Rovnováha sil čtyř párů je značně vychýlena – ženy totiž začaly používat rady z populární knihy Steveho Harveye "Chovej se jako žena, mysli jako muž", aby od svých partnerů dostaly to, co chtějí. Jenže jejich muži na to brzy přijdou a rozhodnou se, že nejlepší obranou je útok. Vymyslí plán, jak využít tuto informaci ve svůj prospěch a válka pohlaví začíná! (HBO Europe)

ludovit14

Film, ktorí neprinesie nič nové ale aj tak sa to dá dopozerať -Herci boli hrozní,tematika bolo do plaču.HOD:40%.Škoda času!PS:černošská sentimentálná sračka. ()

fafejt001

Nebylo to špatné , ovšem - Proč jsem se ženil ? bylo o něco lepší . Jo číča je fajn , ale místy trochu kulhala . Občas vtipné rádoby životní názory kluků a dívek působily místy trochu násilně a uřvaně . Ke konci se dalo dost předvídat jak , co , kdo , s kým . Taková typická černošská komedie bez ladu a skladu . Jak jsem již uvedl špatné to rozhodně nebylo , něco tomu ovšem chybělo . Více komediálních prvků a bylo by to zábavnější . ()

Desmond04

Byl jsem kapku skeptický, ale v průběhu si mě tato černošská komedie získala. Humor je sympatický, ne přehnaně trapný, spíš pěkně vyvážený. Herecký konkurz dopadl také dobře, a tak jsou všechny postavy dobře uvěřitelné. Zařazení velkého bílého felláka jsem sice nepochopil, ale to už vem čert. Celkově jsem velmi spokojený, ale osobně se trošku obávám, jak na tom bude druhý díl. Přeci jen, nepříjde mi, že by zde byl nějáký velký manévrovací prostor. ()

Flamik

První půlhodina mizérie..ztrácel sem se v postavách, do toho ještě nějaké další pojmenování každé z nich..Postupem času jsem pronik a byla to klasika, do zábavy však daleko. ()

Goumen

Pohodová komedie, u které jsem se několikrát opravdu zasmál. Líbilo se mi sympatické herecké obsazení. Děj je dle očekávání celkem předvítalný a konec přeslazený, ale s tím jsem počital a i přesto jsem se dobře bavil ()

opiumka

Romantická komeide, která je opravdu zároveň i komedie. Člověk sice nepadá ze židle v záchvatech smíchu, ale usměje se nahlas jednou i vícekrát za 20 minut. Romantika je také schůdná a ne nechutně sladká. Tedy až na konec. Samozřejmě, že musí dojít k napravení všech hříšníků a jak jinak než sladce, aby to potěšilo dámy - pro které je stejně komedie určena. Ale dle mého názoru se pobaví i mužská část populace. Lepší průměr. ()

vlk++

Pohodová romantická komedie, mladé neohrané tváře, ženy se snaží domestikovat muže, muži se snaží užít život a mít co nejméně starostí, žádná velká moudra, bezva odreagovačka, spíše lepší 3*, možná na to ještě mrknu až to budou dávat v bedně. ()

malyLibor

Zajímavé téma, ale prostě nějak mne tenhle film nepřesvědčil... Kdyby to měla být opravdu komedie, nějak mne nerozesmála... a jestli to mělo být romantické, tak mám asi jiné představy o romantice... a ani jako sci-fy to moc nezabodovalo - nepodařilo se mne přesvědčit o tom, že by nějaká ženská někdy četla názor chlapa na to, co a jak chlapi myslí... natož aby to četly více než dvě ženy... Takhle to prostě na světě není, ženy nikdy nezajímá, co si chlapi myslí a věří jen tomu, co o myšlení mužů napíší jiné ženy... které o něm vědí naprosto to samé = píp... No, ale odmyslím-li si tento sci-fy prvek, pak ti černoušci byli celkem sladcí a ty černošky (až na tu kariéristku) byly k sežrání, takže jsem se dlouho rozhodoval, jestli za těchhle 70% dám 3 nebo 4 hvězdičky... Nakonec mne pro zaokrouhlení směrem dolů přiměla jedna z posledních scén filmu, kdy si znovuvybojovaná manželka toho trpaslíčka táhla jako kus masa... tím si u mne film dost pohoršil jinak celkem pohodový dojem... Tož tak. ()

