The Human Centipede III (Final Sequence)

• Austrálie The Human Centipede III (Final Sequence) (více)

William Boss (Dieter Laser), šialený dozorca z väzenia uprostred americkej pustatiny, natoľko podľahne "kúzlu" dvojitého pokračovania zvráteného snímku Human Centipede, až nadobúda presvedčenie, že jediný spôsob, ako dospieť k náprave trestancov a ušetreniu na výdavkoch v prevádzke, je prekonanie počtu "uchádzačov" prvotného výtvoru režiséra Toma Sixa. Z koľkých "dobrovoľníkov" sa bude skladať ľudská stonožka tentoraz? (*CARNIFEX*)

Najt odpad!

Absolutní omyl v kinematografii. Jeden z nejhorších a nejdebilnějších filmů, který jsem kdy viděl ()

krenator

Tak tohle už bylo ale fakt špatný. Nudný, otravný, nevtipný, s politikou žádný dočinění, žádný pořádný efekty, žádný děj, žádný splatter, žádný hnusy, žádný humor, prostě hrůza. Jestli je tohle důstojný zakončení trilogie, být Tomem Sixem chodím kanálama. Jednu hvězdičku za koule a lidskou housenku. ()

Olafson

Satirický film, který "řeší" radikálně problém amerického vězeňství lidskou stonožkou, v horším případě dokonce inovativně lidskou housenkou. Koneckonců v USA je nejvíce lidí ve věznicích na světě, takže nápad se možná i brzy ujme. Neustále křičící důchodce Dieter Laser (pokud tedy zrovna nežvýká sušené klitorisy) mi kdovíproč připomínal Clinta Eastwooda. Tom Six, si pak celkem s gustem zahrál cameo roli, nejspíše proto, aby se mohl před kamerou vyzvracet a ukázat tak, že ještě není až do morku kosti úplně zvrácený. V civilu vypadá poměrně obyčejně až sympaticky, tvůrce podobných lahůdkových filmů by si člověk spíše představil s vizáží Roba Zombieho, Daniho Filtha či alespoň Marilyn Mansona. Do filmu se dokonce podařilo kromě obvyklého stonožkového ansámblu angažovat i dávno zašlé "hvězdy" Erica Robertse a univerzálního padoucha Roba LaSarda. Zdá se mi, že režiséra už to stonožkování samotného nebavilo a chtěl se prostě s provařeným tématem rozloučit, aniž by vykrádal sám sebe. ()

Pitryx odpad!

Tak jsem se těšil a taková sračka!!!!!!!!! Než se děj dostane k jádru pudla trvá věčnost. Celou tu dobu posloucháte uřvaného debila. Nevím proč byli obsazeni herci z prvních dvou filmů. Za celý film dva nebo tři silné okamžiky a to je vše. Záběr na stonožku z některých kamer jasně prozradil dřevěné (nebo plastové) panáky, protože to bylo absolutně bez pohybu. Chtěl jsem dát třeba jen něco málo za Bree Olson, ale nakonec nedávám ani to, ačkoli by si to holka, zasloužila. Prostě škoda času. Jen slibovali, že to bude lepší než jednička a dvojka. Akorát tak velké hov… ()

Bublasaurus

Tak k tomuhle nedošla slova, ale spíše se mi tento film nechce úplně detailně rozebírat, kvůli některým 100% jak Politicky tak i Všeobecně Nekorektním věcem v průběhu celého filmu, jako například: Mužská nadřazenost nad ženami, vězení vyobrazeno podle těch nejhorších představ, snová scéna v kantýně, znásilnění jak muže tak i ženy - podruhé v kómatu, reálně vyobrazená mužská kastrace, jezení intimních částí lidského těla - kanibalismus, vyřvané (doslova) všechny lidské předsudky na náboženství i rasy, zacházení s vězni či jinými zaměstnanci jako někde v koncentračním táboře - náhodné tresty smrti, uctívání předchozích dvou filmů jako by to byly ty nejlepší filmy na světě, vládou schválený stonožkový program ve vězeních - resp. housenkový pro doživotně odsouzené a další nesmysly jako třeba samotná Lidská Stonožka z 500 lidí... Jako dodatek k tomuto komentáři se mi film překvapivě líbil a to i přes nesympatické postavy či neuvážené dialogy. Doufám, že už tak maximálně 2x v životě... ()

mikessc

Tieto stonožky budu mat stále všetky okolo 50% hodnotenie . Kde jeden človek tomu vysoli odpad ,tam druhý mu da 5 hviezdičiek :-D Ale kto videl všetky 3 diely tak musí uznat že tento diel je najslabšý. Tom Six z toho chcel mat na pol horor a na pol komédiu a nevyšlo mu to ,po obidvoch stránkach. ()

