Deset důvodů, proč tě nenávidím

• Česko 10 důvodů proč tě nenávidím (více)

Sotva Cameron James nastoupí na novou střední školu, zamiluje se do všemi obletované studentky Bianky. Jenže té se líbí hezoun Joey Donner, proslavený ve škole hraním v reklamách. Joe se vsadí, že dívku sbalí. Potíž je v tom, že Biančin přísný otec nařídil, že Bianka může jít na rande, pokud půjde také její starší sestra Katarina. Jenže ta o randění nestojí a ani kluci se o ni právě neperou. Katarina se totiž netají hlubokým despektem k okolí, a ke klukům obzvlášť. Pokud tedy chtějí Cameron nebo Joey dostat Bianku na rande, musí sehnat někoho, kdo by pozval její sestru. Jediný, kdo je k tomu ochotný, a to ne zadarmo, je Patrick, který nemá dobrou pověst a o jeho roční nepřítomnosti koluje řada divokých historek. Brzy Patrick zjistí, že Katarina bude velmi tvrdý oříšek. (TV Nova)

Limewithmint

Dobře, ale než půjdeš, vyzkoušíš si břicho!! No z toho prostě padám :D a až jednou budu mít dceru/y, tak si taky takovou názornou pomůcku koupím :) Skvělá komedie pro puberťáky (ale nejen pro ty), která není hnusně oplzlá, nevkusná a dokonce chybí i tak "vtipné věci" jako sexuální pomůcky a několik kilo exkrementů a přesto dokáže člověka rozesmát. ()

aileen.bp

Hodně to tu zachraňuje Heath Ledger a Julie Stiles, bez jejich postav by to šlo do kopru, jelikož Bianca a hrozen kolem ní si moje sympatie nezískali. Jedna z mála teen komedií, která se udělala s vkusem a celkem dobrým vtipem. ()

J.Bonnie

10 důvodů, proč vidět 10 důvodů: 1. Srdeční záležitost pro snad každou mladou (i staší) holku... 2. film s humorem, který nezestárne... 3. s herci, kteří nenudí ... 4. a příběhem, no, je to přece jen původně Shakespeare, takže co dodat :-) 5. Bláznivá teenagerovská komedie natočená ještě přílivem filmů čerpající "humor" jen ze sexu a nechutností 6. neodolatelný Heath Ledger s tmavými kadeřemi - každá jeho fanynka bude nadšená 7. jeden z mála filmů, kde "originálem" je český dabing 8. mladičký Joseph Gordon-Lewitt je roztomilý a je skvělé vidět jeho rané herectví 9. hlášky z tohoto filmu si budete s kamarádkami říkat po zbytek života 10.dokáže vás rozesmát i po xtém zhlédnutí ()

Kritik

Mohl bych vyjmenovat 10 důvodů, proč se mi tenhle film líbí, stejně jako 10 důvodů, proč se mi nelíbí. Přesto pozitiva převažují misku vah a já shledávám tuhle teen-comedii jako velice zábavnou! 80% :) ()

nezdula

když jsem to viděla poprvé tak to bylo báječné,když jsem to zkoukla podruhé bylo to ještě lepší a odstupem času je to prostě úžasné!!! Heath je boží a jeho úsměv mě dostává do kolen...na to,že je to 15 let staré tak je to koukatelné a žádná moderní trapárna... ()

Rymixta

Na to jak je ten film starej stále baví. Znám ho několik let a až teď jsem si uvědomila, že má předlohu podle Shakespeara. Takové teenagerská verze. Slečna drsňák, pan tvrďák a všudypřítomné ironické rozhovory. ()

michalis

Najlepsi teenagersky film. Tazko hovori vyhody a nevyhody, ked poznam vsetky repliky naspamat z detstva a co viac, miluje soundtracky v celom filme. Kto sa v tom nenasiel je asi strasne povrchny alebo milovnik vaznen dramy. Pre tych to naozaj nie je. Zo zameu komedie a teenage - 98%. 2% dole iba za nie moc pekne herecky ()

