Velký tlustý lhář

Big Fat Liar

Nenapraviteľný klamár

Komedie

USA, 2002, 87 min

Také mám ve své blízkosti osobu, která byla snad králém všech lhářů a která prováděla nejrůznější bláznivé fórky. Pak se ale stal jeden velký malér do kterého se ta osoba ne vlastní vinou zapletla a musela se z toho vysekat sama, protože jí nikdo nevěřil a všichni si mysleli, že jde o další pouhý žertík. Ta osoba se z toho všeho naštěstí poučila.(28.12.2010)

TV/// Obsazení 9/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 9/10/// +Frankie Muniz a moje nejoblíbenější herečka Amanda Bynes, je to zábavné, má to spád, soundtrack, výborná prostředí a přechod mezi nimi, námět -je to samozřejmě naivní, občas trošičku střelené, mohlo se to brát vážněji/// Čekal o dost větší průser a nudu zabalenou do rodinného balení. Nestalo se tak. Samotný film je výborný a báječně jsem se u něj bavil. Frankie Muniz překvapivě zahrál dobře a dalo se na něj dívat. U Amandy Bynes bylo poznat, že je to její první celovečení film, přesto jsem to bez problému přešel a užíval jsem si ji. Snad jen byla trošku zapozadněná Frankie Munizem. A ostatní herci byly rovněž v pohodě. Hudba a celkové zpracování je na hodně vysoké úrovní. Pokud to třebas srovnám s Olsenkama. Tak jejich filmy jsou mnohem nudnější, pozvolněji plynou a jsou často jen pro holky a proto vás do děje kolikrát ani nevtáhnou. Zde je tomu jinak a je to jen dobře. Tenhle film jsem dlouho sháněl. Kdysy na VHS jsem ho prošvihl, tak jsem měl dnes možnost aspoň díky TV. Výtečné překvapení./// Celkem 84%///(26.4.2008)

• faish

Námet filmu sa mi celkom páči, ale štýl, v ktorom je film točený, priam neznášam. Niektoré scény sú dosť trápne. Herecké obsadenie v tomto filme je dosť slušné, preto som bol z filmu sklamaný. Ako som už spomínal, páčil sa mi námet a keby tento film nebol točený štýlom pre sedemročných divákov, kľudne by mohol mať aj 60%.(30.12.2011)

• Radiq

Rozhodně nemůžu říct, že bych se u toho nebavil. Hlavně ten začátek, než jeli do Hollywoodu. Pak už to byla celkem klasická rodinná nuda. Skvělej byl Paul Giamatti, kterej si vyzkoušel svoje naštvaný a vtipný a jiný takový ksichty. Ten mladej taky nebyl špatnej, ale na můj vkus měl moc andělskou tvářičku a někdy se tvářil jak z nějakýho komediálního filmu a přeháněl to. Nápady jsou tam celkem fajn. Takže průměr.(11.11.2007)

• ScarPoul

ja fakt neviem kam sa na toto chodí , ako myslienka by sa este dala je to aj spravne moralizujúce kedže je to pre deti ale prečo je to tak neskutočne trápne ked sa to da spravit omnoho lepšie- Spielberg Hook a Peterson nekonečný príbeh, a mnoho dalšich ved aj taky flubber a podobne taketo šiti iba dokazuju že kam speje celý filmový priemysel a zabuda sa na umenie(18.10.2007)