Dominik je normální kluk. Má mnoho přátel, tu nejvíce sexy holku na škole, bohaté rodiče a dostatek finančních prostředků na nákup značkového oblečení. Ale jeden nevinný polibek všechno změní. Začíná se stranit okolí, všechen svůj čas tráví u počítače. Schází se s neznámou dívkou, která ho zavede do „místnosti sebevrahů“, ze které není úniku. Chycen do pasti utkané z jeho vlastních emocí, se Dominik zaplétá do sítě intrik a postupně ztrácí to, čeho si nejvíce vážil. (oficiální text distributora)

Juriko

Osobně si myslím, že je to velice dobrý film, ale kdo si nezažil ve škole šikanu, či jen obyčejný posměch, nemusí správně pochopit. Tento film jsem viděla v kině se třídou, když se v některých dramatických scénách začali spolužáci smát, říkala jsem si, že to jsou úplná s prominutím hovada. Dominik, hlavní postava, udělal na jedné párty chybu a díky tomu se stal šikanovaným. Sám se s tím neuměl vypořádat a jeho rodiče mu měli pomoct. Měli, ale zajímali je víc peníze, než jejich vlastní syn, který se díky tomu ponořil do virtuální reality. Myslím si, že koho nezamrazí na konci filmu, tak ten buďto nemá city, nebo nikdy nepochopil, jaké to je být terčem výsměchu. Upřímně, já jsem se málem rozbrečela. Vzal si ty prášky s alkoholem, protože chtěl ukončit život. Potom si uvědomil, že vlastně nechce zemřít! Že chce žít! Ale bylo už moc pozdě. A jak to vzali jeho rodiče? Jako že jim chtěl jen udělat ostudu... Když jsme se se třídou vrátili z kina, měli jsme o tom vést diskuzi. A učitelka? Ta to také brala tak, že nakonec ještě své rodiče ztrapnil a udělal jim ostudu... Což mi osobně bylo líto... ()

Ficbi

Pro mě parádní film. Nechtěl jsem aby tenhle film vůbec někdy skončil prostě jsem chtěl sledovat další a další dny Dominikova života, škoda jen že nakonec musel zemřít (to jsem trochu předvídal ale nepřipouštěl jsem si to :) ). Za mě ***** ()

RyuzakiSE

Emo? A kde? Za celý film tam o něm nebyla ani zmínka... a to, že je někdo takto oblečený, nebo má účes do toho stylu ještě neznamená, že musí být nutně Emo. Navíc řezat se a mít deprese může mít i obyčejný člověk, co se za Emo nepovažuje... ale to odbočuju, nechám to být. Co se týče Dominika, trochu připomíná mně... býval to fajn kluk s plno kamarády a nakonec skončil uzavřený v sobě, bez reálného kolektivu, nezvládá realitu. Docela se divím, že mu rodiče nevyrazili vzteky dveře. Celkově film byl docela dost emotivní, skvělý děj. Dávám 5*. ()

EvicaSovica

Po Requiemu za sen jednoznačně největší depka. Výkon Jakuba Gierszala netřeba komentovat. Naprosto bravůrně zahrané. Člověk má tu depku s ním od začátku až do ůplnýho jeho konce. A tak to má být. Člověk se cítí přesně tak jak hlavní hrdina, pěkně na ho... Přechody do virtuálního světa podle mého názoru geniálné nápad. Poláci si tohle střihli fakt na jedničku. Výběr hudby - další palec nahoru. Dávám 4 hvězdy, protože 5 si zaslouží v oblasti "depek" jen Requiem za sen. Ale konec mě odrovnal dost podobně.. ()

funesfilm

Hlavný predstaviteľ sa chopil ťažkej úlohy na úrovni, akú si postava zaslúžila. Surovo pôsobiaci film sa len ťažko dá pozerať možno do konca. Oplatí sa však vydržať. Úkaz toho, ako si človeka podmaní internet. Realita súčasnosti. ()

venedikt

Proč davam tři hvězdičky, je to trochu nechutný film, který se může dnešní generaci stát, nejde o to blázeni kolem polibku, ale když se člověk zavře v jedne místnosti v jiném počítačovém světě. Kruté. Láska rodičů vychladla, kluk se vyčleni vůči spolecnosti, a najde přátelé, kteří mu prostřednictvím virtuálního nahradí rodinu. Když se holka z virtuální reality skutečně zavřená v bytě několik měsíců pokusí hocha dostat na svou stranu. Blíží se vše k nešťastnému konci... A ten zaver je fakt strašný, nic neni tak, jak chtěli a plánovali. ()

bonsetti

Tohle šlo od dvou hvězdiček k odpadu až k vypnutí. Ale statečně jsem se nakonec proklikal až do konce. Brr. Asi jsem na taková témata nepřipraven, nebo jsem spíš už mimo dnešní svět mladých. Nakonec dávám 2*, protože ten film za dnešní realitu asi nemůže. ()

vecnevysmata odpad!

Neskutečná slátanina. Nemůžu téměř uvěřit, že autor je zároveň i režisérem skvělého snímku Corpus Christi. Nevím, jestli v roce vzniku se Místnost sebevrahů jevila jako něčím originální a objevný film, je to možné. Po deseti letech to každopádně vyprchalo a zbyly jen mělké postavy a děj bez ústředního tématu. Trochu mi to připomnělo slovenský film Poločas rozpadu, který jsem taky nedávno viděla. Každopádně, pokud chcete vidět něco o kyberšikaně, český seriál #martyisdead je nepoměrně kvalitnější. Toto byla ztráta času a dokoukala jsem to vyloženě na sílu. ()