Přes den je Abby Russell oddanou zdravotní sestrou, které byste klidně svěřili vlastní život. Její skutečné poslání však začíná až v noci, kdy pomocí svých ženských zbraní láká nevěrné muže do pasti, aby se jim krutě pomstila. (oficiální text distributora)

kinghome

1 800 hodnocení a já kouknu zrovna na tokovou blbost. Začnu plusy, který tu jsou tři. První je Katrina Bowden, která sice neumí tak skvěle hrát, ale je krásná a v tomhle filmu byla jediná, na kterou se dalo koukat. Druhý plus je to, že film nenudí, krátká stopáž uteče rychle a nakonec třetí plus je konečná řežba. Ono pár brutálních efektů je hezkých, ale to nestačí. I když tu byli pozitiva, tak je pro mě ten film strašně zbytečnej, Nic novýho nevymyslel a celý je to strašně béčkový. Paz de blabla je nechutná, odporná "herečka" která by snad nemohla hrát ani v pornu, obsadili snad tu nejhnusnější a nejhůř hrající herečku, kterou našli, pro ní by měli být filmy od Asylumu vrchol slávy. Celý film mě tam srala, jak její mluva, tak její ksicht a prostě všechno. Docela jsem se na film těšil, nečekal jsem nic božího, ale alespoň na ten průměr se to mohlo vyšplhat, bohužel to celé shazuje Paz. 50% ()

elanius

(23/2014) / Riadny úlet. Pár scén ako vystrihnutých z Dextera. Trúfal by som si povedať, že až moc nápadne podobných. Nebyť toho erotického štylyzovania každej druhej scény asi to po 30 minútach vypnem :). (4/10) ()

Duoscop

Už už jsem to chtěl vypnout a napařit tomu odpad jak vyšitý, ale nakonec jsem se přemohl a dodíval to. A za ten konec v nemocnici tu jednu hvězdu přihodím, ale je to na hraně. Prostě mě to nějak nechytlo a zase jsem jednou šlápl s výběrem filmu vedle. ()

Yoshimitsu

Abby byla špicová manipulativní mrcha, která dokázala zlomit každého chlapa a omotat si ho kolem svých předností, které hodně vynikaly. Nahoty se nebála, což uvítá každý heterosexuál. Kdyby to nezachránilo posledních krvavých 20 minut, šel bych s hodnocením o jednu hvězdu dolů. Dávám 50% ()

Wade

Žádný zázrak, ale pěkně natočeno s dostatkem krve. Celý film má bohužel jednu velkou vadu je o sestřičce ,která svádí ženatý muže teď ,ale přijde ta velká vada. Je to hnusná baba a to mi k té roli vůbec nesedělo kdyby vybrali někoho jiného místo Paz de la Huerty dal bych 4* takhle jen za 3*. 55% ()

KASUGI odpad!

Zvrácená tlama by se to mělo jmenovat. Opravdu snad první film na světě, na který jsem nebyl schopný koukat kvůli odpornému vzhledu nějakého herce. Když se "TO" objevilo v úvodu, začal jsem hystericky šílet, že to nedám, že se na TO, co vypadá, jak nějaká nepovedená transka, fakt nedá dívat. A jestli si vzpomínáte na scénu z filmového Mr.Beana, kde Peter MacNicol rozdýchává zničený obraz a když se trochu uklidní, nechá si ho znovu ukázat, že to možná nebude zas tak hrozné, ale zaječí ještě víc - tak přesně i já jsem po úvodu při titulcích přemýšlel, jestli to dám a že nakonec možná jo. Pak se objevila scéna v nemocnici, kde se mihlo pár komparsu a mimo jiné taky nějaké ty ŽENY a když se vzápětí opět objevilo TO, tak jsem s křikem chytnul ovladač a přepínal pryč. Ty vole, kdyby to aspoň byla nějaká jakože zrůda vražedkyně, ale ono to má být formou, že jako sexy kočka svádí ženaté chlapy, kterým se pak mstí, že jsou nevěrní. Zdravím mimozemštany za vzdálené galaxie, na jejichž planetě se TO jeví jako sexy pěkná kočka. Jinak v tom filmu bych jako nevěrný chlap přežil. Mě by totiž TO nesvedlo, ani kdybych ho měl na vypínač. Brrr, fuj hnus jeden fialovej. ()

zolo23

Geniálna blbosť v hlavnej úlohe s pošahanou Paz de la Huerta. Ten jej hlas je buď zámerne "jebavý", alebo je Paz fakt retardovaná. Dostal som to čo sľuboval plagát, film plný holých báb a slušného exploiťáku. Príbeh je obohratá platňa, ale komu to vadí? Záver príjemný, krvavý, takže spokojnosť na mieste. ()

