The Human Centipede III (Final Sequence)

• Austrálie The Human Centipede III (Final Sequence) (více)

William Boss (Dieter Laser), šialený dozorca z väzenia uprostred americkej pustatiny, natoľko podľahne "kúzlu" dvojitého pokračovania zvráteného snímku Human Centipede, až nadobúda presvedčenie, že jediný spôsob, ako dospieť k náprave trestancov a ušetreniu na výdavkoch v prevádzke, je prekonanie počtu "uchádzačov" prvotného výtvoru režiséra Toma Sixa. Z koľkých "dobrovoľníkov" sa bude skladať ľudská stonožka tentoraz? (*CARNIFEX*)

Kaylar

Na třetí díl Lidské stonožky jsem se nekriticky těšila, film mě však převelice zklamal... Zajímavých scén bylo opravdu pomálu a celý film působil spíše jako fraška. K prvnímu i druhému filmu, které bez problémů samy o sobě fungují jako plnohodnotné solitéry, se tento film ani vzdáleně nepřibližuje... Dle mého názoru je na film škoda času i škoda očí. ()

BigJohn02

Tom Six nám tentokrát naservíroval oba psychouše z předchozích dílů, ale nic to nepřineslo. Dieter Laser tady hraje tak exaltovaně, že člověk neví, jestli se mu má smát nebo nad ním brečet. Je to nepřesvědčivé jako gore i jako komedie, a tak neskutečně pitomé. ()

RiMM

Teda povedal som si, že nebudem hodnotit, ale neda sa. Toto nie je umenie ale filmovy brak natoceny uchylnym psychopatom. Toto nie je horor, ale zufalstvo. Herecke vykony a samotny dej je podobny ako keby to natacal sam Chocholoušek. Nuž kto vydrži dokonca ma jedneho BLUDIŠŤÁKA ... ()

Lubikem odpad!

Tak toto si ani nepozrite, bez debaty, boli asi 2 nechutné scény, a stonožku bolo vidiet na konci dokopy 3 minuty aj to vo väzenských handrách, skôr by som tento diel nazval "alkoholické sebadeštrukčné väzenie" ()