Velký tlustý lhář

Nenapraviteľný klamár

Komedie

USA, 2002, 87 min

• ScarPoul

ja fakt neviem kam sa na toto chodí , ako myslienka by sa este dala je to aj spravne moralizujúce kedže je to pre deti ale prečo je to tak neskutočne trápne ked sa to da spravit omnoho lepšie- Spielberg Hook a Peterson nekonečný príbeh, a mnoho dalšich ved aj taky flubber a podobne taketo šiti iba dokazuju že kam speje celý filmový priemysel a zabuda sa na umenie(18.10.2007)

• faish

Námet filmu sa mi celkom páči, ale štýl, v ktorom je film točený, priam neznášam. Niektoré scény sú dosť trápne. Herecké obsadenie v tomto filme je dosť slušné, preto som bol z filmu sklamaný. Ako som už spomínal, páčil sa mi námet a keby tento film nebol točený štýlom pre sedemročných divákov, kľudne by mohol mať aj 60%.(30.12.2011)

Také mám ve své blízkosti osobu, která byla snad králém všech lhářů a která prováděla nejrůznější bláznivé fórky. Pak se ale stal jeden velký malér do kterého se ta osoba ne vlastní vinou zapletla a musela se z toho vysekat sama, protože jí nikdo nevěřil a všichni si mysleli, že jde o další pouhý žertík. Ta osoba se z toho všeho naštěstí poučila.(28.12.2010)

• lennyd

Jason Shepperd (Frankie Muniz) je typickej čtrnáctiletej školák. Snaží se občůrat učitele, rodiče - prostě všechny okolo. Ve škole po jednom průšvihu dostane poslední šanci a musí napsat esej. Rozhodne se napsat příběh o nenapravitelném lháři, který čím víc lže, tím víc "modrá". Shodou okolností se tento příběh dostane do rukou hollywoodského producenta Martyho Wolfa, který v povídce vidí šanci na velkej hit. A tak se Jason vydává s kamarádkou Kaylee do Los Angeles, aby všem (a hlavně svému otci) dokázal, že se polepšil... Jediné, co bych na filmu pochválil, je úžasný Paul Giamatii v roli Martyho Wolfa (ten člověk je neuvěřitelnej!) - jinak je to ptákovina na n-tou...(25.1.2004)

• peetriss

Zase až taková filmová katastrofa to není, viděl jsem horší "chuťovky". Myslím že cílové publikum, tedy děti v raně pubertálním věku, se bavit možná bude. Scénář je extrémně naivní, děravý a obsahující nemálo velmi podivných rádoby vtípků, film však alespoň částečně drží nad vodou komický záporák Paul Giamatti.(5.5.2012)

• - Marty Wolf zde zmiňuje film Zachraňte vojína Ryana. Herec, který ho ztvárňuje, si v tomto filmu zahrál. (HappySmile)

• - V jedné scéně prochází Jason a Kaylee filmovým studiem. Scéna, kterou tam vidíte, byla použita pro natáčení filmu Král Škorpion (2002). V jednu chvíli je vidět v pozadí socha Memona. (HappySmile)

• - Poté, co Martyho Wolfa strhne proud vody, narazí do rozcestníku, na kterém je napsáno Isla Nublar, což je ostrov, na kterém se odehrával Jurský park. (HappySmile)