Kriminálka, jakých tu v 90. letech bylo plno. Dneska si už filmů tohoto žánrů divák musí vážit o něco víc, protože se moc netočí, ale i tak to mohlo bejt trochu lepší. Obsazení je super (Wahlberg, Crowe), má to svoje napínavý momenty a slušně to odsejpá, ale občas se člověk nezbaví pocitu, že ten scénář je tak trochu dementní, Postavy se často chovaj nelogicky, je to takový až moc nalinkovaný k tomu aby to postupně došlo ke správnýmu konci. Jinak ale poctivý řemeslo.(18.8.2013)

Ajajaj. A je to tu zase. Film, který má skvělé herecké obsazení a zajímavý námět, ale diváci si ho budou pamatovat jako průměrné krimi, které si víc než jednou nepustí. A čím to je? Plytkým tempem, nulovou gradací, slabým scénářem a režisérem začátečníkem. Tah na branku to naprosto postrádá a jen díky relativně nečekanému závěru se tento film nedostane pod průměrnou hranici. Alespoň tak je to u mě. Ještě že jsem dal přednost domácímu promítání před kinem. To bych peněz tentokrát litoval. 60%(28.4.2013)

A tak znovu idem mierne proti prúdu a zabijem sem štvrtú hviezdu. Príjemný komorný thriller, ktorý dáva od začiatku jasne najavo, že neprišiel pískať prvú ligu, ale o to viac sa snaží zaujať tých, ktorý mu dajú šancu. Herci, ktorí nehrajú pod stresom, ale v hereckých úlohách, ktoré im boli priam šité na mieru, podávajú umiernené a presvedčivé výkony. Režisér, ktorý trošku prekročil svoj tieň a drží opraty filmu pevne v rukách. Film bol ukočírovaný celkom slušne, bez hluchšieho miesta, a napriek častým dialógovým prestrelkám hercov, namiesto tých pästných, či zbraňových mi film ubehol veľmi svižne. 80%.(7.10.2013)

Příjemná detektivka s parádním obsazením. Marky Mark se zase našel a Crowe si slizounského starostu užívá. Tyhle politické svinstva si poslední dobou užívám a i když tenhle kousek je občas zbytečně natáhnutý, potěšil. Veselé je i odhalení týkající se hlavní postavy. Vlastně je to film o sobectví. Snímek se nejspíš snaží přinést menší ponaučení. A to zní: Když nejsi sobec zaplatíš za to a když jsi tak vlastně taky... 1-1=0 ano uhádli jste správně, ponaučení zde chybí. P.S: Hudba Reznorova podržtašky Atticuse Rosse je taky docela fajn. Žíví se tím, že je syn svého otce.(12.4.2013)

• Chrustyn

Hvězdně obsazený "velký" thriller, který se snaží být něčím větším, než jen pouhým thrillerem o korupci a nekalých praktikách a vysokých místech. V rukách lepšího režiséra to tak i mohlo dopadnout ale Hughes je rutinér a tím i zůstane. Zbytečně pohřbená příležitost na kvalitní snímek s dobrými herci.(26.5.2013)

• Mark Wahlberg

• - Ešte ako jeden z producentov ponúkol Mark Wahlberg rolu Billyho Taggarta Michaelovi Fassbenderovi. No keďže ten odmietol, nakoniec sa tejto úlohy ujal sám Wahlberg. (S3MIR)

• - Vo volebnom sídle Jacka Vallianta (Barry Pepper) je plagát s hebrejským slovom “židovský“. Sú to síce správne písmena, ale sú písané sprava doľava namiesto zľava doprava, ako to je v hebrejskom jazyku. (Spilvo)

• - Okrem autentického prostredia New Yorku prebiehalo natáčanie aj v meste New Orleans. (MikaelSVK)