Poga

Nemyslel by som si že film, cielene produkovaný a určený pre afroamericke publikum ma bude vlastne naozaj baviť. Scenár síce nesrsi zrovna originalitou a v podstate sa to celé dá predvídať. Ale herecké výkony, pre mňa neznámych hercov (okrem Gabrielle Union), sú obstojne, má to celkom spád a ešte k tomu herečky sú ozaj pekné. Slušné 3/5 ()

Chlopotun

Tak asi po hodine filmu v pozadí hrá velmi povedomá pesnička a ja rozmýšlam, kde som to už počul? a naraz mi trkne, že som tú istú pieseň počul asi pred pol hodinou keď hrala vo filme prví raz a to ju potom pustili ešte niekoľkokrát, holt niekto si vydával nový album a potreboval malé promo. Inak čo sa samotného filmu týka dosť som sa nudil. Jedna hviezda za občasné komediálne vsuvky v postave Kevina Harta a tá druhá za Meagan Good. ()

soukyd33

Něco do sebe to má. Je to zajímavý film o vztazích. Jak ulovit chlapa a jak si ho zatáhnout do svého hnízda. Je například docela těžké získat svatbu, nebo ulovit chlapa bez sexu. Hlášky zde moc nefungují, a scény nejsou moc vtipné. Soundtrack 👍 Jedna pošahaná knížka, a všechno se otočí naruby. Hvězdiček 1 ()

prcko

Radšej som nič moc neočakával a nechal sa prekvapiť. Prekvapili ma príjemnou romantickou komédiou s celkom povedomými tvárami a vhodným humorom. Našťastie to nebolo nič v štýle béčkových komédií, u ktorých vídavam oveľa vyššie hodnotenia a nechápem (Borat a podobné), no každému ako mu/jej chutí. Žiadny trhák, ale príjemné strávený čas s príjemnými hercami a ako to už býva v romantických komédiách, všetko sa musí točiť okolo lásky, len sa prehodí zopár podrobností. Ale čo na tom, však je to len romantická komédia a o to v nej má ísť, o lásku a úsmev. Netrhákových 75 % ()

madline24

Takova cernosska obdoba "Az tak moc te nezere", ale mene vtipna a straaaasne dlouha. Kdyby byla stopaz umirnenejsi, dala bych rada hvezdicky tri. ()

luke1

Co mam radeji nez do re komedie? Jsou to cernosske komedie a tahle byla opravdu dobra. Bavila me od zacatku do konce a to jeste neni konec filmu...bad ass bitch comedy movie:) ()

floppy4 odpad!

Sory ale tematika partnerske vztahy a podobne mam ako krestan davno vyriesene, cize pohlady ludi a spravanie postav mi pride absolutne mimo moj zaber a pozeral som na to ako na bandu nestastnikov hladajucich nejaky navod na opacne pohlavie, ale pritom sa stale hlbsie zamotavali. Nuda nuda a vydrzal som len 50 minut s tym ze viac casu nebudem zabijat niecim co ma nebavi a nema mi co dat. ()

Montmorency

Dostala jsem do slova a do písmene přesně to, co jsem čekala, takže pokud hledáte na páteční večer relax, tak jste zde na správné adrese - nožky na stůl, sklenku vína, vypněte mozek a bavte se u této relativně povedené komedie na věčné téma muži vs. ženy v celkem pohledném provedení :-) (konečně žádná J.Aniston či M.Kunis...) ()

majorzeman13

nenáročná,průměrná dobře,zručně natočené a především vtipná,zábavná komedie.............podívaná!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bavil jsem se . ()

JerryPilsen

Dobrá vztahovka,dosti vtipná a hlyvně neokoukaná.Dobře napsané dialogy dávají zapomenout na tu komediální hrůzu,co se poslední dobou objevuje.Pravda lecos je tušené i předpokládané,ale já se skvěle bavil. ()

Blackwolfik

Jasný, je to romanťárna. To nějak nemusím. Kupodivu jsem se ale i dobře pobavil. Docela jsem viděl v postavách mé kamarády a naši partu. :D Pár záseků je tam fakt peckovních. Celkově neurazí, nepřekvapí, hodnotím jako jednu z lepších komedií co jsem za poslední dobu zmrkl. Dávám 7/10. ()