Barb Wire, majitelka baru, jezdí na motorce, obratně zachází se zbraněmi a nečeká ji nic menšího, než je záchrana Ameriky. Film se odohráva během druhé americké občanské války. Ta způsobila v zemi anarchii a moc je v rukách zločinců. Ztratila všechny iluze, i člověka, ktorého milovala. Nyní se jako majitelka najznámejšího baru v městě potkává s vysoce postavenými ludmi, chce sa naplno věnovat své práci a zůstat mimo chaosu. Osud ale rozhodne jinak a ona se znovu zaplete do války gangů... (oficiální text distributora)

otík

Z dnešního pohledu, kdy plodí neuvěřitelné hňupiny Seagal, Van Damme a pod. se tahle komiksová adaptace se spoře oděnou Pamelou zdá jako vysoce sofistikované dílko. Navíc akce tu též nebyla nejhorší a pamatuji si, že se mi to i docela líbilo. Přesto dvě hvězdičky je maximum, kam lze jít. ()

Mol

DON'T CALL ME BABE! Akční nátřesk se silikonama narvanejma do těsného koženého oblečku? To chceš! Zvláště, když paní majitelka je drsná, pistole nosící majitelka nočního podniku, které neodolá žádný muž nad 15 let. ()

StanislachKo

Objektívne je to bullshit as hell. Ozaj niečo stupídnejšie aby si pohľadal, ale teraz sa idem filmovo pochovať. Dopozeral som to s nie až takým premáhaním. :-) Jeden by si mohol myslieť, že kvôli pameliným dvom veciam, ale nie je to tak. Lebo celá je tam luxusne vyzerajúca. No ale dosť srandy. Hlavnú úlohu zobral sentiment, oldschool slashovský podmaz a celá tá vizuálne lacnota 80tkových akčňákov ma proste vždy vie potešiť. Tu sú dva problémy. Jednak že tento film vznikol 10 rokov po tom, ako to bolo cool a druhak, že to bola fakt konina. :-) ()

Wade

23% a 211 nejhorší film ? Já bych to zas tak tragicky neviděl už jen kvůli vynikajícím úvodními titulky a navíc se na celý film pěkně kouká. Zkrátka solidní béčko které nadhodnotím jednou hvězdou protože proč ne. 48% ()

JohnSmith

Nebyl jsem si jistej,jestli dát jednu nebo odpad,ale ruku na srdce,jsou i horší filmy.A co mi vadilo?Tak hlavně Pamela,pak zmatená režie nebo spíš odfláknutá režie,snaha o "cool" atmosféru,která taky zrovna nevyšla a úplně děsný akční scény,kterých je málo.Teď si nejsem jistej,jestli je to dobře nebo ne. A herci?No,tak to byla blbá otázka. ()

iantomasik

Surelaistické dílo! Nehrát v něm Pamela, na kterou je každý s trochou soudnosti alergický, vsadím se, že by se průměrné hodnocení pohybovalo kolem 45%. Když pominu pro mě místy velmi uhrančivou kameru, přinejmenším to bylo 2x zábavnější, než např. Cat woman, Elektra, či Daredevil. ()

Paity

Stejně jako u Djkomy je také mé hodnocení čistě silikonové. Jedna Pamela Anderson 2x silikony velikosti XXL = 2*. Vše ostatní v tomhle filmu nestálo za nic. ()

666Carnage

Hmm to byl, ale hodně špatný vtip. Tady ještě Pamela vypadala k světu, ale to je tak jediná věc co na tom filmu za něco stojí. Občas nějaká ta akce, ale jinak se tohle nedá brát ani trošku vážně. Hodně velký déčko tenhle film. 15% ()

lucijelucije odpad!

tohle je opravdu moooc, vystrčené kozy, huba jako po bodnutí sto vos a střelba???motorka??co ještě? křídla a muže zachraňovat bezbranne a nevinne muže..jako parodie hm hm... ()

Prochy38

Whaw, no, to bylo hodně divný. Nebudeme si nic nalhávat, Pamela v té době byla kus a sexy nepřestala být ani v jediné scéně tophoto luxusního b-céčka. Na tom byl ovšem film postaven a tím to haslo. Scénář slabý, herecké výkony nulové... Celé takové všelijaké. ** za Pameliny dvě..... :) ()

Mr.Dick odpad!

Tenhle závod o jednu hvězdu Pamela nevyhraje ani "o prsa". Potěšila mě tu snad jen plešatá hlava Udo Kiera. ()

Perverz

Začíná to tanečkem Pam, ukáže bradavky, no, co z toho... Pak už neukáže nic. Ona je taková opravdová kurva (nemyslím ve filmu), ty její křivky a jak mluví(myslím ve filmu), mluví jak v pornu, jo jo. Ale, vy šulíni. Já byl celkem překvapený, ten film si na nic nehraje, a je fakt dobře nasnímaný, dobré záběry, a vizuál filmu má fakt atmosféru, chvilkama až takové komixové Sin City, to je fakt vydařené, pára, povedená výprava a barevnost. Dobře to začíná, koukám, koukám, myslel jsem že se to zvrhne v nějakou totální prasárnu, že to režisér zesere, ale nesklouzne to. Taková béčková hračička, mě to bavilo, má to svůj styl. Seru na vás, 4 hvězdy dávám. Pamela ve formě, dává si tam dobrou gymnastiku, hlavně jí nesmíte říkat zlato. A ještě něco, ona fakt hraje!, jo ty vole, fakt hraje!. Anarchistická komiksárná, ganstři, neskrývaná béčkovost, kozy, zbraně, kozy, kozy. Zbytečně dlouhý koment. ()

Reverger

Jako koukat se na akční film, kde se na stupidní až komický scénky nedá koukat, dívám se spíš na bakelitový vycpávky Pam. Ale, spíš než takovouhle krávovinu, se můžeme mrknout na porno. ()

Brejlil

Nějak nechápu, proč to je 178. nejhorší film (k 20. 12. 2011). Po profesní stránce (kamera, střih) toho moc k sepsutí není. Některé hrátky s kamerou a kompozicí záběru mě docela bavily. Příběh je poněkud nejasný a nepříliš konzistentní, ale je to podle komiksu. Závěrečný boj na jeřábu vypadá docela slušně. Problém byl s Pamelou, když zrovna nepředváděla křivky (či něco víc), docela nudila a detaily na její snaživý obličej mi za chvíli lezly na nervy. Botoxem toho prostě moc nezahraje ani talentovanější herečka. Ostatek je spíše do počtu, ale neuráží. Lokace jsou fajn a já jsem se docela bavil. ()