Rovnováha sil čtyř párů je značně vychýlena – ženy totiž začaly používat rady z populární knihy Steveho Harveye "Chovej se jako žena, mysli jako muž", aby od svých partnerů dostaly to, co chtějí. Jenže jejich muži na to brzy přijdou a rozhodnou se, že nejlepší obranou je útok. Vymyslí plán, jak využít tuto informaci ve svůj prospěch a válka pohlaví začíná! (HBO Europe)

Chip89

Muži vs. ženy. A já v záchvatech smíchu. Je to předvídatelná komedie, ale já si u toho krásně odpočinula. Prostě vztahy, humor, romantika a spousta nádherných a ještě jednou nádherných černochů - to je jasné, že je to film pro mne:)) Jen škoda, že na konci to končí tak jak by si to každá z nás představovala. Realita je ale úplně někde jinde. ()

Bezda22

Mě to bavilo. Tyhle boje mezi chlapama a ženskejma sou normální a dějou se všude na světě. Bohužel, ženský nás maj dost vomotaný a ta bitva je pro muže prohraná, i když to nejde připustit a všechno se tváří, že chlap je na koni, neni to vždycky tak. Docela mi to otevřelo oči a po skončení sem se cejtil dobře, tak zvláštně spokojeně. 65% ()

Shitonit

Černý film s černochama o černoších, po deseti minutách vidím černě celý život. V týhle černočerný pakárně jsou černý i běloši. Nesnáším černý filmy. To můžu mít rovnou vypnutou televizi... ()

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Důkaz, že když poserou něco ženské - může za to chlap a když úplně stejně posere něco chlap - může za to taky :D ()

kakyn

Vtipná černošská romantická komedie. Není to ta klasická, trapná americká komedie plná vulgárního humoru. Nejsou tam už ani ti okoukani herci jako Chris Tucker atd... A to je dobře. Má to dobrej nápad a člověk se u toho nenudi. ()

erapo

Ako prvú a najdôležitejšiu vec musím vyzdvihnúť kasting, ktorý je proste úžasný. Hviezdy ako Taraji, Gabrielle Union či Meagan Good doplnené skvelými mužskými hereckými polovičkami a malé cameo si to zahral aj Morris Chestnut. Herecké výkony spolu s hudbou a dejom dotvárajú krásny pohľad na vojnu v láske. Táto komédia síce neohúri množstvo ľudí, ale pre milovníkov podobných černošských filmov typu Tyler Perry jednoznačne odporúčam. ()

lulu37

Zdá sa mi, že troška podhodnotená komédia so skvelým soundtrackom (John Legend - Tonight, Jennifer Hudson - Think like a man). Odporúčam na spríjemnenie večera :) ()

Keen.lady

Občas jsem se ztrácela v podobnosti herců, kapku jsem se nudila, asi 2x jsem se zasmála. Michael Ealy je fakt kus a já tak trochu doufala, že uvidím i víc, než jen svlečená trička :-D Nelíbil se mi ten chlapík v rozvodu a malý syn svobodné ženy, ostatní herci v pohodě. Chtělo by to přidat více kvalitnějších fórů a méně skoků mezi páry, lepší dialogy a vymazat vypravěče. ()

rasto87

Pri tomto snímku bola u mňa chyba najmä tá, že ako prvé som videl druhú časť, ktorá mi prišla omnoho lepšia a hlavne zábavnejšia. Mysli ako on 14 je skôr romantickým filmom ako komédiou, kde vtipných prvkov je naozaj málo, ale na spríjemnenie večera s vašimi polovičkami to naozaj môže byť. ()

AndrewNewman

Najoriginálnejšia romatická komédia svojej doby. Nemá to oscarové výkony hercov, ani oscarových scenáristov a pod. ale zase je to brutálne pohodičková vec, ktorú si vždy veľmi rád zopakujem. ()

kikin01

Tento kousíček jsem si vychutnal opravdu dobře. Docela hodně pěkných hlodů, a celkově se film vyvedl, líbilo se mi to. ()

rigby

Velmi příjemná komedie na téma vztahů. I když jsem od začátku věděl, jak se bude děj vyvíjet a jaký bude závěr, byly z toho dvě pěkné hodiny plné zábavy. Bohužel k vyššímu hodnocení tomu hodně chybělo, zejména trocha pálivého koření a možná i kapka malinové šťávy, aby to bylo sladší. ()

kolodej1

velmi průměrné, ani to nebylo nijak k popukání, ani romantické, takové poměrně plytké a plné klišé. Někdy to na mě působilo trochu jako nepříliš povedený sitcom. Dokoukal jsem spíše z povinnosti ()