Hranaři

Ve filmu sledujeme osudy dvou podnikatelských manželských párů, manželů Hložových a Slámových, které si rozhodně nemohou na nic stěžovat. Manželky vedou společně agenturu s hosteskami, Sláma má stavební firmu a Hlož zase bezpečnostní agenturu. Sláma se rozhodne získat stůj co stůj velkou stavební zakázku a zatáhne do toho i nic netušícího kamaráda. Proti Slámovi však stojí Spolek pěti, kterým sekunduje radní s přezdívkou Lulu. Sláma se rázem ocitne ve světě sledování, odposlechů, nedůvěry a nevyjasněných vražd. Atmosféra mrazivě houstne, nikdo nikomu nevěří. Hlož bojuje o záchranu přítele Slámy a poté vezme spravedlnost do vlastních rukou. Vše zpovzdálí sleduje podivný pan Bishop. Proč asi? (TV Nova)

Magiee odpad!

Vydržela jsem osm minut. A odrovnalo mě to tolik že marně hledám slova....jen mě udivuje kdo všechno se zúčastnil. ()

wex666

Bože kdo tuhle ubohou slátaninu natočil.Dodal k tomu ubohej scénář a strašnou hudbu.Idiotské dialogy a herce neherce. Vydržel jsem to asi hodinu a to mě museli co 10minut budit a když jsem spatřil Dejdara??To si děláte prdel šok.Takovýho talentovanýho neherce.Ať si nasadí paruku a jde ze sebe dělat radši debila zpět do toho trapného sitcomu který je stejně trapnej jako on.Bohužel zbytek hereckých výkonů byl katastrofální stejně jako hranaři.Až na pár vyjímek.Je tady možnost natočit slušnej triller z prostředí naší politické mafie a oni to tak poserou. ()

pepca72 odpad!

Ani se mi to nechce komentovat. Tady to selhává na všech frontách, jen ten cool háv to má, ale uvnitř není nic. Jen čekáte, co bude ano nic není a ještě se to táhne jak smrad. Vyhozené peníze z okna za takový škvár. Mimo Jákla tu nemáme režiséra, který umí natočit akční thriler. ()

Trescha

Kromě otřesně přehrávajícího Jirky Langmajera,který bývá jinak precizní,šlape vše o.k. Vidím že "filmaři" z csfd opět nepřekousnou že jde o český film ()

jozindodulik odpad!

Tak todle byla mega sračka, snad pokus o takový český Matrix nebo Mission Imposible. Češi by měli točit jen komedie nebo válečné filmy, todle je hodně velký úlet a zařadil bych to klidně do kategorie sci-fi. Škoda, že odpad je nejnižší možné ohodnocení. ()

B.e.r.n.y

Jedna hvězda za výborně přehrávajícího Jiřího Langmajera. Jinak, na to, jaký poprask okolo toho všude po ulicích byl, když to mělo vycházet... Zklamání jak pes... ()

DK197

Já se přiznám, já to nebyla schopná dokoukat... Což zásadně nedělám, i když je film sebehorší. Jedna hvězdička za to, že kdybych to zhlédla celé, třeba v něm něco najdu... Třeba. A za herecké obsazení. ()

Jekyl

Jedna velká nuda. Přijde mi to celé narychlo zplácané. Taková filmařská fušeřina. Jednotlivé postavy jsou naprosto nezajímavé a je jich zbytečně moc. Příběh taky slabej. Prostě nic. Tu jednu hvězdu dávám za herecké výkony Cibule s Langošem, kteří to jakžtakž drží nad vodou, či zde lépe řečeno, odpadem. ()

Apofis28

Nemyslím že by to byl až takový průser, jak se zde z hodnocení může zdát. přijde mi že scénárista pouze sepsal to o čem všichni vědí ale nemluví o tom, ovšem rozhodně to takto jednoduše nemůže fungovat, chybí mi v tom prostě více propracovanosti. Hlavně bych vypustil to neustálý představování osob... ()

Zema24

I když to není nějaký filmový trhák, má tento film od začátku až dokonce spád, nechybí mu napětí a hlavně musím ocenit výkon Jiří Langmajera, který tu hraje bezpáteřního frajírka a Sašu Rašilova, kterého bych do této role drsňáka neobsadil, ale nakonec se tohoto úkolu zhostil dobře. Z menších rolí se mi zde líbí Radim Fiala. 60%, co jsem dal, tomuto filmu určitě náleží. ()

DannyBurino odpad!

To si snad dělají prdel, co to sakra je? Film ve kterém se skoro nic neděje a akce je až na konci a trvá ani ne pět minut? Tohle má být akční film? Toho režiséra by mněli oběsit. ()

Zix. odpad!

Příběh není tak špatný a je na zajímavý téma, jen je to občas trochu přehnaný a děsně provedený. Vyznat se v tom je chvilkama docela úkol a postupně po dlouhý době víme kdo je cca s kým a kdo proti komu. Je tam totiž spousta zbytečných postav, o kterých kromě popisku nevíme nic a vůbec proč jsou tak důležitý, že musí být mezi těmi mocnými a proč to bez nich nejde. Prostě tam hromada postav jenom je a nevíme proč. Jediný co o nich víme, tak je to o co jim jde - peníze. Tenhle film se opravdu nepovedl a je to utrpení sledovat, bohužel. ()

nudlis

O trochu lepší "gangsterka" neš druhej Veksklák (na to se fakt nedalo koukat), ale opravdu o dost horší než Příběh kmotra nebo Gangster Ka. ()

ssarka

hooodně velké peklo....Langmajer věčně sjetej kyblem čehosi tancuje po Praze, Dejdar jako kmotr neuvěřitelně k smíchu a nejvíc mě dojala postava Sláma...bývalý odchovanec a odkojenec KGB, kamarád Mrázka je vykreslován jako romantický snílek, co krmí labutě a u toho přemýšlí, že by v životě chtěl už mít klid a pěkně s ženou snídat...o zápletce se vůbec nebudu bavit, to jako jde o vydírání přes pár mizerných fotek? ()

mathos

Dokážu si představit vidět tento film koutkem jednoho oka, když na něj nahodou narazím na ČT - táhnout se kvůli tomu až na Černý Most mi přijde krajně neekologické... Langmajer s Dejdarem jsou sice stylově úchylní, architektonická kvalita některých prostor opravdu vyniká (až na tu podivně stísněnou kameru) ale toť vše - povětšinou se nic neděje, témata co by nás mohla zajímat zůstávají nerozvedená, přišel jsem si potom tak podivně prázdný akorát s přesezelou zadnicí... ()