Hokej v srdci - Srdce v hokeji

Česko, 2003, 58 min

Robert Záruba

Robert Záruba

Jan Celner

Já jsem velký fanoušek hokeje, takže jsem si nenechal ujít takový dokument. V dřívějších dobách tento sport byl velmi odlišný a dosažení titulu bylo mnohem těžší. Je ale krásné a hezké vědět, že Češi už byli dobří hokejisté odnepaměti, kdy se hrávalo ještě na poloviny a s míčkem a lední hokej byl součástí Letních Olympijských her. V tomto dokumentu je zmapován první titul Mistrů Světa našich hokejistů. Pro mě strašně srdcová záležitost.(30.5.2016)

Pěkný dokument z historii hokeje.(6.9.2018)

Dokument, který dojme spíše starší generaci. Pro tu naši, mladší, je to zase zajímavý pohled na začátky hokeje. Z moderního hokeje toho tolik neuvidíte.(17.5.2014)

Opět výborný hokejový dokument, který ocení především skalní příznivci tohoto krásného sportu. Místy jsem měl příjemné mrazení v zádech a zase jsem byl hrdý na naše výborné hokejisty (a že jich máme sakra hodně)... 10/10.(11.2.2012)

Pěkné povídání o hokeji, parádní dobové záznamy, ale už mě to tolik neoslovilo, protože patřím k mladší generaci a tento dokument ocení mnohem více pamětníci některých utkání.(6.11.2012)

Podařené dílko, jen je to poměrně krátké a neúplné. 78%.(23.5.2012)

Parádní záležitost pro milovníky hokeje, kterých je v naší zemi nespočet. Robert Záruba opět dokazuje, že je moderátorský král a servíruje nám lahůdku v podobě přehledu 80 let historie našeho hokeje.(12.6.2012)

Naprosto unikátní dokument mapující šampionáty na našem území.Je vidět,že si tvůrci dali s tímto dílem opravdu práci.(28.12.2012)

Parádní dokument do sbírky, tentokrát o hokeji v době ČSSR a ČSFR a jeho shrnutí, kdy jsme se a na jakém šampionátu umístili na stupních vítězů a roky, kdy jsme dokázali porazit steroidní vlak z Ruska.. Výpovědi hokejistů a trenérů, politické zásahy do hokeje v době, kdy sport byl spíš politickou hrou a hlavně skvělé výkony a ukázkovou souhru hráčů se srdcem a touhou po vítězství.(3.6.2013)

Hokej v srdci - Srdce v hokeji tohle snad platí pro každýho čecha. Hokej je jedna z mála věcí na který můžeme být, ještě hrdi.(30.5.2013)

Co dodat...100%!!!(7.3.2018)

Hokej - Hra mého srdce ;)(24.1.2012)

Působivá rekapitulace domácích mistrovství světa. Krásně sestříháno a okomentováno. Dokument, který vyvolá směs pocitů hrdosti, dojetí, nostalgie, takové zvláštné atmosféry dalo by se říci posmutnění.....Mě prostě baví, jak hokej Roberta Zárubu baví.(1.9.2011)

Paradni dokument. Nemel by chybet ve filmotece zadneho hokejoveho fanouska.(31.1.2012)