Příjemná detektivka s parádním obsazením. Marky Mark se zase našel a Crowe si slizounského starostu užívá. Tyhle politické svinstva si poslední dobou užívám a i když tenhle kousek je občas zbytečně natáhnutý, potěšil. Veselé je i odhalení týkající se hlavní postavy. Vlastně je to film o sobectví. Snímek se nejspíš snaží přinést menší ponaučení. A to zní: Když nejsi sobec zaplatíš za to a když jsi tak vlastně taky... 1-1=0 ano uhádli jste správně, ponaučení zde chybí. P.S: Hudba Reznorova podržtašky Atticuse Rosse je taky docela fajn. Žíví se tím, že je syn svého otce.(12.4.2013)

Miluju politiku a vrcholné politiky. Oni jsou tak ctihodní, krásně načesaní, umí vtipně argumentovat a s thymolinovými úsměvy rozkradou vše, co mohou. Asi proto mě hrozně bavil starosta Hostetler, kterému kdyby našeptával sir Humphrey Appleby, tak by si převezl na svou zahradu i Sochu Svobody a ovčany Nového Jorku by hravě přesvědčil o prospěšnosti tohoto kroku pro město. Já jsem si tedy starostovo vychytralé politikaření, manželčinu upřímnou nenávist i zmatení detektiva Billyho docela užil a něžně jsem se zasnil nad dlouhým seznamem jmen z domácí politické scény, kterým by pruhovaný mundůr a pobyt v ajnclíku dokonale slušel.(16.12.2013)

Kriminální drama kde prim hraje politická rivalita před volbami starosty v New Yorku. Zamrzí, že herců takového formátu jakými jsou Mark Wahlberg, Russell Crowe a Catherine Zeta-Jones se nedostalo lepšího vedení. Filmu chybí větší napětí hlavně v závěru, kde by to mělo gradovat...Takhle zbyl bohužel jenom docela průměrný film jedné sezony...(23.8.2013)

• MIG29

100 krát ošúchaný námet, žiadna invenčnosť. Dve naozaj skvelé scény ( Rozhovor Crowa s Wahlbergom o psoch a kino) mi ten nudný zvyšok bez šmrncu nevynahradia. Crowe mohol dostať viac priestoru a Wahlberg lietať so zbraňou namiesto fotoaparátu (: Mal som chuť nedopozerať to a zvyšok filmu len preblikať. -_-(20.4.2013)

Takový ten film, když nejde spát. Což je s povzdechem. Velmi zajímavý casting, za kamerou žádný neználek, slušný rozpočet a solidní trailery. Jenže Wahlberg a Crowe jsou nakonec těmi jedinými pozitivními zprávami. Jejich společné scény hladí po duši lehce oči mhouřícího diváka, jinak tu ale máme druhořadou politicky laděnou detektivku, kde jsou karty jasně rozdané. Když tu ale záhy nemá nikdo moc co říct, musí být divákovi evidentně smutno. Tahle banda se prostě stala otrokem neinvenčního scénáře a od osudu tuctovek z videopůjčovny film chrání jen zmiňované slušné obsazení.(22.7.2013)

• Mark Wahlberg

• - Ešte ako jeden z producentov ponúkol Mark Wahlberg rolu Billyho Taggarta Michaelovi Fassbenderovi. No keďže ten odmietol, nakoniec sa tejto úlohy ujal sám Wahlberg. (S3MIR)

• - Okrem autentického prostredia New Yorku prebiehalo natáčanie aj v meste New Orleans. (MikaelSVK)

• - Vo volebnom sídle Jacka Vallianta (Barry Pepper) je plagát s hebrejským slovom “židovský“. Sú to síce správne písmena, ale sú písané sprava doľava namiesto zľava doprava, ako to je v hebrejskom jazyku. (Spilvo)