Forsberg11

No prečo nie? Taký ženský Dexter v príbehu svojou atmosférou pripomínajúcom komixové Sin City, či staré Grindhousy. No najväčšie plus filmu je jeho hlavná hrdinka a hlavne jej predstaviteľka. Nie len že je maximálne sexi (aj keď môj ideál to práve nie je) ale predviedla práve ten herecký výkon, ktorý mám najradšej. Takmer bez emócií, vždy sebavedomá, vždy pokojná, s pomalým tempom hlasu. Pôsobila na mňa svojim spôsobom upokojujúco a musím sa priznať, že som jej fandil. S príbehom taktiež spokojnosť, aj keď mohlo to byť aj lepšie. Niektoré pasáže nudili viac, niektoré menej, niektoré chvalabohu vôbec. Aspoň že veľa vynahradzuje častá nahota a erotika, bolo sa na čo pozerať. Dobré... 65 %! ()

kenkaku

To že dávám dvě hvězdičky opravdu jen znamená že 2x to vidět nepotřebuju. Douglas Aarniokoski se snažil, aby jeho dílko vypadalo "noir" (prakticky furt ty monology...), potom taky "cool" (ta explicitně přehnaná krev), celkem i "naughty" (no, vážně fakt musíte být dole bez když porcujete pilkou chlapa?) a asi trochu se snažil hrát Tarantina. Blbé je že mu to jde tak napůl a výsledkem je mišmaš co neví co chce, sem tam vyzní komicky (a nejsem si jist jestli záměrně) a hlavnš na to jak je to krvavé a hambaté se tam moc žvaní (blbě žvaní, ne Tarantinovsky žvaní). Takže účel to splnilo a určitě se najdou individua co tomu nají plný počet :). ()

sedm.1

Krátce, stručně, výstižně, průser ve všech směrech. Pozitiva? Sakra, mě snad nenapadá vážně ani jedno. Vlastně kecám, na Katrinu Bowden ve vedlejší roli se poměrně příjemně kouká, ta se holka rodičům opravdu povedla, jinak je to ale prostě vážně špatný béčko, které se ze sebe snažilo udělat nevím co, ve výsledku je to ale fakt jen katastrofa. A ve výčtu toho, co mě na Nurse iritovalo nejvíc, nemohu začít nikým jiným, než pozastavením se nad Paz de la Huertou, protože něco tak odpudivýho, nesympatickýho, necharismatickýho a špatně hrajícího, se zkrátka jen tak nevidí, ta ženská ve svých necelých třiceti vypadá na vodrbanou padesátku, dělající neustále takový grimasy a gesta, že důvod jejího obsazení do této role absolutně netuším, prostě hrůzostrašný výkon i ksicht, devastující kompletně celý film! Zápletku pak tvoří tuctová thrillerová výplň, která si s ničím moc neláme hlavu a kde se toho moc neřeší, prostě smysluplnost dostala tentokrát naprosto volno a výsledek je tak jen o nedotaženém hovně. Jinak ještě atmosféra a napětí samozřejmě také žádné, co se avizované nahoty týče, asi jsem viděl jiný film, ale ten jeden jediný záběr na jedny kozy mě tedy neuchvátil, a co do krvavosti, krom závěrečných zhruba asi tří minut též prázdno, pusto, nenásilno. Nurse je tak prostě velice špatná brakovka, bez čehokoliv, co by mohlo zaujmout, či vytrhnout z nudy a mě se to zkrátka absolutně nelíbilo. ()

iXtr3m3

Na jednej strane na moje prekvapenie nie až také zlé, na strane druhej až príliš "na hlavu". Hviezda hore za celkom krvavé aj s pár nahotinkami, ale to sa od škaredopeknej Paz de la Huerty aj očakávalo, takže tak. ()

Corpsegrinder odpad!

