Rovnováha sil čtyř párů je značně vychýlena – ženy totiž začaly používat rady z populární knihy Steveho Harveye "Chovej se jako žena, mysli jako muž", aby od svých partnerů dostaly to, co chtějí. Jenže jejich muži na to brzy přijdou a rozhodnou se, že nejlepší obranou je útok. Vymyslí plán, jak využít tuto informaci ve svůj prospěch a válka pohlaví začíná! (HBO Europe)

Juto

Prekvapivo zábavné vďaka kolektívnej chémii obsadenia a vyváženosti filmu príťažlivými prvkami pre obe strany rodového rozdielu. 6/10 ()

URBAN

Debilní nápad a co z něho vzniklo ... hezká myšlenka , k zasmání i zamyšlení a romantika tady byla podávána nenásilně a to mám rád . Na večer ideální zábava . ( 22.5.14/MAC ) ()

tom88

Černoško sem, černoško tam, sem tam nejaký humor, z ktorého nikomu nepotrhá bránice. Mierna nuda počas prepísknutej stopáže. Je to film, na ktorý si málokto po čase spomenie. 45% ()

Luk80

Velice příjemná pohodovka v černošském stylu. Sice už tady všechno bylo nespočetněkrát, ale tahle bláznivá romance aspoň drží pohromadě a s přehledem vytlačí ostatní nové "rádoby komedie" o vztazích. Jsou tady skvělé hlášky, které mi přivodily výbuchy smíchu a nebylo jich jenom 5, takže hodnotím velmi rád. Kevin Hart by se klidně mohl účastnit soutěže - Nikdy nezavřu klapačku, hehe. ()

Muse

Americká sentimentální sračka... Ale kterou ženu by nedojaly růžové kvítky na posteli či večeře při svíčkách pod hvězdami... Achich ach... ()

VanTom

Rozmáchlá romantická komedie se věnovala 5 typově odlišným párům, jejichž randění poměřila zažitými, optikou 2. pohlaví přechroustanými pravidly (když ženy kvůli "zrádcovské" knize prokoukly chlapské finty). Párkrát jsem se pěkně zasmál, přestože se "černošský" humor nevyhýbal zbytečným sprostotám, ovšem 2hodinovou délku doprovodila také plíživá monotónnost, vrcholící cukrkandlovou přeslazeností. ()

herr_carter

Tak po úvodním slibném rozjezdu se film bohužel plácal celou střední část ve snůšce řečí a blábolů, závěr to naštěstí ale zase spravil, takže čistý průměr, který nenadchne,ale ani neurazí. Kevin Hart tu hraje až druhé housle, ale jakmile dostane trošku víc prostoru, rozjede tu svou klasickou afektovanou hubu, jak jsme u něj už zvyklí. Zbylá část ánsámblu sekunduje jak může, dobře tu hrají ale především ženy, mužské charaktery tak trošku splývají.Obecně tedy hodnotím vesměs pozitivně, dvojku ale asi rozjíždět už nebudu................moje hodnocení = 6 z 10. ()

Admirall

podla mna to aj malo nasliapnute na celkom fajn komediu, zaujalo ma to a celkom aj do nejakej stvrtiny bavilo, no potom to zacalo dostavat nejake trojaktovkove zvraty a skoncilo to ako typicky americky romanticky blivajz... ale ako daka oddychovecka k valentinskemu veceru (ako to zaradila markiza) moze byt ()

H4ku11

Oddychovka, ktorá ma nadpriemerne pobavila. Večný boj medzi pohlaviami je vždy dobrou témou. Pritom nechápem, prečo musí vždy niekto z dvojice vyhrať nad druhým. ()

nessbeal

Prekvapujúci, osviežujúci, temperamentný, vzťahy rozoberajúci, dvojhodinový film, ktorý nenechá nikoho chladným. OST je podľa môjho vkusu. ()

barteca

Docela solidní konverzační komedie s totálně černošským obsazením, což při frekvenci dialogů zvyšuje nároky na čtení titulků. ()

bagetka007

Jako film je to takový průměr, je třeba nemyslet na to, že film dokazuje, že k udržení pevného, kvalitního, láskyplného, bla, bla, bla vztahu je třeba znát různé finty a triky...Happy ending u všech účastníků je očekávaná klasika, no. ()

BOURQUE

Celkom dobre natočená „komédia“ na horúcu letnú nedeľu. Štyri rôzne príbehy, ktoré majú jednu vec spoločné: problémy v nich spravila jedna kniha, ktorá prezradila ženám to, „ako sa chová väčšina mužov“. Nakoniec však láska zvíťazí nad „zdravým rozumom“ – tak ako to má byť! Osobné hodnotenie: 78% (***) ()

Rathalos

Waaaau,uplne dokonala a genialna vztahovka a konverzacka s urcitou davkou vtipu a paradnou hudbou,ktora nema absolutne ziadnu chybu,krasny film so sympatickym hereckym obsadenim natoceny so srdcom,po skonceni som bol nadseny,stastny a s usmevom na tvari...:-) ()