elanista1

To je všetko? Na toto sa čakalo štyri roky? Nájdu sa chuťovky /odrezávanie vajec, mrdanie do žalúdka, sekretárka/, ale veľmi veľké množstvo času je na obrazovke riaditeľ väzenia a to je problém. Mal by som čo robiť, aby som si spomenul kedy som naposledy videl niekoho takto zle a teatrálne prehrávať. Oproti predošlým dvom filmom to je možno trocha vtipnejšie, ale podstatne menej nechutné...len sa to snaží zbytočne tlačiť na pílu po komediálnej stránke...a predsa kvôli tomu si to asi nikto z nás nepustil. ()

pivomamrad

Ja se tedy neztotoznuji se zdejsi vetsinou a hodnotim pomerne vysoko. Stonozky sice moc nebylo, ale to vubec nevadilo. Uchylny to bylo dost. Nad nekterymi scenami opravdu zustava rozum stat (znasilneni do ledvin, apod.). Susene klitorisy taky pobavily.... ()

Thovt

Dokoukáno jen do půlky, pak už se ta nikam nevedoucí nuda nedala vydržet. Filmu se ale nedá upřít zvrhlý kouzlo. Kdo ví, třeba někdy dokoukám i tenhle nejslabší díl trilogie. ()

guma

Film jednoznačně předčil očekávání. Pokud někdo čeká vykrádačku předchozích dílů, tak rozhodně bude zklamán. Film je originální a nenudí. Dechberoucí výkon pana Lasera a perfektní nápad pro všechny ředitele věznic jak nakládat s těmi nejtěžšími zločinci. ()

moviefan4

Pre mňa super šialená a zábavná jazda. Tento film som si narozdiel od dvojky užil a bavil ma. Hlavne svojou komedialnou stránkou. Za mňa plný počet *! ()

J.Mayen

Tohle je opravdu špatné, a to všim, příběhem, herci, především podstatou proč něco takovýho vůbec vzniklo. Tak debilní, hovadskej děj s ještě debilnějším imbecilnim uřvaným hlavním charakterem jsem snad ještě neviděl. ()

PaTeXx

Spoiler už v první větě! Samotná stonožka (leč nejdelší) byla ke spatření až v posledních deseti minutách filmu. Do té doby se celý děj točil kolem přehnaných záchvatů Billa Bosse, přetahovaných nudných scén, ale i labužnických pochutin. Detailní kastrace a polykání v podání Bree Olson patří mezi ně. Jsem ale rád, že se před kameru vrátil Dieter Laser, jakožto jeden z nejhnusnějších (tohle slovo už k této bizarní sáze asi patří) záporáku s pravým esesáckým akcentem. Ve finále se víceméně jedná jen o vlastní propagaci Sixových filmů (tentokrát však s jakžtakž dobrým hudebním doprovodem). ()

TonoM

Nejslabší část z jedničkové pecky přišla normální dvojka ated' zatraceně slabá trojka v které se skoro nic neděje. ()

brasek odpad!

MegaOdpad Už prvých 15 minút dokazuje, že pôjde o dementnú záležitosť. Celý snímok sú len psychopatické výbuchy šéfa väznice Williama Bossa, ktoré boli na hlavu a plné zvrátenosti! Nie, nemám slabý žalúdok a psychopatologické sračky mi nerobia závrate, lenže snímok je aj pod touto úrovňou. Hnilý a degradovaný dej absolútne takej istej povahy ako fanklub filmu. ()

8laci8

Tento film jsem jako poprvé v životě hodnotil pouze jednou hvězdou... Proč? Měl by to být horor a ne parodie na předchozí dva díly. První a druhý díl snesly alespoň nějaké měřítko, ale toto? S hororem to nemá dle mě nic společného... Po celou dobu jsem se spíše smál a to hlavně tomu Manďákovi v klobouku co si tam hrál na nějakýho hňupa, co právě utekl z psychiatrické léčebny. Opravdu velký zklamání... Mel jsem co dělat, abych poprvé nesahl ještě o stupínek níž... ()

MadyDollar odpad!

První díl se celkem i vyvedl. Troufnu si říct, že i na druhý se ještě dalo dívat. Ale tohle?! Fakt? Nevím, jestli je těžší poslouchat ty nudný repliky nudných postav nebo ten super-uspávající kterénský hlas připomínající Morlora z Nekonečnýho příběhu a podání Lejzrova "výkonu". Jop, je to bezpecne ten nejhorsi herec ever, natocit film s Wendy z Kubrickova Shiningu, mohlo by se to puzivat jako priklad nejhorsiho herectvi na umeleckych skolach. To mě upřímně iritovalo nejvíc. Chtěl, aby si vězni dávaly sračky do úst, zatímco on je dával do uší nebohým divákům. Vážně NEDOPORUČUJU. ()