Ježiš to byla zase sračka. Vypnuto asi po 40 minutách protože to se fakt nedalo. HROZNĚ zahraná titulní postava který sekunduje hromada céčkovejch lidí. Strašný efekty jako bonus. O hororu nemůže bejt řeč. A že se tady každej druhej člověk poslintá z toho že se tam sem tam někdo svlíkne no týýýýýjo každopádně lepší herectví bych našel i v tom pornu. ()

Teabag

Začíná to jako takové prapodivné béčko, ale postupně se z Nurse vyvinul vcelku koukatelný, krvavý film. ()

aLPaC

Tak tohle byl hodně ujetej Grindhouse. Takovej pokus o Rodrigueze nebo něco ve stylu Mačety, jen je to v podstatě celý o kozách a překvapivě se dočkáme a vyholenýho klína. O Paz de la Huerta jsem slyšel poprvé, ale doteď se nedokáže rozhodnout, jestli mi přišla spíše sexy, nebo spíše škaredá. Za to u Katriny Bowden se nikdo moc rozmýšlet nemusí, tuhle čičinku by chtěl mít doma asi každej chlap. Přemejšlel jsem i o čtyřech, protože to bylo krátký a pěkně to utíkalo, ale ten závěr byl až moc (i na tenhle typ filmu trapnej) takže tři. ()

mira007

Zdravotní sestřička Abby, která se po večerech mění ve svůdkyni ženatých mužů, které za to potrestá smrtí. Jednoho dne se zakouká do své kolegyně a Danni v podání překrásné Katriny Bowden, kterou si pamatuju ze Školního srazu ( ne mého ) prciček. Ta její náklonost později neopětuje a nastává čas pomsty. Béčkový film, který se ve své béčkovosti vyžívá až do satiry žánru. Posledních dvacet minut je klasická řezničina . Divák dostane přesně to, co očekává od plakátu a mně to stačilo. Paz de la Huerta se mi moc nepozdávala jako sexbomba ikdyž tam často běhala komplet nahá. ()

Hapretor

Záleží na vkusu, ale mně se hlavní představitelka jako total famme fatale vůbec nelíbila - naopak - kdybych zachytil její pokusy nebo náznaky mě svést, znechuceně bych odešel na opačnou stranu. Čili nechápu celou premisu filmu. Navíc je film blbý, nudný a až na jednu hezkou herečku - K. Bowden, nebylo na co koukat. Např. Základní instinkt - to je jiný kafe. ()

korok

Typický filmařský počin patřící do rodiny filmů, které mají zaujmout hlavně záběry na polonahé sexy herečky, což mi osobně jako normálnímu chlapovi samosebou nevadí, ale v dějové linii jaksi výrazně pokulhávají. Místy mi to připadalo jako péčko, ze kterého autoři vystříhali sexuální scény a přidali trošku na ději. Kromě závěru, který už snesl určitá měřítka, byl film, vyjma pohledů na krásné sestřičky, nudný. Je třeba ale pochválit kameru a vizuální stránku. Možná by příště mohli autoři zkusit natočit Nurses, v podobě jako kolegové z Digital Playground. To by jim šlo asi lépe. Za tři jenom díky krásným slečnám (zejména nadherné Katrině Bowden), jinak by to bylo za slabé dvě. ()

Rockerman

Poměrně stupidní film s ještě stupidnějšímí dialogy, ve kterém se napětí buduje nějak uměle a stejně to moc nefunguje. Sestřička, vraždící nevěrné muže má hrozně nesympatickou tvář, pod kterou naštestí má naopak skvostnou postavu, kterou neváhá často ukazovat a to jak ji pánbůh stvořil. To je první klad filmu. Ten druhý by mohl být závěrečný masakr, ale na mě působil už jako parodie. A tak druhou hvězdu přidávám spíše za tu pointu příběhu, který už podruhé nebudu muset vidět. ()