Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  **

  Hvězdně obsazený "velký" thriller, který se snaží být něčím větším, než jen pouhým thrillerem o korupci a nekalých praktikách a vysokých místech. V rukách lepšího režiséra to tak i mohlo dopadnout ale Hughes je rutinér a tím i zůstane. Zbytečně pohřbená příležitost na kvalitní snímek s dobrými herci.(26.5.2013)

 • erased
  ****

  Marky se snad pro role tvrdých a průbojných policajtů narodil. Dokonce jeho postava ani nemusí být ve službách zákona, stačí soukromé očko. Stereotyp jako prase, ale už ten napovídá, že se scénář chce postavit spíš vedle klasik minulosti než fantasmagorií dneška. Stokrát viděný příběh o prohnilosti politiků bez jakékoli znatelné invence to pouze stvrzuje. Jako takové se tak dá Broken City považovat za poctivou pozdní vlaštovku noiru. Nic není na první pohled černobílé a každá postava si táhne svůj kříž. A jestli taková dobře, přestože rutinně odvedená práce dnes nemá šanci, tak je něco hodně špatně.(14.4.2013)

 • Ellmariachi
  ****

  Mark Wahlberg mě neustále přesvědčuje o tom, že jestli má mít můj oblíbenec Sly nějakého nástupce, tak je to právě tenhle chlap. Těch podobností je hned několik. Oba dva umí vzít do ruky bouchačku a rozmlátit někomu tvář. Ani jeden z těchto borců není z herecké kategorie 1A, ale přesto své snímky ve většině případů tahají právě oni sami. A hlavní spojitost vidím v tom, že oba pánové jsou ve svých rolích takoví ti hodní a citliví kluci od vedle. No a podobně se MW zachová i v tomto snímku. Zápletka je taková nějaká, ale film umí vymačkat i z mála hodně občas napětí pěkně vyšroubuje. No a jak jinak než právě to, že v mých očích snímek táhne právě MW může za to, že dávám 70 a 4 hvězdy. (večeře vynikající)(13.4.2015)

 • MIG29
  **

  100 krát ošúchaný námet, žiadna invenčnosť. Dve naozaj skvelé scény ( Rozhovor Crowa s Wahlbergom o psoch a kino) mi ten nudný zvyšok bez šmrncu nevynahradia. Crowe mohol dostať viac priestoru a Wahlberg lietať so zbraňou namiesto fotoaparátu (: Mal som chuť nedopozerať to a zvyšok filmu len preblikať. -_-(20.4.2013)

 • nunka
  ***

  Tento film ničím neblyští - atmosféra ako z klasických priemerných thrillerov, scenár šlape v duchu policajno-politických pletiek ochutený dramatickými zápletkami, charaktery a celá psychológia postáv vykreslená dosť po povrchu a ani zápletka neposkytuje nadpriemernú dávku diváckeho adrenalínu. Všetko však ide ako má. Priemerne a fádne. A po chvíli tento film pre svoju nevýraznosť zapadne do zabudnutia.(17.12.2013)

 • - Ešte ako jeden z producentov ponúkol Mark Wahlberg rolu Billyho Taggarta Michaelovi Fassbenderovi. No keďže ten odmietol, nakoniec sa tejto úlohy ujal sám Wahlberg. (S3MIR)

 • - Okrem autentického prostredia New Yorku prebiehalo natáčanie aj v meste New Orleans. (MikaelSVK)

 • - Vo volebnom sídle Jacka Vallianta (Barry Pepper) je plagát s hebrejským slovom “židovský“. Sú to síce správne písmena, ale sú písané sprava doľava namiesto zľava doprava, ako to je v hebrejskom jazyku. (Spilvo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace