sa pojde pozriet, čo sa to tam hore v telke deje. ()

Psycho.R

Od filmu mě odrazovali plakáty a divný fotky. Očekával jsem něco jako Nick Fury s Hasselhoffem, ve skutečnosti je to průměrný, koukatelný béčko, který rozhodně nepatří do kategorie věcí jako The room. ()

GameboyNES

Akční duo silikone Pamela, hrající si na Odpadlíka. Vlastně, proč né, je to taková laciná oddechovka. Sabší 3. to dá. ()

amyth odpad!

Pamela Anderson v kůži? Ne, děkuji. Tento chodící silikon je pro mě symbolem anti-erotiky. A tento "film" je symbolem slaboduchosti ()

LADAS79

Jeto dračice která se jmenuje Barb Wire je schopná čehokoliv a umí si poradit v každé situaci hlavně a občanské válce v Americe kde je spousta anarchie a zločinů. ()

fifox

Začnu tím, že absolutně nechápu zdejší hodnocení. Barb Wire je eroticky laděné akční béčko s kýčovitými hláškami, ale skvěle zvládnutou akcí. Postapokalyptické téma bylo v polovině 90. let už trochu klišé, ovšem to ničemu nevadí. Rozhodně ho tvůrci zvládli podat líp, než například ve Van Dammově Kyborgovi. Jako každý podobný film, i tento stojí celou vahou výhradně na hlavní protagonistce. A i když Pamela Anderson není na Oscara, hádal bych se do roztrhání jejího topu, že Pamelin level přitažlivosti nezkrotí ani libovolné množství froté ručníků. Barb Wire je zkrátka trošku uhozená akční kultovka. ()