Někde v Latinské Americe kotví loď s 400 milióny dolary na palubě. Peníze byly ukradeny chladnokrevnému drogovému magnátovi Loomisovi (Patrick Stewart). Ten samozřejmě peníze chce zpět a úkolem pověřil nelítostného zabijáka Armora (Denis Leary) a jeho bandu. Jediný, kdo ví, kde loď kotví, je prosťáčkovský a lehce vyšinutý zločinec Dani (Christopher Lambert). Na něho má spadeno drsňácký agent z oddělení narkotik Cole (Mario Van Peebles), který zase jako jediný zná jméno lodi s nákladem peněz. Ačkoli jsou Dani a Cole okolnostmi přinuceni spolupracovat, neznamená to, že se nebudou podrážet a každý nebude sledovat svůj vlastní cíl. (oficiální text distributora)

Rutger

Svěží zábavná dvojka Christopher Lambert a Mario van Peebles v nadupané akční jízdě. I po těch letech je to stále pecka, pro mě to je takový malý kult. A nesmím taky zapomenout na skvělej kinodabing od Intersonicu. ()

Roman1983

klasika 90-tých let, film má spád, stále nějaká akce + hecovaní obou hlavních hrdinů, prostě srdcovka, kterou si můžete pouštět stále dokola a neomrzí :-) ()

CrazymanM

Čekal jsem trošku víc,když jsem pročítal komentáře!Film je poněkud starší,ale to by tak nevadilo,jenže ať jsem se snažil sebevíc,prostě to byla hrůza,pár trapných srandiček,trošku akce,ani Lambert s Van Peeblesem to nezachránili,no nic,příště budu vybírat lépe!!! ()

blekekeke

Správná béčkovina, kdy zásobník má 5000 nábojů a hlavní hrdinové 99 životů a přežijí cokoliv, i ten skok z vrtulníku po hlavě do lesa :o) ()

v.indruchova

Jde s toho cítit, klasické akčňáky té doby, tenhle je slabí a vyčpelý. Chtělo by to víc vtipu, i když se zdá, že to akce zachrání (a její dost?), tak to nestačí. Děj jednodušší s malými překvapeními. Slyšet to v angličtině tak je to o něčem jiném, v českém dabingu uniká dost vtipů. Já se chvílemi nudila, posouvala to a vytrhávala si při filmu chloupky na nohou, to mluví za vše. ()

montel

Agent z protidrogového Cole Parker (Mario Van Peebles) osvobodí z jihoamerického vězění Daniho Serviga (Christopher Lambert), který jediný ví, kde kotví loď se 400 milióny dolarů na palubě. Ty byly ukradeny drogovému bossovi Loomisovi (Patrick Stewart), který chce peníze za každou cenu zpět...Trochu zapomenutá akční komedie se spoustou akce a výborně hláškující dvojicí Lambert-Peebles. 60% ()

zurivymlok

"Béčko" mého dětství, které jsem neviděl 20 let a na nějž jsem si vzpomněl prakticky jen díky tomu, že se mi do rukou dostala Learyho nejnovější kniha. Je to vtipné, svěží, s praštěnými nápady (lékárnička a průstřel nohy), slušným hlavním padouchem a jeho pobočnicí a s ústřední dvojicí Lambert - Peebles, kterým to spolu jednoduše sedí. Nebýt toho přiblbého konce, dal bych o hvězdu víc. Při sledování filmu mi přijde, že Lambert je jeden z těch herců mého dětství, kterých je přece jen škoda. Nevím zda je to tím, že si neuměl vybírat scénáře či mu nikdy nikdo (snad až na prvního Highlandera) žádnou pořádnou roli nenabídl, ale jeho filmografie je vzhledem k jeho kvalitám hodně žalostná. ()

Mark1983

Kdysi jsem si to nahrál z televize na videokazetu a díval jsem se na to poměrně často,ale video už k dispozici nemám tak už nemám k dispozici ani tento film.Snad ho seženu někde na dvd.Je to zábavná akční komedie,kde se pořád něco děje,i když to začáteční pohřbení zaživa bylo mrazivé. ()

Gugos

Tak musím uznat, že tento film mě dostal.Mám strašně rád akční filmy, které mají spád a jsou propleteny super hláškama....hodně mi to charakterem připomíná Mizerové, taky dva kolíci kteří do sebe řežou, ale přitom jeden druhému kryje záda....všem můžu jen doporučit je to taková hodně dobrá a vtipná akční komedie...:) ()

onevoice

Jeden z naj filmov mého mládí. Už ani neviem koľkokrát som to videl. Lambertov zrejme najlepší film po Higlanderovi. Je to plné humoru a naháňačiek všelijakých skokov zo skál /fakt sila/. Skrátka všetko čo dobrá akčná komédia má mať. Doteraz mám vhs originálku. ()

rewoluce

Výborný film, skvelé kamery, scenár a dokonca aj béčkový herec a rejža superMário si zaslúžia pochvalu.. odporúčam a bodujem 70% ()

Drslw

Celkom zábavný tvrďácky, lacný akčný film s hromadou známych hercov, ktorý pôsobí dojmom, že si ho tí herci natočili sami sebe pre radosť. V primeranej stopáži vhodný na ktorúkoľvek chvíľu. ()

andy60

Scénář určitě moc času nezabral, ale jako oddychovka to funguje dobře. Akční jízda, kde kulky sviští ostošest a Lambert s Peeblesem se do toho snaží neustále hláškovat. V hlavě mně utkvěla scéna s vrtulníkem, kdy je Lambert zavěšený na laně a hlavou naráží na vodní hladinu. ()