Akinaz

Perfektní teen adaptace na Shakespearovo Zkrocení zlé ženy. Okouzlující, multitalentovaný Heath Ledger v roli krotitele Julie Stiles. A jak to nakonec dopadlo? Tak na to se musíte podívat sami. 4* ()

Miso1985

"Tínedžerovina" s príjemnou romanticko-komediálnou atmosférou,s niekoľkými vydarenými scénami,sympatickými postavami (navyše s extra týpkom v podobe učiteľa literatúry),minimom hluchých miest a výborným sviežim soundtrackom.A aj keď ako je inde v komentoch spomenuté originálne znenie je zrejme ozaj TOP,ale myslím,že aj česká verzia sa naozaj vydarila. ()

tma8

Tento film som videla veľmi veľakrát.. Je to naozaj veľmi pekný film, romaniky veľmi nemusím, ale toto je fakt pekný príbeh, dobrí herci.. Je to pre mňa taká oddychovka, naozaj rada si to vždy pozriem, i keď to niekedy ide v telke. Zlé dievča, zlý chlapec, kopu nenávisti a nakoniec je z toho láska ako hrom. .. Krásne a určite si to zase raz pozriem :-) ()

Evanlyn

Za mě patří do top 10 teen filmů. Sice otřelé téma, ale na druhou stranu originální. Film plný vtipných hlášek a sarkasmu. ()

P4PRIK4

Film, při kterém jsem prožil období adolescence. Joseph Gordon-Levitt a David Krumholtz byli moji dva nejoblíbenější looseři. ()

Dr.Miku

Prečo tento už takmer 20 ročný film stále tak verne milujem? Heath Ledger, neodolateľný hrdina modernej doby, Julia Stiles, neposlušná Shakespearom-inšpirovaná "čajočka", ktorá nenávidí snaď celý svet a svet neznáša ju, jej sestra, čistou náhodou klišoidná hviezda americkej high school a mladý Joseph, v dobe, keď som ešte nevidela tú podobnosť s Heathom. Každopádne tínedžerský film, aký sa v dnešnej dobe proste už nedá natočiť z nepochopiteľných dôvodov. Je to prosto film, ktorý vybudoval časť mojej osobnosti a premenil ma na nevyliečiteľnú romantičku. Určite neodporúčam tým, ktorí nemajú radi podobné typy filmov (Breakfast Club, She´s all That, ...) tu sa zázrak neudeje a nebude sa vám to páčiť. ()

Kate00

Skvělá romantická komedie, dělající si srandu z klasické (nereálné) představy o lásce. Film není jen pro teanergery, něco si v něm najde každý + navíc si nostalgicky zavzpomínáte na 90ˇs léta. Příběh zkrocení zlé ženy je do něj krasně zakomponovaný + je v něm spousta odkazů na další Shakespearova díla. ()

Foofie

Super, viděl jsem asi 20 x a stejně na to kouknu klidně znovu. Heath a Julia jsou suproví...a Joseph jako takové jelítko taky určitě nezklamal. ()

Foltest

Deset důvodů, proč tě nenávidím je jedna z nejlepších romantických komedií, jaké jsem v poslední době viděl. Samozřejmě čerpá ze Shakespearovy předlohy, což scenáristům jistě značně ulehčilo práci, přesto je ale snímek výbornou ukázkou toho, jak by taková romantika měla vypadat. Velmi si cením vnitřního poselství filmu o tom, že kdo se prostě snaží a nevzdává se naděje, ten nakonec i uspěje, což si myslím, že je velmi důležité i ve skutečném životě. Kat je navíc velmi přitažlivá dívka a oběma párům to spolu velmi sluší, takže je radost se na to dívat. Dokonce jsem se u toho i zasmál a také s povděkem kvituji vynikající hudební doprovod. Deset důvodů, proč tě nenávidím je jednoduše rozhodně film, jenž se vyplatí zhlédnout. ()

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

29.10.2013

Tak to je hodně bizarní představa. Kupodivu se ale nejedná o internetový klep, nýbrž o přání producenta Aviho Lernera, podepřené už i konkrétní nabídkou. Rokování taktéž probíhají s Cameron Diaz,… (více)